Minnesota – Vegas 2:0 (kon.) | Colorado – Arizona 2:3 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.)
Edmonton – Ottawa 3:2 (kon.) | Vancouver – Montreal 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – LA Kings 6:5 (po pr.)

Kevin Fiala (MNS) 1+0
    3. Marc-Andre Fleury (VEG) 20 zákroků (04:39:51)

Česká a slovenská stopa
    Tomáš Nosek (VEG)
    – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:04

Kdo se postavil do brankoviště?
    Kaapo Kähkönen (MNS)
    – 26 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 59:48
    Marc-Andre Fleury (VEG) – 20 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,2%, odchytal 58:19.

Vítězná série Las Vegas končí. Hokejisté z města v poušti prohrávají tento zápas 0:2. Kevin Fiala se prosadil v čase 10:51 a v závěru zápasu byla branka přiznaná Brodinovi.

59:54 Jonas BRODIN - 2:0

59:54
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Technický gól je připsán JONASI BRODINOVI, kterého jeden z hráčů Vegas fauloval před prázdnou brankou. Puk sice trefil jen tyč, ale sudí rozhodli o tom, že tato situace je gólová. Asistence: Joel Eriksson Ek.

59:12
    Hraje se ve středním pásmu, následně se Vegas dopustilo zakázaného uvolnění. Marc-Andre Fleury (Vegas) musí zpět do branky a Wild míří za výhrou.

58:52
    Oddechový čas pro hosty.

58:46
    Domácí celek drží těsné vedení, Vegas se dostalo do postavení mimo hru.

58:33
    Vegas se pokouší vyrovnat.

58:33
    Zakázané uvolnění Wild, buly před brankou Minnesoty.

58:16
    Vegas hraje bez brankáře.

58:00
    Poslední dvě minuty.

57:24
    Kevin Fiala (Minnesota) se dostal do brejku, ale netrefil bránu, možná puk jemně Marc-Andre Fleury vytěsnil.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v tomto dramatickém zápase. Wild vedou o jednu branku.

56:27
    Kirill Kaprizov (Minnesota) měl velkou šanci, ale nedokázal prostřelit ležícího brankáře Vegas. Marc-Andre Fleury své kolegy podržel.

55:52
    Z pohledu Vegas čas běží velmi rychle, Golden Knights prohrávají o jednu branku a na nějakou šanci čekají poměrně dlouho.

55:32
    Zach Whitecloud (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí WIld vedou o jednu branku.

54:40
    Hostující celek rozehrává od své branky, Kaapo Kähkönen (Minnesota) zastavil puk, a tak mohou jeho spoluhráči rozehrávat.

54:10
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

54:08
    19:25, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Komerční přestávka.

53:46
    Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

53:23
    William Carrier (Vegas) to zkoušel individuálně, Nosek přihrával před branku, jeho pokus o přihrávku byl zblokovaný.

53:00
    Vegas rozehrává od své branky, Nosek a jeho formace se dostala do útočného pásma, ale ke střele se už nedostali.

52:34
    Domácí se dostali do útočného pásma, Brodin ovšem ve výborné střelecké pozici promáchl.

51:36
    William Karlsson (Vegas) rozehrává od své branky, následně Zach Whitecloud (Vegas) nahodil do útočného pásma.

51:00
    Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině čekáme, Wild hrají takticky velmi dobře, drží těsné vedení a Vegas má problémy se usadit v útočném pásmu.

50:00
    Ofsajd na straně Vegas, ve třetí třetině je hostující celek střelecky aktivnější, vede 5:3, ale na vyrovnání stále čeká.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:32
    Jordan Greenway (Minnesota) se dostal do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

48:35
    Domácí tým stále vede o jednu branku, Wild drží těsné vedení.

48:24
    Nico Sturm (Minnesota) vedl útočnou akci, ale vypálit na branku nedokázal, obrana Vegas mu nedala příliš prostoru.

48:01
    Max Pacioretty (Vegas) pálil, ale trefil jen rukavici brankáře. Kaapo Kähkönen kryje jeho ránu.

47:34
    Ani druhou přesilovku hokejisté Wild proměnit nedokázali. Velmi dobře sehráli hosté toto oslabení.

47:02
    Wild se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

46:34
    Fiala hledal spoluhráče na modré čáře, ale jeho přihrávka byla nepřesná, a tak mohou hráči Vegas vyhodit a vystřídat.

