Šprint žien, 7,5 km, Nové Město na Moravě | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | SP - šprint mužov, 10 km, Nové Město na Moravě | Víťaz: Simon Desthieux (FRA) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Jasná | Víťazka: Petra Vlhová (SVK) (kon.) | | | Zjazd mužov, Saalbach-Hinterglemm | Víťaz: Vincent Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Jasná | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Tímový šprint mužov, skoky HS137, Oberstdorf | Vítěz: Japonsko (kon.) | | | Tímový šprint mužov, beh 2x7,5 km, Oberstdorf | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Tímové preteky mužov HS137, Oberstdorf | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Slalom žien, 2. kolo, Jasná
Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA)
(2. Petra Vlhová (SVK), 3. Wendy Holdenerová (SUI))
Miroslav Revaj
Poradie po 1. kole:
1. Petra Vlhová (SVK) 51,64 s
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,27 s
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,40
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,91
5. Michelle Gisinová (SUI) +1,29
6. Paula Moltzanová (USA) +1,72
7. Chiara Mairová (AUT) +1,82
8. Katharina Huberová (AUT) +1,93
9. Martina Dubovská (CZE) +1,98
10. Mélanie Meillardová (SUI) +2,05
11. Franziska Gritschová (AUT) +2,11
12. Ana Buciková (SLO) +2,22
13. Jessica Hilzingerová (GER) +2,25
14. Sara Hectorová (SWE) +2,33
15. Federica Brignoneová (ITA) +2,37
16. Laurence St. Germainová (CAN) +2,38
17. Lena Dürrová (GER) +2,42
18. Irene Curtoniová (ITA) +2,58
19. Emelie Wikströmová (SWE) +2,59
20. Katharina Truppeová (AUT) +2,68
21. Andreja Slokarová (SLO) +2,70
22. Martina Peterliniová (ITA) +2,71
23. Katharina Gallhuberová (AUT) +2,75
24. Nastasia Noensová (FRA) +2,81
25. Erin Mielzynská (CAN) +2,90
26. Charlie Guestová (GBR) +2,94
27. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +2,96
28. Ali Nullmeyerová (CAN) +3,10
29. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,15
30. Camille Rastová (SUI) +3,18
...
48. Gabriela Capová (CZE) +4,19
Petra Hromcová (SVK) DNF
1. Petra Vlhová (SVK) 51,64 s
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,27 s
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,40
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,91
5. Michelle Gisinová (SUI) +1,29
6. Paula Moltzanová (USA) +1,72
7. Chiara Mairová (AUT) +1,82
8. Katharina Huberová (AUT) +1,93
9. Martina Dubovská (CZE) +1,98
10. Mélanie Meillardová (SUI) +2,05
11. Franziska Gritschová (AUT) +2,11
12. Ana Buciková (SLO) +2,22
13. Jessica Hilzingerová (GER) +2,25
14. Sara Hectorová (SWE) +2,33
15. Federica Brignoneová (ITA) +2,37
16. Laurence St. Germainová (CAN) +2,38
17. Lena Dürrová (GER) +2,42
18. Irene Curtoniová (ITA) +2,58
19. Emelie Wikströmová (SWE) +2,59
20. Katharina Truppeová (AUT) +2,68
21. Andreja Slokarová (SLO) +2,70
22. Martina Peterliniová (ITA) +2,71
23. Katharina Gallhuberová (AUT) +2,75
24. Nastasia Noensová (FRA) +2,81
25. Erin Mielzynská (CAN) +2,90
26. Charlie Guestová (GBR) +2,94
27. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +2,96
28. Ali Nullmeyerová (CAN) +3,10
29. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,15
30. Camille Rastová (SUI) +3,18
...
48. Gabriela Capová (CZE) +4,19
Petra Hromcová (SVK) DNF
Martina Dubovcová, ktorá reprezentuje Česko dnes takisto zaznamenáva výborný výsledok. Obsadila konečnú 8. priečku a to je najlepší výsledok pre túto pretekárku v jej kariére.
Program v Jasnej pokračuje aj zajtra. Pôjde sa obrovský slalom a znova sa môžme tešiť aj na Petru Vlhovú a ostatné pretekárky. Zajtrajší obrovský slalom sa začína o 9:30 prvým kolom a druhé je na programe o 12:30. Z oboch vám samozrejme ponúkneme náš online prenos!
Dnes ešte môžte spolu s nami sledovať biatlonový šprint mužov, ktorý sa začína o 15:40. Ďakujem za pozornosť a prajem peknú sobotu! (13:24:01)