Královské Vinohrady – Liberec 4:11 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 11:4 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 9:5 (kon.)
Pardubice – Black Angels 7:3 (kon.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 3:7 (kon.) | Střešovice – Sparta 5:6 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
5:6 (2:1, 2:2, 1:2 - 0:1)
ACEMA Sparta Praha
cz Nedeľa 07.03.2021, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Livesport Superliga (CZ) • 26. kolo

Nejlepší hráči utkání

Filip Langer (0+2) za domácí a za hosty Marek Zouzal (2+0).

Langer nakonec neuhájil první místo v kanadském bodování a Delong jej nakonec dokázal vyrovnat. Oba hráči mají shodně 62 bodů, ovšem vítkovický Delong má větší počet vstřelených branek! A tím se Delong stává vítězem kanadského bodování v základní části v této sezóně! (19:01:54)

Tatran nakonec skončí v tabulce čtvrtý a bude čekat ve volbě soupeřů, jaký soupeř na ně zůstane.
    Dnešním dnes nám tedy skončila základní část hry a Vy můžete za malou chvíli sledovat volbu soupeřů pro play off, kterou Vás provede kolegyně Týn Zíková.

60:47 Jan MARVÁNEK - 5:6

60:47
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN MARVÁNEK, který natáhl ke střele a ta končí v síti. Asistence: Jakub Kolstrunk.

60:01

V závěrečné třetině se Sparta dokázala poprvé dostat do vedení. Tatran pět minut před koncem vsadil na hru bez brankáře, která se jim nakonec vyplatila a dokázali vyrovnat a vynutit si prodloužení.

60:00

59:38
    Oddechový čas pro hosty.
    59:38 Milan MELIŠ - 5:5

59:38
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MILAN MELIŠ, kterému Vítovec přenechal míček a Meliš vyslal nechytatelnou tvrdou a rychlou ránu. Asistence: Ondřej Vítovec.

59:00
    Vítovec dokázal vystřelit a jeho tvrdá rána končí mimo branku Beneše!

58:50
    Střešovicím se výrazně krátí čas...Kolísko zahajuje další kombinaci.

58:14
    Tatran se stále snaží v šesti hráčích, ale jejich tlak je spíše optický bez nebezpečnějších zakončení. Sparta se poctivě brání a zatím neměla šanci vystřelit pořádně míček na prázdnou branku.

56:06
    Tatran si zatím nedokázal vytvořit slibnější střeleckou pozici a spíše točí svého soka v jeho obraně.

55:24
    Kříž zůstane po poradě Tatranu na střídačce a domácí zkouší hru v šesti hráčích.

55:24
    Oddechový čas pro domácí.

55:03
    Beneš svou maskou vyrazil ránu Tlapáka, který se rychle rozběhl do útoku.

54:07
    A jak vypadá minisouboj o první místo v kanadském bodování? Delong vsítil tři branky a na Langera ztrácí jen jeden kanadský bod! V případě rovnosti by byl první Delong, který má na svém kontě více vstřelených branek.

52:43
    Kreysa v dobré šancí, ovšem míček skončil nad brankou Sparty.

52:27
    Tatran rázem musí přidat, jestliže se chce opět dostat na vyrovnaný stav.

50:15
    Na dálku dělá Sparta taky radost celku Bohemians, které je nyní o něco blíže ke konečné třetí pozici v tabulce.
    50:10 Dominik BENEŠ - 4:5

50:10
    Autorem branky je DOMINIK BENEŠ, který dostal přihrávku na pravou stranu a přesně trefil odkrytou část branky. Sparta využívá svou první přesilovku a taky se dostává poprvé do vedení v dnešním souboji. Asistence: Mikuláš Krbec.

49:45
    Beneš si připsal úspěšný zákrok proti střele Meliše, který střílel ze střední vzdálenosti.

49:29
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Matěj Havlas – 2 min., nadzvedání hokejky).

49:14
    Čermák se proháčkoval obranou Tatranu, ovšem k zakončení se nedostal.

48:13
    Krbec je na těsno bráněn a vypadá to, že Sparta nakonec ani svou druhou přesilovku v utkání nedokáží využít.

47:42
    Po delší kombinaci se ke střele dostal Juha, ten však asi o metr minul branku soupeře.

47:06
    Hosté začali přesilovku dobře a uvidíme, zda se v ní dostanou do vedení.

46:50
    Po rychlé kombinaci hledal Krbec Kolstrunka, ke kterému defenzíva míček nepustila!