46:14
    Přesilovku hrají domácí, Ryan Suter (Minnesota) ovšem musí rozehrávat od své branky.

45:37
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., podrážení).

45:24
    Domácí mají ponechanou výhodu.

45:00
    Pět minut hry z třetiny je pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme.

44:20
    Vegas rozehrává od své branky, Marcus Foligno (Minnesota) se natlačil do zakončení, ale minul branku.

43:40
    Vegas hraje aktivně, pokouší se vyrovnat, ale zatím marně. Obrana Wild je pozorná a Kaapo Kähkönen chytá spolehlivě.

43:08
    Dylan Coghlan (Vegas) se pohyboval před brankou, ale přesněji svůj pokus poslat nedokázal.

42:50
    William Carrier (Vegas) se natlačil do střelecké pozice, ale brankáře Wild prostřelit nedokázal.

42:17
    Victor Rask (Minnesota) pálil z dobré pozice, s jeho pokusem si dokázal brankář Vegas poradit.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:48
    Sledujeme klidnější pasáž hry, na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině čekáme.

40:36
    Wild v dosavadním průběhu sezony prohráli jediný zápas, pokud vedli po 40 minutách.

40:01
    Utkání pokračuje třetí třetinou, Vegas prohrává na ledě soupeře o jednu branku.

40:01

Po dvou třetinách vede Minnesota 1:0. Mnoho zajímavého tato třetina nenabídla, úvod patřil domácím, v závěru se hosté zlepšili.

40:00

39:58
    Zakázané uvolnění Vegas, ještě jedno buly.

39:30
    Joel Eriksson Ek (Minnesota) vedl útočnou akci Wild, dostal se do útočného pásma, ale nevypálil.

39:00
    Posední minuta, Vegas se natlačilo do útočného pásma před branku, ale Ryan Reaves (Vegas) nedokázal prostřelit brankáře. Aktivní byl také Keegan Kolesar.

38:07
    Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil ale končí vedle branky. Kaapo Kähkönen (Minnesota) zasahovat nemusel.

37:34
    Kyle Rau (Minnesota) vyhodil kotouč mimo hrací plochu, ale dvouminutový trest nedostane. Buly před brankou jeho týmu.

37:00
    Hostující celek se dostal do útočného pásma, ale prosadit se nedokázal. 15:14, tak vypadá statistika střel na branku. Střelecky sledujeme opatrný zápas.

36:18
    Komerční přestávka, druhá třetina se blíží ke konci, více šancí má domácí tým, který hraje aktivněji. Marc-Andre Fleury v brance Vegas drží stále těsný stav.

35:10
    Fiala hledal před brankou spoluhráče, ale obrana Vegas si nyní dokázala poradit s akcí soupeře.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, následně Vegas zahrálo na icing.

34:14
    Sledujeme poněkud nevýrazný hokej, ale domácí hokejisté umí přitvrdit jakmile se Vegas začne dostávat do střeleckých pozic. Takticky hrají Wild výborně.

33:56
    Kaapo Kähkönen (Minnesota) kryje kotouč, buly před jeho brankou. Zajímavé příležitosti před brankou Vegas, ale domácí se prosadit nedokázali.

33:31
    Joel Eriksson Ek (Minnesota) měl velkou šanci po Kaprizově přihrávce, ale Marc-Andre Fleury předvedl další dobrý zákrok.

32:44
    Ryan Suter (Minnesota) rozehrával od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.

32:30
    5:9, tak vypadá statistika střel ve druhé třetině, hostující celek je aktivnější, ale nedaří se mu najít recept na dobře hrající domácí obranu.

32:12
    Po komerční přestávce pokračuje utkání dál.

32:01
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Wild, domácí celek stále vede o jednu branku.

31:24
    Wild v početní výhodě nic vymyslet nedokázali, a tak se vyloučený hráč Vegas vrací do hry.

31:21

31:00
    Hostující celek znovu vyhazuje, Vegas se zatím v pohodě brání.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, následně se domácí hráči dostali do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.

29:35
    Vegas vyhazuje přes všechny čáry až k brance soupeře.

29:21
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Cody Glass – 2 min., hákování).

29:06
    Jared Spurgeon (Minnesota) rychle otáčel směr hry, jeho tým se dostal do útočného pásma, přesilovka pro domácí.

