Slovan Bratislava U21 – Petržalka 2:1 (kon.) | Dubnica – KFC Komárno 3:0 (kon.) | B. Bystrica – Šamorín 1:1 (kon.)
Skalica – Bardejov 1:0 (kon.) | Trebišov – L. Mikuláš 0:2 (kon.) | Podbrezová – Košice 0:0 (kon.)
Poprad – Púchov 3:5 (kon.)
FK Dubnica
3:0 (2:0)
KFC Komárno
Sobota 08.05.2021, 17:00 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 28. kolo

74
    Dubnica dala gól!
    Je jasné, že tri body zostanú doma! Dubnica robí veľký krok smerom k záchrane, keďže Bardejov prehráva v Skalici 0:1. Na rozdiel triedy zvyšuje AUREL DÁVIDÍK.

45+1
    Leckéši nedokázal pokutový kop FREDERIKA BILOVSKÉHO chytiť, domáci idú do prestávky s výborným náskokom!

35
    Dôležitý zásah v súboji o záchranu! Považania vyhrávajú desať minút pred koncom polčasu, presadil sa MAREK KUZMA.