FK Liepāja – FC Struga | 1:1 (kon.) | | | FK Sileks – CS Petrocub | 1:1 (kon.) | | | Noah – KuPS | 1:0 (kon.) |
Inter Turku – Puskás Akadémia | 1:1 (kon.) | | | Honka Espoo – Runavík | 0:0 (kon.) | | | Sant Juliá – Gżira | 0:0 (kon.) |
RFS Riga – KÍ Klaksvík | 2:3 (kon.) | | | FK Sūduva – Valmiera | 2:1 (kon.) | | | Levadia Tallinn – St Joseph's | 3:1 (kon.) |
Dundalk – Newtown | 4:0 (kon.) | | | Žilina – Dila Gori | 5:1 (kon.) | | | Racing FC – Breidablik | 2:3 (kon.) |
Milsami – FK Sarajevo | 0:0 (kon.) | | | Glentoran – New Saints | 1:1 (kon.) | | | Europa – Kauno Žalgiris | 0:0 (kon.) |
Fehérvár – Ararat | 1:1 (kon.) | | | Bala Town – Larne FC | 0:1 (kon.) | | | Paide – Śląsk | 1:2 (kon.) |
Hafnarfjördur – Sligo | 1:0 (kon.) | | | Partizani Tirana – Sfîntul Gheorghe | 5:2 (kon.) | | | Shkupi – Llapi | 2:0 (kon.) |
Domžale – Swift Hesperange | 1:0 (kon.) | | | Birkirkara – La Fiorita | 1:0 (kon.) | | | KF Drita – Dečić | 2:1 (kon.) |
Sutjeska – Gagra | 1:0 (kon.) | | | Velež Mostar – Coleraine | 2:1 (kon.) | | | Maribor – Urartu | 1:0 (kon.) |
Tre Penne – Dinamo Bt. | 0:4 (kon.) | | | Široki Brijeg – Vllaznia Skadar | 3:1 (kon.) | | | Stjarnan – Bohemians Dublin | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Ústí n. L. | 4:0 (kon.) |
koniec
SP Tre Penne
0:4
(0:3)
Dinamo Batumi
Milan Huppert
Góly:
8. Pantsulaia (Jigauri), 10. Mamučašvili (Jigauri), 19. Jigauri (Altunašvili), 58. Zaria (Mamučašvili)
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:13. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 0:3.
Rozhodca: Valikonis (LTU) – Sužiedėlis (LTU), Bučinskas (LTU)
Diváci:
Karty: 36. Azarov (FBA)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:13. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 0:3.
SP Tre Penne:
Migani – Maicon (64. Cesarini), Lombardi, Palazzi – Sartori (81. Cibelli), Santoni, Gai (C), Semprini (55. Battistini), Boccioletti (81. Zonzini) – Pieri (64. Costa), Badalassi.
Náhradníci: Lanzoni, Chierighini – Cesarini, Costa, Zonzini, Simoncelli, Cibelli, Vandi, Battistini, Casadei, Zafferani.
Tréner:
Dinamo Batumi: Kupatadze – Chabradze, Margvelašvili, Kobakhidze (C), Azarov – Mamučašvili, Teidi (62. Manjgaladze), Altunašvili (46. Šindagoridze), Jigauri (46. Zaria) – Pantsulaia (46. Grozurek), Flamarion (57. Sanogo).
Náhradníci: Alavidze, Chataratišvili – Azackij, Gaprindašvili, Zaria, Tevdoradze, Manjgaladze, Grozurek, Navalovski, Gagošidze, Sanogo, Šindagoridze.
Tréner:
Náhradníci: Lanzoni, Chierighini – Cesarini, Costa, Zonzini, Simoncelli, Cibelli, Vandi, Battistini, Casadei, Zafferani.
Tréner:
Dinamo Batumi: Kupatadze – Chabradze, Margvelašvili, Kobakhidze (C), Azarov – Mamučašvili, Teidi (62. Manjgaladze), Altunašvili (46. Šindagoridze), Jigauri (46. Zaria) – Pantsulaia (46. Grozurek), Flamarion (57. Sanogo).
Náhradníci: Alavidze, Chataratišvili – Azackij, Gaprindašvili, Zaria, Tevdoradze, Manjgaladze, Grozurek, Navalovski, Gagošidze, Sanogo, Šindagoridze.
Tréner:
Rozhodca: Valikonis (LTU) – Sužiedėlis (LTU), Bučinskas (LTU)
Diváci:
Štvrtok 15.07.2021
Dinamo Bt. - Tre Penne 3:0
Dinamo Bt. - Tre Penne 3:0
Góly: 16. Sanogo (Šindagoirdze), 47. Majngaladze, 51. Flamarion (Chabradze)
Karty: 27. Sanogo (FBA), 54. Altunašvili (FBA), 83. Kabachidze (FBA) – 5. Boccioletti (TPE), 66. Palazzi (TPE)
Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Benjamin Boccioletti, přichází Kevin Zonzini.
Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Maicon, přichází Davide Cesarini.
Střídání v týmu FC Dinamo Batumi: ze hřiště odchází Jambul Jigauri, přichází Giorgi Zaria.
Střídání v týmu FC Dinamo Batumi: ze hřiště odchází Sandro Altunašvili, přichází Laša Šindagoridze.