32:25 (21:14)
DHK Zora Olomouc
cz Nedeľa 28.02.2021, 13:00MOL liga žien • 22. kolo

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (14:27:08)

K vidění byl dnes velice atraktivní ofenzivní zápas, který vyhrály domácí hráčky a to především díky náskoku z prvních minut, který pak již víceméně udržovaly. Vzhledem k sedmibrankovému vedení v půlce utkání pak ani příliš nevadila pětiminutová absence vstřelených branek ve druhém poločase, který mohly Slávistky s přehledem dovést k vítězství.

Konec zápasu. (32:25)

60
    Kubáčková neproměňuje sedmičku, kterou reflexivně nohou chytá Koudelková. (32:25)

59
    Koudelková si nyní připisuje další zákrok a Slávie už může v klidu dohrávat utkání. (32:25)

58
    Oddechový čas pro domácí. (32:25)
    57
    Nyní se již z brankoviště od tyčky prosazuje Trumpešová. (32:25)

56
    Hostující hráčky trestuhodně ze spojky z brankoviště posílají míč mimo branku. (32:24)
    55
    Míšová střílí svůj desátý gól z brejku přehozem přes brankářku. (32:24)

54
    Přehoz brankářky z křídla z ruky Hejlové končí pouze na břevně. Do útoku jdou domácí. (31:24)
    53
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková).
    (31:24)

52
    Oddechový čas pro hosty. (31:23)
    52
    Franková přidává další branku Slavie. (31:23)
    51
    30. gól Slávie dává Jačková střelou z devítky a rovněž od tyče. (30:23)
    50
    Přehozem od tyčky přidává Míšová z křídla další branku. (29:23)
    49
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková). (28:23)
    49
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
    (28:22)

49
    Fryčáková je vyloučena a sedmička pro Slávii je další bonus pro domácí. (27:22)

48
    Za nesportovní chování je vyloučena Fryčáková a Slavie tak rovněž přichází o možnost útoku. (27:22)
    47
    Galušková posílá gólový pozdrav z deseti metrů od břevna. (27:22)
    47
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková). (26:22)
    46
    Trumpešová už za plného počtu hráčů snižuje na rozdíl 5 branek. (26:21)

45
    Obě brankářky si nyní připsaly po jednom zákroku. (26:20)
    44
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová). (26:20)

44
    Za protesty hostujícího trenéra přichází Olomouc o možnost útoku a přibývá další vyloučení. (25:20)
    43
    (25:20)

43
    Závišková jde ven na dvě minuty a domácí mají k dobru sedmičku. (24:20)
    42
    A v oslabení se z brejku prosazuje Přikrylová. (24:20)

41
    Snaha Moravanek končí pouze na tyči. (24:19)
    40
    (24:19)

40
    Kuxová je vyloučena a domácí mají k dobru ještě sedmičku. (23:19)
    39
    Za Olomouc snižuje Jansová. (23:19)
    38
    Po delší době se trefují Slávistky, konkrétně Míšová. (23:18)
    37
    Na druhé straně se opět prosazuje ze sedmičky Kubáčková. (22:18)

36
    Slávie má opět problémy přejít přes obranu Olomouce a následně posílá opět míč mimo branku. (22:17)
    35
    Galušková míří mimo branku. Na druhé straně přidává další gól Kašpárková. (22:17)
    35
    Tereza Kubáčková proměňuje sedmičku. (22:16)
    34
    Za Slávii kontruje Galušková. (22:15)
    33
    Jelikož Slávistky poslaly míč mimo branku, byla to nakonec Kašpárková, kde jako první prosadil ve druhém poločase. (21:15)

32
    Slávie přišla o míč, další útok Olomouce opět ale odvrátila a může útočit. (21:14)

31
    Slávistky první útok Olomouce přežily, samy teď ale mají problém se dostat do šance. (21:14)

31
    Začal druhý poločas. (21:14)

Druhý poločas začne přibližně v 13:45.

Poměrně divoká a ofenzivní první půle nám přinesla 35 branek a a sedmibrankový náskok Slávie. Slávistky si ihned v prvních minutách vytvořily náskok a pak už jej kontrolovaly. Ačkoliv se hráčky Zory nevzdaly a bojovaly, blíže než na rozdíl 3 branek se však nedostaly.

