Arménsko – Rumunsko 3:2 (kon.) | Grécko – Gruzínsko 1:1 (kon.) | Španielsko – Kosovo 3:1 (kon.)
Litva – Taliansko 0:2 (kon.) | Sev. Írsko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Bosna – Francúzsko 0:1 (kon.)
Ukrajina – Kazachstan 1:1 (kon.) | Rakúsko – Dánsko 0:4 (kon.) | Moldavsko – Izrael 1:4 (kon.)
Škótsko – Faerské ostrovy 4:0 (kon.) | Andorra – Maďarsko 1:4 (kon.) | Anglicko – Poľsko 2:1 (kon.)
San Maríno – Albánsko 0:2 (kon.) | Nemecko – S. Macedónsko 1:2 (kon.) | Lichtenštajnsko – Island 1:4 (kon.)
Severné Írsko
0:0 (0:0)
Bulharsko
cz Streda 31.03.2021, 20:45 • Windsor Park, Belfast • Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:41:08)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 17:17.

Je konec. Severní Irsko pouze remizovalo s Bulharskem bez branek. Největší, ale také jedinou příležitost v prvním poločase měl ve 22. minutě Stuart Dallas, ale jeho hlavička skončila na břevně. Ve 48. minutě se Whyte dostal ke střele, ale Naumov si připsal úspěšný zákrok. Nakonec se v nastaveném čase prodral ke hlavičce Bulhar Dimitar Illiev, ale Bailey Peacock-Farrell podržel Severní Irsko famózním zákrokem.

90+3

90+2
    Kyle Lafferty nyní neudržel nervy a za svoje nesportovní chování uviděl žlutou kartu.
    90+1. Fantastický zákrok Peacock-Farrella proti hlavičce Dimitara Ilieva!

90+1
    Dimitar Iliev mohl být hrdinou Bulharska, ale jeho zakončení hlavou fantastickým zákrokem vychytal Bailey Peacock-Farrell!

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Bulhaři tentokrát získali rohový kop z pravé strany.

89
    Daniel Naumov si znovu poradil bez problémů a získal do svých rukou centr z pravého křídla.

88
    Ovšem tentokrát standardní situace nepřinesla nic nebezpečného a bude z toho jen odkop od svatyně Naumova.

87
    Matthew Kennedy se opět snažil odcentrovat z levé strany, ale obrana Bulharska předvedla další blok a následovat bude rohový kop.

86
    Atanas Iliev se posléze dopustil tvrdého faulu na Cathcarta a uviděl zaslouženou žlutou kartu.

85
    Niall McGinn se už ocitl ve vápně v dobré příležitosti, ale nakonec byl jeho pokus zblokován a následuje rohový kop.

83
    Kyle Lafferty se po pár desítkách vteřin na hrací ploše málem dostal ke hlavičce po centru Kennedyho, ale balón nakonec skončil jen za bránou.

82
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Josh Magennis, přichází Kyle Lafferty.

81
    Jamal Lewis zkoušel vypálit z dálky, ale jeho pokus byl zblokován. Posléze se tak do protiútoku dostalo Bulharsko, ale Steven Davis poslal k zemi Andreu Hristova.

80
    Zbývá posledních deset minut plus nějaké nastavení a stále marně čekáme na úvodní branku.