Monaco – Metz 4:0 (kon.) | Paríž – Lille 0:1 (kon.) | Lens – Lyon 1:1 (kon.)
Racing Lens
1:1 (0:0)
Olympique Lyon
cz Sobota 03.04.2021, 21:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo
    90. Červená karta Slímáního.

90
    Červenou kartu dostává Islám Slímání (Olympique Lyon), který kolíky zajel do kotníku soupeře a oslabuje tak Lyon v samotném konci utkání!

87
    Clément Michelin šel do souboje se soupeřem velmi tvrdě a uviděl žlutou kartu.

79
    Mattia De Sciglio nyní uviděl kartu žluté barvy, když nedovoleným zákrokem zastavil průnik soupeře.

70
    Žlutou kartu dostává Florian Sotoca (Racing Club De Lens).

48
    To je neskutečné, jelikož stejně jako v první půli, tak na začátku druhé byl brankář Jean-Louis Leca dohrán a zasažen soupeřem, který byl tentokrát Memphis Depay a uviděl žlutou kartu.