28:36
    Kevin Fiala (Minnesota) měl další dobrou střeleckou pozici, ale z pravé strany trefil jen prostor, ve kterém byl Marc-Andre Fleury.

28:16
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

27:52
    Ani třetí přesilovku hosté neproměnili, pro Vegas pozitivní zprávou ovšem je to, že se Zach Whitecloud vrátil na střídačku.

27:52
    Nicolas Hague (Vegas) pálil z dobré pozice, Kaapo Kähkönen (Minnesota) byl připravený. Komerční přestávka.

27:33

27:11
    Kevin Fiala našel Pariseho, který se dostal do šance, ale nedokázal při vlastním oslabení překonat brankáře Vegas. Marc-Andre Fleury své kolegy nyní podržel.

26:55
    Chandler Stephenson (Vegas) pálil z mezikruží, Kaapo Kähkönen výborně zasáhl.

26:19
    Znovu se Vegas dostalo do útočného pásma, Reilly Smith (Vegas) pálil, ale jeho pokus kryje Kaapo Kähkönen.

25:49
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Následně ale Marcus Foligno vyhodil přes všechny čáry.

25:33
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., podrážení).

25:26
    Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde si vynutilo faul soupeře.

22:45
    Kevin Fiala (Minnesota) pálil z dobré pozice před branku, brankář Vegas tak tak zasáhl proti jeho nebezpečné střele.

21:58
    Druhá přesilovka byla o poznání lepší než ta první, ale na gól Vegas čeká. Mimochodem, z posledních deseti přesilovek neproměnilo ani jednu. Dnes navíc bez dvou opor. Stone a Piatrangelo mimo hru.

21:51

21:29
    Cody Glass (Vegas) čekal před brankou na přihrávku, poskakující kotouč netrefil.

20:51
    Dubna nedokázal vyhodit, to se povedlo pak až jeho spoluhráčům.

20:32
    Max Pacioretty (Vegas) pálil, Matt Dumba jeho pokus dokázal zblokovat.

20:01
    Hostující celek začne třetinu v přesilovce, Joel Eriksson Ek na trestné.

20:01

Kevin Fiala (Minnesota) se prosadil v tomto zápase jako první, jeho tým vede na střely 10:5 a na góly 1:0. Vegas prohrává, hraje bez Stona a Pietrangela. V první třetině navíc ze zápasu odstoupil Zach Whitecloud.

20:00

19:51
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., podrážení).

19:17
    Tuch hledal spoluhráče, Max Pacioretty byl volný před brankou, ale přihrávku zastavila obrana Wild.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:41
    William Karlsson (Vegas) nabral rychlost v útočném pásmu, ale nevypálil. Na druhé straně Nick Bjugstad (Minnesota) minul branku.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:33
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.

17:01
    Ve středním pásmu jej soupeř podrazil, ale sudí tento moment neviděli. Zach Whitecloud odchází do kabiny Vegas, opustil střídačku.

17:00
    Zach Whitecloud (Vegas) zůstává otřesený na ledové ploše. Situace se stala mimo hru.

16:25
    Keegan Kolesar (Vegas) čeká na svou první branku v NHL, nyní se dostal do dobré pozice, po šikovné přihrávce spoluhráče trefil jen rameno brankáře Wild.

16:01
    Theodor hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost. Hosté se pak do šance dostat nedokázali.

15:13
    Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí obrana hraje zodpovědně. Wild hrají v obraně velmi dobře a nedává soupeři prostor.

14:21
    Wild se dostali do postavení mimo hru, komerční přestávka.

13:31
    Nosek a Reaves dostali kotouč do útočného pásma, následně druhý jmenovaný pálil. Ale minul branku.

13:10
    Max Pacioretty (Vegas) se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář Kaapo Kähkönen. Po dlouhé době se Vegas dostalo k zakončení.
    Takto sledují zápas Golden Knights fanoušci v Las Vegas. Snímek je z nového hotelu Circa ve Fremont Street.

12:02
    Komerční přestávka.

Kevin Fiala (Minnesota) vstřelil 11. gól ve 12. zápase proti Vegas, jeho forma proti Golden Knights je obdivuhodná.
    10:50 Kevin FIALA - 1:0

10:50
    Domácí celek, aktivněji hrající, se dostává jako první do vedení. Po rychlé akci se střelou na vzdálenější tyč ze strany prosazuje KEVIN FIALA. Asistence: Victor Rask.

