VC Štajerska | Víťaz: MAX VERSTAPPEN(Red Bull) (kon.) |
Veľká cena Holandska - Moto3 | Vítěz: D. Foggia (ITA) (kon.) | | | Veľká cena Holandska - Moto2 | Vítěz: R. Fernández (ESP) (kon.) | | | Veľká cena Holandska - MotoGP | Vítěz: F. Quartararo (FRA) (kon.) |
koniec zavodu
Veľká cena Holandska - Moto2
Vítěz: R. Fernández (ESP)
Konec závodu.
|
||
Závěr závodu třídy Moto2
|
||
Cíl
|
Raúl Fernández vítězí! Druhý Remy Gardner a třetí končí Augusto Fernández. Sam Lowes už nakonec neměl na útok síly a možná pneumatiky.
|
|
Arón Canet v dnešním závodě šachovnicovou vlajku neuvidí
|
||
20
|
Padá Arón Canet! Ten si v úvodu vedl dobře, pak se ale přeci jen začal propadat.
|
|
18
|
Rául zaútočil a je tam! Uvidíme asi ještě zajímavý souboj Fernándezů, kteří nejsou příbuznými. Jedná se jen o shodu jmen.
|
|
1
|
Po Dalla Portovi spadl také Tony Arbolino!
|
|
1
|
Hned v úvodu závodu padá Lorenzo Dalla Porta! Ostatní jezdci měli štěstí, že se mu vyhnuli.
|
|
Závod právě odstartoval.
|
Pořadí MS po VC Nizozemska (9/20 závodů):
1. Remy Gardner (AUS/Kalex) - 184 bodů
2. Raúl Fernández (ESP/Kalex) - 153 bodů
3. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex) - 128 bodů
4. Sam Lowes (GBR/Kalex) - 99 bodů
5. Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex) - 73 bodů
6. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 66 bodů
7. Arón Canet (ESP/Boscoscuro) - 55 bodů
8. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 50 bodů
9. Xavi Vierge (ESP/Kalex) - 50 bodů
10. Joe Roberts (USA/Kalex) - 50 bodů
Pořadí v cíli:
1. Raúl Fernández (ESP/Kalex) 39:01,832 min
2. Remy Gardner (AUS/Kalex) +1,066 s
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +1,265 s
4. Sam Lowes (GBR/Kalex) +1,879 s
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex) +8,329 s
6. Aj Ogura (JPN/Kalex) +10,960 s
7. Jorge Navarro (ESP/Boscoscuro) +13,993 s
8. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +16,052 s
9. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +16,094 s
10. Celestino Vietti (ITA/Kalex) +17,585 s
11. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +18,286 s
12. Albert Arenas (ESP/Boscoscuro) +18,812 s
13. Stefano Manzi (ITA/Kalex) +19,273 s
14. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +19,649 s
15. Bo Bendsneyder (NED/Kalex) +22,162 s
16. Cameron Beaubier (USA/Kalex) +22,223 s
17. Alonso López (ESP/Boscoscuro) +25,569 s
18. Jake Dixon (GBR/Kalex) +26,245 s
19. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +27,323 s
20. Marcos Ramírez (ESP/Kalex) +27,463 s
21. Simone Corsi (ITA/MV Augusta) +27,638 s
22. Manuel González (ESP/MV Augusta) +35,908 s
23. Hafizh Syahrin (MAL/NTS) +38,517 s
24. Barry Baltus (BEL/NTS) +46,728 s
Neklasifikováni:
Arón Canet (ESP/Boscoscuro), Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex), Joe Roberts (USA/Kalex), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Kalex), Tony Arbolino (ITA/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Raúl Fernández (ESP/Kalex) - 1:36,690 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 21. kole:
1. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Sam Lowes (GBR/Kalex)
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex)
Pořadí po 18. kole:
1. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Sam Lowes (GBR/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
3. Sam Lowes (GBR/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
5. Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. Remy Gardner (AUS/Kalex)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
5. Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. Sam Lowes (GBR/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
5. Arón Canet (ESP/Boscoscuro)
Pořadí po 3. kole:
1. Remy Gardner (AUS/Kalex)
2. Sam Lowes (GBR/Kalex)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Aj Ogura (JPN/Kalex)
5. Arón Canet (ESP/Boscoscuro)
Postavení na startu:
1. řada: Raúl Fernández (ESP/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. řada: Arón Canet (ESP/Boscoscuro), Hector Garzó (ESP/Kalex), Aj Ogura (JPN/Kalex)
3. řada: Jorge Navarro (ESP/Boscoscuro), Augusto Fernández (ESP/Kalex), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Kalex)
4. řada: Tony Arbolino (ITA/Kalex), Celestino Vietti (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
5. řada: Bo Bendsneyder (NED/Kalex), Marcel Schrötter (GER/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex)
6. řada: Albert Arenas (ESP/Boscoscuro), Marco Bezzecchi (ITA/Kalex), Somkiat Chantra (THA/Kalex)
