Štafeta mužov, 4x7,5 km, Peking | (zruš.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Bansko | Víťaz: M. Faivre (FRA) (kon.) | | | Zjazd žien, Val di Fassa | Víťazka: Lara Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Bansko | Víťaz: Filip Zubčić (CRO) (kon.) |
Skiatlon žien, 15 km, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužov, 30 km, Oberstdorf | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky žen HS106, Oberstdorf | vítěz: M. Leinanová Lundová (NOR) (kon.) | | | Beh žien 5 km, Oberstdorf | Vítězka: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) |
Muži HS106, Oberstdorf | Vítěz: P. Zyla (POL) (kon.) |
Jan Pajtáš - Andrej Šimkulič | Šimkulič (kon.) | | | Ladislav Krištůfek - Štefan Mészáros | Víťaz: Krištůfek (CZE) (kon.) |
Václav Sivák - Bailey Sugden | Víťaz: Sivák (CZE) (kon.) | | | Vladimír Lengál - Michael Krčmář | Víťaz: Krčmář (CZE) (kon.) |
Milan Paleš - Carsten Ringler | Víťaz: Paleš (SVK) (kon.) | | | Marco Novák - Marc Dass Rey | Víťaz: Dass Rey (ESP) (kon.) |
Andreas Čehovský - Teo Mikelić | Víťaz: Mikelić (CRO) (kon.) | | | Klára Strnadová - Viktorie Bulínová | Víťazka: Strnadová (CZE) (kon.) |
Melvin Mané - Patrik Križan | Víťaz: Mané (CZE) (kon.) | | | Ladislav Krištůfek - Michael Krčmář | Víťaz: Krčmář (CZE) (kon.) |
Milan Paleš - Andrej Šimkulič | Víťaz: Paleš (SVK) (kon.) | | | Matěj Kozubovský - Sebastián Fapšo | Víťaz: Fapšo (SVK) (kon.) |
Tomáš Hron - Strahinja Mitrić | Víťaz: Mitrić (SRB) (kon.) | | | Vladimír Moravčík - Igor Daniš | Víťaz: Moravčík (SVK) (kon.) |
Michael Krčmář - Milan Paleš | Viťaz: Paleš (SVK) (kon.) |
koniec udalosti
SP - zjazd žien, Val di Fassa
Víťazka: Lara Gutová-Behramiová (SUI)
(2. Corinne Suterová (SUI), 3. Kira Weidleová (GER))
Miroslav Revaj
Štartovná listina:
1. Elena Curtoniová (ITA)
2. Jasmine Fluryová (SUI)
3. Breezy Johnsonová (USA)
4. Michelle Gisinová (SUI)
5. Corinne Suterová (SUI)
6. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
8. Nadia Delagová (ITA)
9. Kira Weidleová (GER)
10. Federica Brignoneová (ITA)
11. Tamara Tipplerová (AUT)
12. Priska Nuferová (SUI)
13. Ramona Siebenhoferová (AUT)
14. Stephanie Venierová (AUT)
15. Laura Pirovanová (ITA)
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
17. Ilka Štuhecová (SLO)
18. Mirjam Puchnerová (AUT)
19. Petra Vlhová (SVK)
20. Marta Bassinová (ITA)
21. Isabella Wrightová (USA)
22. Tiffany Gauthierová (FRA)
23. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
24. Ariane Rädlerová (AUT)
25. Joana Hählenová (SUI)
26. Francesca Marsagliaová (ITA)
27. Christine Scheyerová (AUT)
28. Jasmina Suterová (SUI)
29. Julija Pleškovová (RUS)
30. Sabrina Maierová (AUT)
31. Laurenne Rossová (USA)
32. Nadine Festová (AUT)
33. Rahel Koppová (SUI)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Rosina Schneebergerová (AUT)
36. Laura Gaucheová (FRA)
37. Noemie Kollyová (SUI)
38. Katja Grossmannová (SUI)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Federica Sosiová (ITA)
41. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
42. Esther Paslierová (FRA)
43. Camille Ceruttiová (FRA)
44. Ania Monica Caillová (ROU)
45. Teresa Runggaldierová (ITA)
46. Katrin Hirtlová-Stanggassingerová (GER)
47. Roberta Melesiová (ITA)
48. Franziska Gritschová (AUT)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Tifany Rouxová (FRA)
1. Elena Curtoniová (ITA)
2. Jasmine Fluryová (SUI)
3. Breezy Johnsonová (USA)
4. Michelle Gisinová (SUI)
5. Corinne Suterová (SUI)
6. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
8. Nadia Delagová (ITA)
9. Kira Weidleová (GER)
10. Federica Brignoneová (ITA)
11. Tamara Tipplerová (AUT)
12. Priska Nuferová (SUI)
13. Ramona Siebenhoferová (AUT)
14. Stephanie Venierová (AUT)
15. Laura Pirovanová (ITA)
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
17. Ilka Štuhecová (SLO)
18. Mirjam Puchnerová (AUT)
19. Petra Vlhová (SVK)
20. Marta Bassinová (ITA)
21. Isabella Wrightová (USA)
22. Tiffany Gauthierová (FRA)
23. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
24. Ariane Rädlerová (AUT)
25. Joana Hählenová (SUI)
26. Francesca Marsagliaová (ITA)
27. Christine Scheyerová (AUT)
