Freiburg – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Mainz – Bayern 2:1 (kon.) | Union Berlín – Brémy 3:1 (kon.)
Wolfsburg – Dortmund 0:2 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 3:1 (kon.)
1. FC Union Berlín
3:1 (0:0)
Werder Brémy
cz Sobota 24.04.2021, 15:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

82
    Werder právě vstřelil branku!
    Jiskřičku naděje pro Werder vykřesal THEODOR GEBRE SELASSIE! Andreas Luthe vyboxoval míč na jeho hlavu a 34letý rodák z Třebíče přeloboval z patnácti metrů oba poslední obránce.

67
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    JOEL POHJANPALO kompletuje hattrick! Po chybě v soupeřově rozehrávce rozběhl finského útočníka Petar Musa. Jiří Pavlenka proti němu vyběhl, ale střela z úhlu mu prošla mezi nohama o zadní tyčku do sítě.

53
    Během tří minut přidává JOEL POHJANPALO druhý gól! Finskému útočníkovi prodloužil míč hlavou Petar Musa a na střelu křížem přes vracejícího se Friedla Jiří Pavlenka nestačil. Drtivý nástup Unionu do druhé půle!

50
    Union skóruje ze své první střely na branku! Berlínskému klubu pomohl rohový kop a nakonec i Friedrichem vyhraný hlavičkový souboj, po kterém na zadní tyči nehlídaný JOEL POHJANPALO překonal Pavlenku z bezprostřední blízkosti.

Lukáš Jasoněk

Góly: 50. Pohjanpalo, 53. Pohjanpalo (Musa), 67. Pohjanpalo (Musa) – 82. Gebre Selassie

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 11:4. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:8.
    1. FC Union Berlín: Luthe – Friedrich (C), Knoche, N. Schlotterbeck – Ryerson (90+1. Trimmel), Gentner (77. Griesbeck), Andrich, Lenz – Ingvartsen (72. Prömel), M. Kruse (46. Musa) – Pohjanpalo (72. Teuchert).
    Náhradníci: Karius – Endo, Bülter, Hübner, Griesbeck, Musa, Prömel, Trimmel, Teuchert.

Werder Brémy: Pavlenka – Groß, N. Moisander (C), Friedl (63. Dinkci) – Gebre Selassie, M. Eggestein, Möhwald (64. Bargfrede), Sargent (88. Osako), Augustinsson – Füllkrug (63. Selke), Rašica.
    Náhradníci: Zetterer – Agu, Bargfrede, Dinkci, Erras, Mbom, Osako, Selke, Schmid.

Rozhodca: Ittrich – Thielert, Schiffner