Phoenix Suns
118:105 (30:26, 57:49, 92:76) Stav série: 1:0
Milwaukee Bucks
cz Streda 07.07.2021, 03:15 • Phoenix Suns Arena, Phoenix • NBA • Finále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:38:37)

Utkání sledovalo 16 557 diváků.

Utkání je u konce a vstup do finálové série vyšel lépe hráčům Phoenixu. Ti si ve druhé půli udržovali svůj náskok a i když Milwaukee v průběhu čtvrté čtvrtiny snížilo na rozdíl devíti bodů, víc hosté nezvládli. Tým z Arizony se dnes mohl opírat o vynikajícího Chrise Paula, který nasázel 32 bodů a Devina Bookera s 27 body. Na opačné straně se čekalo více od G. Antetokounmpoa, ten dal 20 bodů, nutno ale dodat, že dnes nastoupil lehce limitován po zranění nohy. I tak odehrál takřka 36 minut, dnes to však na soupeře nestačilo. Phoenix tak vede ve finálové sérii 1:0 a má před sebou ještě jeden domácí zápas.

Nejvíce bodů: Paul 32 – Middleton 29
    Nejvíce doskoků: Ayton 19 – G. Antetokounmpo 17
    Nejvíce asistencí: Paul 9 – Holiday 9

Konec zápasu. (118:105)

47:35
    Crowder házel dvě šestky, jednu dal, druhá poskočila po obroučce. Domácí minuli vůbec první trestný hod v tomto utkání. Celkově mají v této disciplíně bilanci 25/24. (118:105)

47:26
    Hosté v kontru, Connaughton proměnil trojku. (117:105)

47:10
    Phoenix má navíc míč ve svém držení. (117:102)

46:48
    Koš domácích, tohle by už měl Phoenix dotáhnout do zdárného konce. (117:102)

46:25
    Poté byl faulován a házel dva trestné hody. A znovu proměnil jen jednu šestku! (115:102)

46:22
    G. Antetokounmpo nezachytil přihrávku u postranní čáry, bylo to však s tečí, hosté pokračují v akci. (115:101)

46:01
    Proměnil obě dvě. (115:101)

46:01
    A je to tak, rozhodčí našli faul na Aytona, ten hází dvě šestky. (113:101)

46:01
    Tak pozor, ještě se kontroluje video, zda těsně před vypršením času nedošlo k faulu. (113:101)

46:01
    Paul s Brdgesem lehce překombinovali akci, pod košem pak domácím vypršel čas na střelu. (113:101)