Most – Kert Park Praha 1:4 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 4:3 (2:1 po s.n.)
HBC Most
1:4 (0:0, 1:2, 0:2) Stav série: 0:2
HC Kert Park Praha
cz Nedeľa 27.06.2021, 10:00 • A.N.S. Most • Play-off CCM extraligy (CZE) • Štvrťfinále

S konstatováním, že Kert Park Praha zvládl i druhé čtvrtfinále se s vámi z Mostu loučím a přejí hezký zbytek dne. (11:46:43)

45:00

44:55
    Zápas se nám dohrává a na hostující straně se slaví! KERT PARK PRAHA je prvním semifinalistou.

43:51
    Domácím čas poměrně rychle utíká a naopak se jim přibližuje konec letošní sezóny.

43:05
    Kastnerovu střelu dokázal Koch vyrazit.

42:30
    Domácí drží pásmo, ale nedaří se jim zakončit.

41:52
    Oddechový čas pro domácí.

41:20
    Domácí to zkusí navíc bez brankáře!

41:20
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jakub Laurinc – 2 min., vysoká hůl).

40:45
    Jiří Kruček dostal ideální přihrávku, ale míček se mu na středu hřiště nepodařilo zpracovat.

38:45
    Ještě je ale do konce zápasu necelých sedm minut a i včerejší zápasy ukázaly, že se musí hrát do poslední minuty. Stejně jako včera Hradec na Kladně, kde domácí v závěru stáhli pětibrankovou ztrátu na rozdíl jediného gólu. Vyrovnat se jim už ale nepovedlo.

38:31
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Kertu vyšla další rychlá kombinace, která nejspíš je posune do semifinále. Wróbel našel před brankou DALIMILA ZVONKA, který v pádu dokázal překonat Svobodu. Asistence: Tomáš Wróbel a Lukáš Horváth.

38:20
    Domácí se ale ještě nevzdávají a snaží se hrát kombinačně.

37:35
    Šperl od červené trefil jen připraveného Svobodu.

36:19
    Nyní už to Kertu ale vyšlo. Laurinc přihrál BORISU ORAVCOVI, který tentokrát už úspěšný byl. Asistence: Jakub Laurinc a Vojtěch Jágr.

36:14
    Oravec hledal před brankou Danka, ten ale před odkrytou části branky míček netrefil.

35:40
    Kombinace hostí teď byla hodně nepřesná.

35:05
    Hosté drží míček a pomalu se s ním snaží něco vymyslet. Je vidět že do nějaké větší šance příliš nespěchají.

34:37
    Vyloučení v týmu HBC Most (Daniel Hnízdil – 2 min., vysoká hůl).

MCh

Góly a asistencie: 16. Štěpaník (Krajíček, Singer) – 24. Oravec (Fejfar), 24. Lhoťa (Danko), 37. Oravec (Laurinc, Jágr), 39. Zvonek (Wróbel, Horváth)

HBC Most: Svoboda (Tyl) – Chyba (C), Kastner, Markytán, SInger (A) – Chytrý, Drenčko, Drož, Hnízdil, Krajíček, Král (A, Novák, Plachý, Procházka, Štěpaník, Valenta
    HC Kert Park Praha: Koch (Mikl) – Blaško, Horváth, Hrdlička, Laurinc, Rozenberg, Šperl – Danko (A), Fejfar, Jágr, J. Kruček, M. Kruček (A), Lhota, Oravec, Peschout, Wróbel (C). Zvonek

Rozhodca: Martin Kettner, Petr Štípek