Jan Pajtáš - Andrej Šimkulič Šimkulič (kon.) | Ladislav Krištůfek - Štefan Mészáros Víťaz: Krištůfek (CZE) (kon.)
Václav Sivák - Bailey Sugden Víťaz: Sivák (CZE) (kon.) | Vladimír Lengál - Michael Krčmář Víťaz: Krčmář (CZE) (kon.)
Milan Paleš - Carsten Ringler Víťaz: Paleš (SVK) (kon.) | Marco Novák - Marc Dass Rey Víťaz: Dass Rey (ESP) (kon.)
Andreas Čehovský - Teo Mikelić Víťaz: Mikelić (CRO) (kon.) | Klára Strnadová - Viktorie Bulínová Víťazka: Strnadová (CZE) (kon.)
Melvin Mané - Patrik Križan Víťaz: Mané (CZE) (kon.) | Ladislav Krištůfek - Michael Krčmář Víťaz: Krčmář (CZE) (kon.)
Milan Paleš - Andrej Šimkulič Víťaz: Paleš (SVK) (kon.) | Matěj Kozubovský - Sebastián Fapšo Víťaz: Fapšo (SVK) (kon.)
Tomáš Hron - Strahinja Mitrić Víťaz: Mitrić (SRB) (kon.) | Vladimír Moravčík - Igor Daniš Víťaz: Moravčík (SVK) (kon.)
Michael Krčmář - Milan Paleš Viťaz: Paleš (SVK) (kon.)
koniec udalosti
Michael Krčmář - Milan Paleš

Viťaz: Paleš (SVK)

Sobota 27.02.2021, 23:53Oktagon Underground • Finále

Víťazom prvej série Oktagon Underground: The Last man standing sa pomerom 3:0 na body stáva MILAN PALEŠ! (00:10:23)

03:00
    Tretie kolo sa skončilo, musíme si však počkať na verdikt bodových rozhodcov!

02:50
    Posledných 10 sekúnd tretieho kola.

02:36
    Paleš kontroluje záver tretieho kola!

02:15
    Obrovský tlak Milana Paleša, ktorý sa snaží rozhodnúť zápas!

02:01
    Posledná minúta tretieho kola.

01:55
    Paleš sa snaží doraziť súpera, ten po ďalšom údere opäť končí na zemi!

01:35
    Skvelá zadná v podaní Milana Paleša a Krčmář je počítaný!

01:15
    Obaja bojovníci už sú na pokraji síl, vidíme viac a viac klinčov, v ktorých je aktívnejší Michael Krčmář.

00:55
    Znovu sú borci v klinči.

00:35
    Dobrý zdvihák od Paleša, následná otočka však slovenskému borcovi nevyšla ideálne.

00:15
    Hneď v úvode tretieho kola sú borci v klinči, Krčmář dokázal poslať Paleša následne na zem.

02:25
    Ďalší relatívne dlhý klinč, obaja borci v ňom však stále výborne pracujú.

02:01
    Začala sa posledná minúta druhého kola, Paleš znovu triafa výborný kop na stehno súpera.

01:50
    Krčmář sa snaží držať stred klietky, ale Krčmář ho dokázal natlačiť na pletivo.

01:28
    Obaja borci sú znovu v klinči, snažia sa však pracovať.

01:10
    Výborná kombinácia úderov v podaní Milana Paleša.

00:55
    Obaja súperi v klinči.

00:40
    Palešov kop dokázal Krčmář zachytiť.

00:15
    Krčmář nastúpil do druhého kola veľmi tvrdo a vyletel po Palešovi ako hladný vlk.

00:01
    Druhé kolo sa práve začalo. Milan Paleš nastupuje do druhého kola s výrazným hendikepom v podobe zraneného oka.

03:00
    Prvé kolo sa skončilo.

02:52
    Milan Paleš má tri minúty na zregenerovanie, ale stále nie je jasné či dokáže pokračovať.

02:52
    Paleš je späť na nohách, ale zdá sa, že stále má s okom problémy.

02:52
    Krčmář sa snažil od seba odstrčiť súpera a nepríjemne ho prstami zasiahol do oka. Milan Paleš ostáva ležať na zemi a má tri minúty na to, aby sa dal dokopy.

02:50
    Posledných 10 sekúnd prvého kola!

02:45
    Výborný lakeť v podaní Milana Paleša!

02:20
    Paleš sa snaží trafiť prednú, tá však neprešla cez Krčmářov kryt.

02:01
    Posledná minúta prvého kola, súperi sú v klinči na pletive.

01:45
    Paleš sa znovu snaží rozkopať nohu súpera.

01:30
    Krčmář sa zatiaľ nedostal úplne do zápasu, ale neradno ho podceňovať.

01:05
    Ďalší dobrý kop v podaní žilinského bojovníka.

00:50
    Paleš je v prvej minúte zápasu aktívnejším borcom.

00:35
    Taktický úvod zápasu z oboch stranách, Paleš skúsil naskočené koleno.

00:15
    Hneď v úvode si obaja borci vymenili tvrdé kopy.

00:01
    Prvé kolo finále sa práve začalo!

Ako druhý vstupuje do oktagonu domáci český fighter Michael Krčmář.

Finále pyramídy sa začína, ako prvý prichádza do klietky žilinský bojovník Milan Paleš.

Vítěz celé pyramidy si odnese parádní odměnu ve výši €10000, poražený finalista dostane €6000.

Pojďme se stručně podívat na pravidla této pyramidy. Jedná se o postojářskou akci, nebude tedy povolen boj na zemi. Všechny signifikantní údery budou bodovány stejně a pokud dojde na podmet, ten je také brán jako signifikantní úder. Pokud by zápas skončil po třech kolech remízou, bude následovat extra kolo. Bojovat se bude v malých rukavicích.

Dobrý večer u speciální akce organizace OKTAGON MMA a to Oktagon Underground: Last Man Standing. Hlavním programem je pyramida ve váze do 70 kg a my se teď podíváme na finálový duel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:59.