Saint-Étienne – Monaco 0:4 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:4 (0:1)
AS Monaco
cz Piatok 19.03.2021, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne (Francie) • Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo
    77. Krépin DIATTA - 0:4

77
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Tak tohle už opravdu zavání velkým debaklem. Hosté "táhli" akci po levé straně kolem čáry. Dlouhý centr do vápna zpracoval Fábregas, jenž z první míč přesunul ke KRÉPINU DIATTOVI, jenž z voleje vyslal dělovku přímo do branky a prosadil se tak po necelé minutě na hřišti. Asistence: Cesc Fàbregas.
    64. Sofiane DIOP - 0:3

64
    Další krásná branka. ASSE se dopustilo velké hrubky na své polovině. Adresátem míče měl být Sow, na něj šla ale mizerně provedená přihrávka, takže se před něj stihl dostat SOFIANE DIOP, a ten už utíkal sám na branku. Následně gólmana Bajiče překonal opravdu nádherným technickým dloubáčkem.
    54. Aurélien TCHOUAMÉNI - 0:2

54
    Tak tohle byla paráda. AURÉLIEN TCHOUAMÉNI nejdřív vyslal míč na pravou stranu vápna Golovinovi, ten mu ho opravdu nádhernou zasekávanou přihrávkou vrátil a Tchouaméni krásnou dělovkou vsíti druhou branku Monaca. Asistence: Alexandr Golovin.
    13. Stevan JOVETIĆ - 0:1

13
    Monako se ujímá vedení! Krásná kombinace vyústila přihrávkou Tchouaméniho na STEVANA JOVETIĆE, který ukázal skvělou kontrolu míče, udělal si prostor a nakonec vypálil po zemi na vzdálenější tyčku. Napravil tak svoji chybu při penaltě v předchozí minutě. Asistence: Aurélien Tchouaméni.

Jiří Polášek

Góly: 13. Jovetić (Tchouaméni), 54. Tchouaméni (Golovin), 64. Diop, 77. Diatta (Fàbregas)

Karty:   90+1. Modeste (SET) – 38. Jovetić (ASM), 44. Badiashile (ASM)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:11.
    AS Saint-Étienne: Bajič – Sow, Cissé, Kolodziejczak – Debuchy (C), M. Camara, Neyou (67. Modeste), Trauco (47. Abi) – Chazrí (68. Rivera), Boudebouz (60. Youssouf), Bouanga (82. Moueffek).
    Náhradníci: Green – Abi, Douath, Modeste, Monnet-Paquet, Moueffek, Moukoudi, Rivera, Youssouf.

AS Monaco: Lecomte – Sidibé, Disasi (C), Badiashile (84. Matsima), Jorge (85. Ballo-Touré) – Diop (66. Fàbregas), Fofana, Tchouaméni, Golovin (76. Diatta) – Volland, Jovetić (76. Ben Yedder).
    Náhradníci: Mannone – Aguilar, Ballo-Touré, Ben Yedder, Diatta, Fàbregas, Matazo, Matsima, Millot.

Rozhodca: M. Lesage (Francie)