46:19
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Petr Brautferger – 2 min., Nedovolené vrážení).

45:47
    Sparta hraje v šesti hráčích, neboť rozhodčí signalizují odložené vyloučení!

43:45
    To se nakonec nepodařilo a na Čermáka mířila rychlá kolmice, kterou nedokázal lépe umístit mezi tři tyče.

43:20
    Střešovický celek je na míčku a trpělivě se snaží vymyslet smysluplnou útočnou akci s povedeným zakončením.
    42:18 Marek ZOUZAL - 4:4

42:18
    Sparta má dobrý vstup do závěrečné třetiny a opět srovnává stav utkání. Autorem branky je MAREK ZOUZAL. Asistence: Milan Garčar.

40:01

Ve druhé třetině jsme branky viděli v její první polovině. Ovšem i po druhé třetině se Tatranu daří držet těsné vedení a rozhodně nás čeká zajímavé rozuzlení v závěrečné části hry.

40:00

38:17
    Krbec čistým způsobem zastavil útočícího hráče a zahrál důležitý obranný zákrok.

36:28
    Snaha o rychlou kombinaci Sparty, na konci se Čermák chtěl dostat k dorážce, avšak dorážka k němu nakonec nedoputovala.

35:51
    Nyní se hraje opatrně a oba celky se do útočení moc neženou a vyčkávají společně na nějakou chybu.

33:09
    Kreysa je již na palubovce a nyní se pokračuje ve čtyřech na obou stranách. U míčku jsou domácí.

32:43
    Langer se dostal do úniku v oslabení, avšak neuspěl. Rychlý protiútok se zrodil i na druhé straně, taktéž bez kýženého výsledku.

31:59
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Jan Marvánek – 2 min., Bránění ve hře).
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Martin Šindelář – 2 min., Nesportovní chování).

31:59
    Důrazný Marvánek doslova zahodil Pánka na mantinel a bude se vylučovat.

31:59
    Tatranu se nyní daří vyvézt míček a šetří cenné vteřiny v pásmu soupeře.

31:32
    U pravé tyčky mohl zakončovat hostující hráč, ale nedostal přesnou přihrávku.

30:58
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Jonáš Kreysa – 2 min., Bránění ve hře).

30:15
    Marvánek se dostal do slibného zakončení a Kříž domlouvá svým spoluhráčům, ať jsou důraznější v před brankovém prostoru!

28:34
    Pražský celek musí tedy opět dotahovat. Nyní se o to snažil Krbec, avšak brankář jeho pokus z dálky dobře viděl.
    27:39 Ondřej PAPOUŠEK - 4:3

27:39
    Už to vypadalo, že Sparta vyveze míček, ale ONDŘEJ PAPOUŠEK stále sledoval míček a nakonec do něj plácl a ten skončil až v brance. Asistence: Milan Meliš.

27:29
    Šindelář přenechal na Kolíska který trefil přesný blok Sparty.

27:01
    Martin Mühlfait se z otočky dostal je střele a Beneš reflexivně vyrazil svým pravým ramenem!

26:37
    Dominik Beneš zachytil rozehrávku Tatranu a z pravé strany vyslal vysokou ránu, která mířila nad branku Střešovic.
    25:30 Josef JUHA - 3:3

25:30
    Sparta rozehrávala od pravého mantinelu a nakonec se k míčku dostal JOSEF JUHA, který přesnou ranou propálil Kříže v jeho brance a máme tu znovu srovnaný stav zápasu. Asistence: Dominik Bartoš.
    24:31 Petr BRAUTFERGER - 3:2

24:31
    Vyrovnaný stav dlouho netrval a PETR BRAUTFERGER dostal míček přesně na střed, kde z první uklidil míček za záda Beneše. Asistence: Filip Langer.
    23:18 Marek ZOUZAL - 2:2

23:18
    Autorem branky z trestného střílení je MAREK ZOUZAL, který se rozhodl o střelu po zemi a překonal Kříže. Stejně jako v první vzájemném zápase, kdy taky Zouzal jel trestné střílení proti Tatranu.

23:18
    Marvánek šel sám na Kříže a Šindelář jej v době zakončení seknul a je nařízeno trestné střílení!

22:23
    Ondřej Vítovec se pokoušel vyvézt míček, ale vracejícím se hráčem Sparty byl nucen vyslat zpětnou přihrávku ke své brance.

