Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Detva – HC Slovan 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:3 (kon.)
Poprad – Michalovce 2:3 (kon.) | Miškovec – B. Bystrica 3:2 (1:0 po s.n.) | Zvolen – Trenčín 2:3 (kon.)
HK Poprad
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Nedeľa 28.02.2021, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 43. kolo

59:18
    Lalancette vyrážal dopredu po krídle, vypýtal si faul od Marcela Haščáka, ktorý ho zahákoval, no a tu sa nádeje Popradu na vyrovnanie končia. Haščák odchádza na trestnú lavicu.

53:19
    Predchádzajúca situácia po pokrytom puku od Tomeka má ešte trestnú dohru. Mark Louis dostáva dve minúty za krosček a taktiež rovnako aj Dávid Skokan. Ide o vzájomný trest.

52:00
    Presilovú hru si zahrajú domáci, a to je možno príležitosť na vyrovnanie. Dve minúty za držanie dostáva Pavol Regenda.

41:11
    Po dlhšej dobe si Michalovčania zahrajú presilovú hru. Dve minúty za hákovanie dostáva Ivan Višnevský.

32:33
    Je tu presilovková šanca na zníženie pre Poprad. Za podrazenie je na dve minúty vylúčený Christophe Lalancette.

29:16
    Popradčania majú po hektických okamihoch presilovkovú príležitosť. Na trestnú lavicu si sadá Dávid Mudrák za nečakané napadnutie.

18:43
    Prvú presilovku získavajú aj hokejisti Michaloviec. Adam Drgoň dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

12:32
    Po prvýkrát v zápase sa vylučuje. Na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou odchádza na trestnú lavicu Samuel Chalupa.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 14. Haščák (Livingston, Svitana), 36. Livingston (Zagrapan, Mešár) – 25. Regenda (Galamboš, Bartánus), 27. Korhonen, 32. Mudrák (Tomek)

HK Poprad: Vošvrda (Hamerlík) – Drgoň, Višnevskij, Seigo, Dalhuisen, Brejčák, Ulrych, Demo – Svitana, Skokan, Haščák – Tavi, Preisinger, Handlovský – Mešár, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Valigura
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Tomek (Škorvánek) – Mihálik, Mudrák, Southorn, McCormack, Ťavoda, Louis, Zekucia, Lačný – Korhonen, Lalancette, Hickmott – Šoltés, Suja, Takáč – Bartánus, Galamboš, Regenda – Chalupa, Lehtonen, Török

Rozhodca: Müllner, Tvrdoň – Gegáň, Crman