7. řada: Joe Roberts (USA/Kalex), Marcos Ramírez (ESP/Kalex), Simone Corsi (ITA/MV Augusta)
8. řada: Jake Dixon (GBR/Kalex), Stefano Manzi (ITA/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex)
9. řada: Cameron Beaubier (USA/Kalex), Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Alonso López (ESP/Boscoscuro)
10. řada: Barry Baltus (BEL/NTS), Manuel González (ESP/MV Augusta), Hafizh Syahrin (MAL/NTS)
1. Remy Gardner (AUS/Kalex) - 184 bodů
2. Raúl Fernández (ESP/Kalex) - 153 bodů
3. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex) - 128 bodů
4. Sam Lowes (GBR/Kalex) - 99 bodů
5. Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex) - 73 bodů
6. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 66 bodů
7. Arón Canet (ESP/Boscoscuro) - 55 bodů
8. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 50 bodů
9. Xavi Vierge (ESP/Kalex) - 50 bodů
10. Joe Roberts (USA/Kalex) - 50 bodů
Pořadí v cíli:
1. Raúl Fernández (ESP/Kalex) 39:01,832 min
2. Remy Gardner (AUS/Kalex) +1,066 s
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +1,265 s
4. Sam Lowes (GBR/Kalex) +1,879 s
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex) +8,329 s
6. Aj Ogura (JPN/Kalex) +10,960 s
7. Jorge Navarro (ESP/Boscoscuro) +13,993 s
8. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +16,052 s
9. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +16,094 s
10. Celestino Vietti (ITA/Kalex) +17,585 s
11. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +18,286 s
12. Albert Arenas (ESP/Boscoscuro) +18,812 s
13. Stefano Manzi (ITA/Kalex) +19,273 s
14. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +19,649 s
15. Bo Bendsneyder (NED/Kalex) +22,162 s
16. Cameron Beaubier (USA/Kalex) +22,223 s
17. Alonso López (ESP/Boscoscuro) +25,569 s
18. Jake Dixon (GBR/Kalex) +26,245 s
19. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +27,323 s
20. Marcos Ramírez (ESP/Kalex) +27,463 s
21. Simone Corsi (ITA/MV Augusta) +27,638 s
22. Manuel González (ESP/MV Augusta) +35,908 s
23. Hafizh Syahrin (MAL/NTS) +38,517 s
24. Barry Baltus (BEL/NTS) +46,728 s
Neklasifikováni:
Arón Canet (ESP/Boscoscuro), Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex), Joe Roberts (USA/Kalex), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Kalex), Tony Arbolino (ITA/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Raúl Fernández (ESP/Kalex) - 1:36,690 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 21. kole:
1. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Sam Lowes (GBR/Kalex)
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex)
Pořadí po 18. kole:
1. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Sam Lowes (GBR/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
3. Sam Lowes (GBR/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Marco Bezzecchi (ITA/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
5. Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. Remy Gardner (AUS/Kalex)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
5. Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. Sam Lowes (GBR/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Raúl Fernández (ESP/Kalex)
5. Arón Canet (ESP/Boscoscuro)
Pořadí po 3. kole:
1. Remy Gardner (AUS/Kalex)
2. Sam Lowes (GBR/Kalex)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Aj Ogura (JPN/Kalex)
5. Arón Canet (ESP/Boscoscuro)
Postavení na startu:
1. řada: Raúl Fernández (ESP/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Sam Lowes (GBR/Kalex)
2. řada: Arón Canet (ESP/Boscoscuro), Hector Garzó (ESP/Kalex), Aj Ogura (JPN/Kalex)
3. řada: Jorge Navarro (ESP/Boscoscuro), Augusto Fernández (ESP/Kalex), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Kalex)
4. řada: Tony Arbolino (ITA/Kalex), Celestino Vietti (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
5. řada: Bo Bendsneyder (NED/Kalex), Marcel Schrötter (GER/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Kalex)
6. řada: Albert Arenas (ESP/Boscoscuro), Marco Bezzecchi (ITA/Kalex), Somkiat Chantra (THA/Kalex)
7. řada: Joe Roberts (USA/Kalex), Marcos Ramírez (ESP/Kalex), Simone Corsi (ITA/MV Augusta)
8. řada: Jake Dixon (GBR/Kalex), Stefano Manzi (ITA/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex)
9. řada: Cameron Beaubier (USA/Kalex), Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Alonso López (ESP/Boscoscuro)
10. řada: Barry Baltus (BEL/NTS), Manuel González (ESP/MV Augusta), Hafizh Syahrin (MAL/NTS)
Martin Augustin
@ogy_16