Boston – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 3:8 (kon.) | Washington – NJ Devils 4:3 (kon.)
Columbus – Carolina 3:4 (po pr.) | Ottawa – Toronto 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Buffalo 4:0 (kon.)
Minnesota – St. Louis 2:0 (kon.) | Chicago – Florida 3:0 (kon.) | Nashville – Detroit 7:1 (kon.)
Dallas – Tampa Bay 4:3 (kon.) | Colorado – Vegas 5:1 (kon.)
Washington Capitals
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
New Jersey Devils
cz Piatok 26.03.2021, 00:05 • Capital One Arena, Washington • NHL

52:26
    Washington navíc bude hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Sami Vatanen (NJD).

50:38
    Tak tohle je hodně přísné vyloučení Jensena (WSH), jenž dostává dvě minuty za krosček a New Jersey si zahraje svou třetí přesilovou hru v utkání.

18:15
    Jakub Vrána (WSH) putuje na dvě minuty na trestnou lavici, když podrazil jednoho z hostujících.

13:39
    Prvním domácím hráčem v utkání je veterán Zdeno Chára (WSH), který dostává dvě minuty za sekání.

06:13
    Je tu první vyloučení v utkání, když si dvě minuty za hákování odsedí hostující Šarangovič (NJD), a Washington tak bude hrát první přesilovou hru v zápase.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 4. Orlov (J. Schultz, Sprong), 28. Ovečkin (Sprong, Carlson), 32. Kuzněcov (Ovečkin, Dillon), 53. Kuzněcov (J. Schultz) – 2. N. Merkley, 27. Wood (Kuokkanen, Severson), 52. Bratt (T. Smith, Zacha)

Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Dillon, J. Schultz, Orlov, Jensen, Chára – Oshie, Kuzněcov, Ovečkin (C) – T. Wilson, Bäckström (A), J. Vrána – Sprong, Pánik, Sheary – Hathaway, Dowd, Hagelin.
    New Jersey Devils: Blackwood (Wedgewood) – Severson, T. Smith, P. K. Subban, D. Kulikov, Vatanen, R. Murray – Šarangovič, Zajac (A), Kuokkanen – Bratt, J. Hughes, Palmieri (A) – M. Malcev, Zacha, N. Merkley – Wood, M. McLeod, A. Johnsson.

Rozhodca: McIsaac, Blandina – Marquis, Nagy