22:10
    Střela z pravé strany nemohla vystrašit brankáře Beneše a míček skončil mimo jeho levou tyč.

21:40
    Nebezpečná skrytá střela, kterou před brankou Tatranu zastavil obránce.

21:02
    Sparta rychle rozehrála rozehrávku, kterou však sudí vrátil zpět. Sparta rozehrávala znovu a Tatran si pohlídal jejich pokus.

20:01

V první třetině dokázal Tatran využít obě nabídnuté přesilové hry a ujal se dvou brankového vedení. Sparta dokázala v závěru třetiny korigovat skóre a byla až do konce třetiny aktivnějším týmem.
    Obecně byl Tatran více na míčku zatímco jejich soupeř trpělivější ve svých útočných akcí.

20:00

19:45
    Jan Marvánek střílel a ten má dobrou střelu. Tentokrát to neznamenalo pohromu pro branku Střešovic.

19:06
    Poslední minuta úvodní části, kdy jsou hosté aktivnější a povzbuzeni svou jednou trefenou brankou.
    17:03 Matěj ČERMÁK - 2:1

17:03
    Trpělivá hra Sparty se nakonec vyplácí a po přesné přihrávce se ke kontaktní brance dostal MATĚJ ČERMÁK. Asistence: Lukáš Ujhelyi.

16:43
    Hosté jsou u míčku a příliš se k zakončení na branku Tatranu moc nedostávají.

15:00
    Filip Langer si v dosavadním průběhu připsal již jednu asistenci. Na dálku svádí minisouboj s Adamem Delongem z Ostravy a to v boji o první místo v kanadském bodování. Langer má o jeden bod navíc. Uvidíme, kdo nakonec ovládne bodování po dnešním dni a stane se vítězem základní části.

14:13
    Meliš dobře zastavil postup Sparty a Tatran uklidňuje hru kombinací před svou brankou.

12:56
    O změnu se zničehonic pokoušel Jakub Kolstrunk, který nedokázal po rychlém útoku přesněji zakončit!

12:33
    Domácí celek je u míčku a zatím to vypadá, že zcela ovládá úvodní část zápasu.

11:52
    Již jsme, zdá se, získali obraz hry a budeme Vám schopni podrobněji přenášet informace o dění na palubovce.
    11:10 Martin ŠINDELÁŘ - 2:0

11:10
    Autorem branky je MARTIN ŠINDELÁŘ, který dává další branku Tatranu a jeho tým využil i druhou nabídnutou přesilovou hru. Asistence: Filip Langer.

10:34
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Dominik Bartoš – 2 min., Držení).

07:11
    Dlouho to netrvalo a Střešovice využívají svou první přesilovku. Autorem branky je MATĚJ HAVLAS. Asistence: Martin Šindelář.

07:01
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Michal Pažák – 2 min., Bránění ve hře).

04:50
    Od půlky hřiště to zkoušel Garčar, moc nechybělo, aby trefil prostor mezi třemi tyčemi.

01:59
    Martin Beneš si připsal další zákrok a to proti zakončení soupeře, i Kříž na druhé straně musel zasahovat.

01:02
    Ke střele se dostal Meliš, jeho střela byla sražená.

00:01

Poslední kolo základní části mezi svede vyrovnanou dvojici – Tatran a Spartu. Oba již mají jistotu pla off a v tomto zápase půjde hlavně o konečné umístění.
    Sparta se v případě tří bodového vítězství může dostat na pátou příčku, kde vystřídá aktuální celek z Chodova. Tatran naopak může skončit na třetí pozici, na které je aktuálně celek z Bohemians.
    V první vzájemném zápase této sezóny vyhrála Sparta, která zvítězila na své palubovce 9:6!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 8. Havlas (Šindelář), 12. Šindelář (Langer), 25. Brautferger (Langer), 28. Papoušek (Meliš), 60. Meliš (Vítovec) – 18. Čermák (Ujhelyi), 24. Zouzal (t.s.), 26. Juha (Bartoš), 43. Zouzal (Garčar), 51. Beneš (Krbec), 61. Marvánek (Kolstrunk)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Rod, Papoušek – Jak. Kolísko, Kreysa, Langer – Havlas, Brautferger, Novotný – Navrátil, Meliš, Švéda – Šindelář.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Dolejš, Pruner – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Beneš, Kozák – Pažák, Čermák, Kareš – Krbec, Hurt.

Rozhodca: František Pangerl a Jiří Šedivý