Plzeň – Zlín 2:0 (kon.) | Jablonec – Sparta Praha 1:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
FC Zlín
Streda 14.04.2021, 16:00 • Doosan Arena, Plzeň • Česká FORTUNA:LIGA • 24. kolo

Máme za sebou súboj medzi Plzňou a Zlínom, z troch bodov sa nakoniec tešia domáci futbalisti, ktorí boli počas celého zápasu aktívnejším celkom. V 31.minúte sa v domácom drese presadil po rohovom kope Beauguel. V závere prvého polčasu trafil žrď hosťujúcej brány Brabec. Po zmene strán pokračovali domáci v dobrom výkone, v 53.minúte využil chybu v obrane hostí Ba Loua a loptu poslal po prihrávke Káčera do prázdnej brány. V 74.minúte sa pokúšal znížiť striedajúci Fantiš, domáceho brankára ale neprekonal. Plzeň si záver zápasu postrážila a na svoje konto si do tabuľky pripísala cenné tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (17:55:01)

90+2
    V závere zápasu domáci kontrolujú hru, loptu majú na svojich kopačkách ďaleko od brány hostí.

90+1
    Po rohovom kope zakončoval Mihálik, pokus domáceho futbalistu zblokovaný.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase tri minúty.

89
    Rýchly protiútok hostí potiahol Fantiš, striedajúci futbalista nezvládol finálnu prihrávku. Lopta pre domácich.

87
    Striedanie v tíme FC Fastav Zlín: z ihriska odchádza Lukáš Vraštil, prichádza Václav Procházka.

86
    K lopte sa z druhej vlny dostal Kalvach, ktorý vyslal na bránu hostí prudkú strelu – jeho pokus skončil na žrdi. Následná dorážka Šulca nemierila na bránu hostí.

85
    Brabec prenáša loptu na druhú stranu ihriska kde je Havel, prihrávka z kopačky domáceho kapitána je nakoniec nepresná.

83
    Dobrý protiútok futbalistov Zlína, ktorí to nakoniec pred domácou šestnástkou prekombinovali a loptu strácajú.

82
    Hlinka zastavuje na vlastnej polovici Ondráška, priamy voľný kop pre domácich.

81
    Do konca zápasu ostáva 10 minút, hostia sa naďalej snažia o kontaktný gól.

80
    Po chybe hostí v šestnástke sa k lopte dostal striedajúci Ondrášek, jeho strela bola nakoniec zblokovaná.

79
    Predchádzajúcu akciu hostí teraz kontroluje hlavný rozhodca pomocou systému VAR.

78
    Vraštil prestrčil loptu vo vnútri šestnástky na Fantiša, ktorý po súboji padá na zem. Penalta sa nepíska, hlavný rozhodca necháva hru pokračovať ďalej.

77
    Domáci kontrolujú priebeh zápasu na vlastnej polovici, vďaka dvojgólovému náskoku sa nemajú kam ponáhľať.

76
    Do konca zápasu ostáva 15 minút, v pomere striel na bránu sledujeme pomerne vyrovnanú štatistiku: 4-3.

75
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Jean-David Beauguel, prichádza Zdeněk Ondrášek.