30
    První poločas skončil. (21:14)
    30
    Míšová se opět prosazuje z křídla, tentokráte zvolila přehoz přes brankářku. (21:14)
    29
    Jačková ihned odpovídá brankou. (20:14)
    28
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová). (19:14)
    28
    Útoku Slavie využívá Galušková. (19:13)

27
    Slavie po opět předvedla na svém brankovišti neprostupnou hráz a získává míč. (18:13)
    26
    A opět se prosazuje Jačková a to z rychlého protiútoku. (18:13)
    26
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková). (17:13)
    26
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová). (16:13)
    25
    Jačková se prosazuje střelou z devíti metrů. (16:12)
    25
    Kuxová odejde dnes nejen se žlutou kartou ale i se střeleckým zápisem. (15:12)

24
    Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová). (15:11)
    24
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková). (15:11)
    23
    A ještě jeden brejk Přikrylové a další gól. (14:11)
    23
    Desátou branku přidává z rychlého protiútoku Přkrylová. (14:10)
    22
    Na 14:9 snižuje Kubáčková. (14:9)
    21
    (14:8)
    21
    Pěknou kombinaci zakončila z brankoviště Sovová. (13:8)

20
    Oddechový čas pro domácí. (13:7)
    20
    Míšová přidává další trefu z křídla. (13:7)
    19
    Z křídla využívá přesilovou hru Fryčáková. (12:7)

18
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Klára Sovová). (11:7)

17
    Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Adéla Zimová). (11:7)
    17
    I přes faul se prosadila Sovová. (11:7)
    16
    Olomoučanky zakončují mimo. Na druhé straně se z křídla prosadila Míšová. (11:6)
    15
    Líbalová jen co odseděla trest tak se prosadila. (10:6)
    14
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Přikrylová). (9:6)

13
    Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Lucie Jelínková Líbalová). (9:5)

12
    Domácí se nyní prezentují dobrou obranou. (9:5)

7
    Olomouc snižuje na rozdíl 3 branek. (6:3)

4
    Slavie jde opět do tříbrankového náskoku. (4:1)

Slavie jde do vedení. (1:0)

DHC Slavia Praha: Michalská, Šlejtrová, Koudelková – Holečková, Franková, Studená, Kišíková, Vostárková, Novotná, Holeňáková, Jačková, Míšová, N. Svobodová, Jelínková Líbalová, V. Fryčáková, M. Svobodová, Zimová, Galušková.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Přikrylová, Krajčovičová, Kuxová, Gajdošíková, Řezníčková, T. Fryčáková, Možíšová, Žůrková, Kubálková, Hejlová, Kubáčková.. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Aktuální postavení obou celků, zdá se, favorizuje Slavii, což při pohledu na vzájemné zápasy není zase úplně tak jasné, neboť od roku 2018 vždy vítězí v těchto duelech domácí tým, což znamená, že např. posledních 5 utkání vyznívá 2:3 pro Zoru a lépe se tváří i dvě poslední klání, tedy všechna odehraná v loňském roce, kdy v lednu vyhrála Slavia nejtěsnějším rozdílem 31:30 a 19.12.2020 (tedy aktuální sezóna) vyhrála Olomouc poměrně jasně 33:25. Čeká nás tedy velmi zajímavý duel.

Olomouc má odehráno o zápas víc než pražský tým a na páté pozici má aktuálně o dva body méně (20) a to i díky výhrám v posledních dvou zápasech a to nad Pískem 31:24 a nad Dunajskou Stredou 29:26, což je velice dobrý skalp.

Slavie Praha tradičně patří mezi nejlepší týmy ligy a aktuálně okupuje 3. pozici, ikdyž vítěznou šňůru jim pokazil dvojzápas v rámci Evropské ligy, ve kterém dvakrát prohrála s Lokomotivem Záhřeb. V posledním odehraném utkání však opět najela na vítěznou vlnu těsnou ale povinnou výhrou v předposledním Prešově 31:33.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání MOL ligy žen, ve kterém se proti sobě postaví týmy DHC Slavia Praha a DHK Zora Olomouc.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.