Anglicko – Dánsko | 2:1 (po pr.) |
Dinamo Tbilisi – Neftçi Baku | 1:2 (kon.) | | | Bodö/Glimt – Légia Varšava | 2:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Shamrock | 2:0 (kon.) |
D. Záhreb – Valur | 3:2 (kon.) | | | Razgrad – Salihorsk | 1:0 (kon.) | | | Haifa – Almaty | 1:1 (kon.) |
KF Teuta – Tiraspol | 0:4 (kon.) | | | Malmö – Riga FC | 1:0 (kon.) | | | Connah's Quay – Alaškert | 2:2 (kon.) |
Argentína – Kolumbia | 1:1 (3:2 po pen.) |
Uničov – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Znojmo – Táborsko | 2:2 (kon.) | | | Teplice – Vlašim | 2:3 (kon.) |
Jablonec – Sparta B | 1:1 (kon.) | | | Zagłębie S. – Karviná | 1:3 (kon.) | | | Sigma Olomouc – L. Mikuláš | 2:0 (kon.) |
Honvéd Budapešť – Sereď | 1:1 (kon.) | | | Michalovce – Trebišov | 4:1 (kon.) | | | Ostrava – Skalica | 2:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Trenčín | 5:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Přepeře | 4:1 (kon.) | | | Líšeň – Senica | 2:1 (kon.) |
David Suchý
Góly:
46. Ledecký, 49. Laňka – 35. Blecha (pen.), 64. Kozel, 66. Janda
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
FK Teplice:
1. poločas: Grigar – Vondrášek, Knapík, Hasil, Horák – Jukl – Švanda, Moulis, Kronus, Černý – Mareš.
2. poločas: Grigar – Laňka, Mazuch, Chlumecký, Droehnle – Štursa, Jukl, Mareček, Kodad – Ledecký, Pinc.
Náhradníci:
Tréner:
FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Hošek, Broukal, Breda, Svoboda – Křišťan, Blecha, Zinhasovič, Rigo, Alijagič, Višinský.
Náhradníci: Řehák – Zoukal, Starý, Sváta, Kozel, Janda.
Tréner:
2. poločas: Grigar – Laňka, Mazuch, Chlumecký, Droehnle – Štursa, Jukl, Mareček, Kodad – Ledecký, Pinc.
Náhradníci:
Tréner:
FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Hošek, Broukal, Breda, Svoboda – Křišťan, Blecha, Zinhasovič, Rigo, Alijagič, Višinský.
Náhradníci: Řehák – Zoukal, Starý, Sváta, Kozel, Janda.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
LADISLAV JANDA zužitkoval ideální přihrávku do vápna a otáží vývoj utkání na stranu Vlašimi.
DANIEL KOZEL zasáhl míč na přední tyči a dokázal jej dostat do sítě.
Autorem branky je DAVID LAŇKA.
Autorem branky je DAVID LEDECKÝ.
FILIP BLECHA proměnil pokutový kop.