Šprint žien, 7,5 km, Nové Město na Moravě | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | SP - šprint mužov, 10 km, Nové Město na Moravě | Víťaz: Simon Desthieux (FRA) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Jasná | Víťazka: Petra Vlhová (SVK) (kon.) | | | Zjazd mužov, Saalbach-Hinterglemm | Víťaz: Vincent Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Jasná | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Tímový šprint mužov, skoky HS137, Oberstdorf | Vítěz: Japonsko (kon.) | | | Tímový šprint mužov, beh 2x7,5 km, Oberstdorf | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Tímové preteky mužov HS137, Oberstdorf | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Slalom žien, 1. kolo, Jasná
Víťazka: Petra Vlhová (SVK)
(2. Mikaela Shiffrinová (USA), 3. Wendy Holdenerová (SUI))
Miroslav Revaj
Štartovná listina:
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Wendy Holdenerová (SUI)
3. Chiara Mairová (AUT)
4. Katharina Truppeová (AUT)
5. Katharina Liensbergerová (AUT)
6. Mikaela Shiffrinová (USA)
7. Michelle Gisinová (SUI)
8. Kristin Lysdahlová (NOR)
9. Katharina Huberová (AUT)
10. Erin Mielzynská (CAN)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Lena Dürrová (GER)
13. Emelie Wikströmová (SWE)
14. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
15. Laurence St. Germainová (CAN)
16. Federica Brignoneová (ITA)
17. Martina Dubovská (CZE)
18. Franziska Gritschová (AUT)
19. Ana Buciková (SLO)
20. Nastasia Noensová (FRA)
21. Sara Hectorová (SWE)
22. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
23. Camille Rastová (SUI)
24. Katharina Gallhuberová (AUT)
25. Asa Andová (JPN)
26. Paula Moltzanová (USA)
27. Mélanie Meillardová (SUI)
28. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
29. Andreja Slokarová (SLO)
30. Martina Peterliniová (ITA)
31. Jessica Hilzingerová (GER)
32. Ali Nullmeyerová (CAN)
33. Andrea Filserová (GER)
34. Marie-Therese Sporerová (AUT)
35. Charlie Guestová (GBR)
36. Roni Remmeová (CAN)
37. Meta Hrovatová (SLO)
38. Lila Lapanjová (USA)
39. Gabriela Capová (CZE)
40. Nina O'Brienová (USA)
41. Amelia Smartová (CAN)
42. Riikka Honkanenová (FIN)
43. Andrea Komšićová (CRO)
44. Piera Hudsonová (NZL)
45. Elsa Fermbäcková (SWE)
46. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
47. Katie Hensienová (USA)
48. Leona Popovićová (CRO)
49. Doriane Escaneová (FRA)
50. Kaja Norbyeová (NOR)
51. A.J. Hurtová (USA)
52. Bernardette Lorenzová (AUT)
53. Marija Škanovová (BLR)
54. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
55. Sohuj Gim (KOR)
56. Stephanie Brunnerová (AUT)
57. Petra Hromcová (SVK)
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Wendy Holdenerová (SUI)
3. Chiara Mairová (AUT)
4. Katharina Truppeová (AUT)
5. Katharina Liensbergerová (AUT)
6. Mikaela Shiffrinová (USA)
7. Michelle Gisinová (SUI)
8. Kristin Lysdahlová (NOR)
9. Katharina Huberová (AUT)
10. Erin Mielzynská (CAN)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Lena Dürrová (GER)
13. Emelie Wikströmová (SWE)
14. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
15. Laurence St. Germainová (CAN)
16. Federica Brignoneová (ITA)
17. Martina Dubovská (CZE)
18. Franziska Gritschová (AUT)
19. Ana Buciková (SLO)
20. Nastasia Noensová (FRA)
21. Sara Hectorová (SWE)
22. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
23. Camille Rastová (SUI)
24. Katharina Gallhuberová (AUT)
25. Asa Andová (JPN)
26. Paula Moltzanová (USA)
27. Mélanie Meillardová (SUI)
28. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
29. Andreja Slokarová (SLO)
30. Martina Peterliniová (ITA)
31. Jessica Hilzingerová (GER)
32. Ali Nullmeyerová (CAN)
33. Andrea Filserová (GER)
34. Marie-Therese Sporerová (AUT)
35. Charlie Guestová (GBR)
36. Roni Remmeová (CAN)
37. Meta Hrovatová (SLO)
38. Lila Lapanjová (USA)
39. Gabriela Capová (CZE)
40. Nina O'Brienová (USA)
41. Amelia Smartová (CAN)
42. Riikka Honkanenová (FIN)
43. Andrea Komšićová (CRO)
44. Piera Hudsonová (NZL)
45. Elsa Fermbäcková (SWE)
46. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
47. Katie Hensienová (USA)
48. Leona Popovićová (CRO)
49. Doriane Escaneová (FRA)
50. Kaja Norbyeová (NOR)
51. A.J. Hurtová (USA)
52. Bernardette Lorenzová (AUT)
53. Marija Škanovová (BLR)
54. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
55. Sohuj Gim (KOR)
56. Stephanie Brunnerová (AUT)
57. Petra Hromcová (SVK)
Bohatý športový program pokračuje ďalej, o malú chvíľu môžte sledovať biatlon a to ženský šprint aj so slovenskou účasťou.
Zatiaľ prajem pekný deň! (10:51:18)