Wolverhampton – Liverpool 0:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:1 (0:1)
Liverpool FC
Pondelok 15.03.2021, 21:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 28. kolo

Máme za sebou zápas 28.kola medzi domácim Wolverhamptonom a hosťujúcim Liverpoolom. Sledovali sme vyrovnaný zápas, vedenia sa ujali tesne pred odchodom do kabín hostia, Diogo Jota zúžitkoval prihrávku od Maného a strelou k žrdi prekonal Patrícia. V druhom polčase sa hostia snažili pridať druhý gól, najbližšie bol k nemu Mohamed Salah. V samom závere zápasu prišlo vážne zranenie domáceho brankára, hra bola prerušená viac ako desať minút. V posledných sekundách zápasu boli domáci blízko k vyrovnaniu, avšak hostia si svoj jednogólový náskok ubránili. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (23:09:59)

90+18
    Ďalšia dobrá šanca domácich, hostia sa ubránili, odkopáva Mané.

90+17
    Neto posiela do šestnástky prudký center, Phillips ale obetavo odkopáva loptu.

90+15
    K hlavičke sa dostal po centri Traorého Fabio Silva, Alisson chytá.

90+14
    Salah sa pokúšal o technický obstrel, tesne minul pravú žrď domácej brány.

90+14
    Po hlavičke od Oxlade-Chamberlaina nasleduje rohový kop pre Liverpool.

90+13
    Salah vybojoval priamy voľný kop pre svoj tím, nedovolene si počínal Boly.

90+12
    Alexander-Arnold teraz nedokázal odcentrovať z pravej strany.

90+11
    Až teraz sa dozvedáme nadstavený čas, hlavný rozhodca pridáva ešte sedem minút.

90+10
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Rui Patrício, prichádza John Ruddy.

90+7
    Nehrá sa už takmer desať minút, lekársky tím stále pri domácom brankárovi.

90
    Stále sledujeme ošetrovanie domáceho brankára, vyzerá to na vážne zranenie.

89
    Hra stále nepokračuje, zranenie Patrícia bude zrejme vážnejšie, ako sme čakali.
    87.

87
    Hra je prerušená, ošetrenie potrebuje domáci brankár Patrício.

86
    Mohamed Salah teraz prekonal Patrícia, gól ale neplatí, hlavný rozhodca signalizuje postavenie mimo hry.