10:11
    Nicolas Hague (Vegas) se pokoušel dostat do útočného pásma, jeho střelu zblokoval soupeř. Ian Cole (Minnesota) se dobře vrátil.

09:43
    Mats Zuccarello (Minnesota) zakončoval z dobré pozice, ale brankáře Vegas prostřelit nedokázal.

09:29
    Hra je přerušená, mnoho šancí jsme zatím v tomto zápase neviděli. Sledujeme klidnější pasáž hry.

08:57
    Mats Zuccarello (Minnesota) se dostal do zakončení, ale trefil jen střed branky, kde byl Marc-Andre Fleury.

08:44
    Vyloučený hráč se vrací do hry, Vegas v přesilovce na branku nevypálilo.

07:53
    Na nějakou výraznější šanci Vegas čeká, domácí obrana hraje velmi dobře a nedává soupeři prostor.

07:24
    Reilly Smith (Vegas) byl volný před brankou, ale jeho rána končí vedle, následně domácí celek znovu vyhazuje přes všechny čáry.

07:00
    Domácí celek se musí bránit, ale situaci nyní zvládl, Wild vyhazují přes všechny čáry.

06:44
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Carson Soucy.

06:44
    Po Noskově akci se bude vylučovat, přesilovka pro Vegas. Komerční přestávka.

05:56
    Kevin Fiala (Minnesota) našel Karilla Kaprizova, jehož ránu vytěsnil Marc-Andre Fleury (Vegas) nad branku. Kotouč je v ochranné síti, bude se vhazovat.

05:37
    Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, sledujeme rychlý hokej.

05:11
    Nick Bjugstad (Minnesota) pálil z ostré pozice, Marc-Andre Fleury (Vegas) byl připravený a dokázal si poradit. Následně pálil Brodin a znovu zasáhl brankář Vegas.

04:43
    Jonathan Marchessault (Vegas) s komplikacemi dokázal zastavit nebezpečnou akci soupeře, Vegas se tak mohlo dostat do útočného pásma.

04:14
    Joel Eriksson Ek (Minnesota) se snadno dostal do útočného pásma, následně kombinoval se spoluhráči.

03:41
    Marcus Foligno (Minnesota) našel Jordana Greenwaye, jehož rána z první končí nad brankou, gólman zasahovat nemusel.

03:02
    Sledujeme aktivní hru Vegas, hosté se dostali do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázali. Jonas Brodin (Minnesota) otáčí směr hry.

02:16
    Zach Parise (Minnesota) vedl zajímavou akci Minnesoty, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal. Hostující obrana byla pozorná.

00:33
    William Karlsson (Vegas) vybojoval kotouč pro spoluhráče, následně pálil Nicolas Hague (Vegas). Jeho pokus kryje brankář Kaapo Kähkönen.

00:14
    Alex Tuch (Vegas) se jako první dostal ke střele, jeho pokus ale snadno zastavil brankář Wild.

00:01

Minnesota Wild: Kähkönen (Talbot) – Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Dumba, Cole, Soucy – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Kaprizov, V. Rask, Zuccarello – Parise (A), Bjugstad, Fiala – Sturm, Bonino, Rau.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Dansk) – Holden, Martinez (A), Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty (A), Stephenson, Marchessault – W. Karlsson, R. Smith (A), Tuch – Glass, N. Roy, W. Carrier – Kolesar, Reaves, Nosek..

Minnesota Wild odehrála 22 zápasů s bilancí 9-4-1-8 a získala 27 bodů. V tabulce Západní divize je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Los Angeles Kings 4:3 v prodloužení a s Arizonou Coyotes 5:1. Tým nestačil na Vegas Golden Knights 4:5 v prodloužení a 1:5. V zatím posledním zápase Minnesota padla s Arizonou 2:5.

Vegas Golden Knights odehrálo 21 zápasů s bilancí 12-4-1-4 a získalo 33 bodů. V tabulce Západní divize je na první pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál všechny. Poradil si s Anaheimem Ducks 3:2 v prodloužení, Minnestou Wild 5:4 v prodloužení a 5:1, se San Jose Sharks 5:4 v prodloužení a 4:0.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Minnesota Wild a Vegas Golden Knights.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.