28. Jasmina Suterová (SUI)
29. Julija Pleškovová (RUS)
30. Sabrina Maierová (AUT)
31. Laurenne Rossová (USA)
32. Nadine Festová (AUT)
33. Rahel Koppová (SUI)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Rosina Schneebergerová (AUT)
36. Laura Gaucheová (FRA)
37. Noemie Kollyová (SUI)
38. Katja Grossmannová (SUI)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Federica Sosiová (ITA)
41. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
42. Esther Paslierová (FRA)
43. Camille Ceruttiová (FRA)
44. Ania Monica Caillová (ROU)
45. Teresa Runggaldierová (ITA)
46. Katrin Hirtlová-Stanggassingerová (GER)
47. Roberta Melesiová (ITA)
48. Franziska Gritschová (AUT)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Tifany Rouxová (FRA)
Po MS už opäť pokračuje SP, ktorého čaká jeho vyvrcholenie a tak sa dramatizuje aj boj o kryštálový glóbus, či už veľký, alebo malý. V Taliansku aj po MS ešte pokračuje dianie SP, piatok a sobota patria zjazdu a v nedeľu sa ide SuperG a všetky tri podujatia sú aj s účasťou našej reprezentantky Petry Vlhovej.
Piatočný zjazd ovládla Lara Gutová-Behramiová zo Švajčiarska a vďaka tomu sa stala novou predbežnou líderkou SP. Petra Vlhová stráca aktuálne z druhého miesta 29 bodov a tak potrebuje cez víkend získať nejaké tie body a potom sa naplno sústrediť na záver SP, kde sa pôjdu už jej hlavné disciplíny.
Ako dopadne sobotný zjazd? Sledujte náš online prenos!
1. Elena Curtoniová (ITA)
2. Jasmine Fluryová (SUI)
3. Breezy Johnsonová (USA)
4. Michelle Gisinová (SUI)
5. Corinne Suterová (SUI)
6. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
8. Nadia Delagová (ITA)
9. Kira Weidleová (GER)
10. Federica Brignoneová (ITA)
11. Tamara Tipplerová (AUT)
12. Priska Nuferová (SUI)
13. Ramona Siebenhoferová (AUT)
14. Stephanie Venierová (AUT)
15. Laura Pirovanová (ITA)
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
17. Ilka Štuhecová (SLO)
18. Mirjam Puchnerová (AUT)
19. Petra Vlhová (SVK)
20. Marta Bassinová (ITA)
21. Isabella Wrightová (USA)
22. Tiffany Gauthierová (FRA)
23. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
24. Ariane Rädlerová (AUT)
25. Joana Hählenová (SUI)
26. Francesca Marsagliaová (ITA)
27. Christine Scheyerová (AUT)
28. Jasmina Suterová (SUI)
29. Julija Pleškovová (RUS)
30. Sabrina Maierová (AUT)
31. Laurenne Rossová (USA)
32. Nadine Festová (AUT)
33. Rahel Koppová (SUI)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Rosina Schneebergerová (AUT)
36. Laura Gaucheová (FRA)
37. Noemie Kollyová (SUI)
38. Katja Grossmannová (SUI)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Federica Sosiová (ITA)
41. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
42. Esther Paslierová (FRA)
43. Camille Ceruttiová (FRA)
44. Ania Monica Caillová (ROU)
45. Teresa Runggaldierová (ITA)
46. Katrin Hirtlová-Stanggassingerová (GER)
47. Roberta Melesiová (ITA)
48. Franziska Gritschová (AUT)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Tifany Rouxová (FRA)
Petra Vlhová tak stratila po včerajšku predbežnú líderskú pozíciu, dnes a zajtra v SuperG tak potrebuje nazbierať body a sústrediť sa potom na záver SP, kde sa už pôjde jej hlavné disciplíny.
Dnes jej patrí štartovné číslo 19, celkovo uvidíme na trati 50 pretekárok. Zatiaľ si prezrite štartovnú listinu, krátko pred štartom sa znova prihlásime.
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
2. Corinne Suterová (SUI)
3. Kira Weidleová (GER)
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
2. Corinne Suterová (SUI)
3. Kira Weidleová (GER)
...
12. Petra Vlhová (SVK)
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:25,53 min
2. Corinne Suterová (SUI) +0,32 s
3. Kira Weidleová (GER) +0,68
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,76
5. Laura Pirovanová (ITA) +0,79
5. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,79
7. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
8. Jasmine Fluryová (SUI) +0,82
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,94
10. Elena Curtoniová (ITA) +1,01
11. Tamara Tipplerová (AUT) +1,14
12. Petra Vlhová (SVK) +1,29
13. Nadia Delagová (ITA) +1,31
14. Isabella Wrightová (USA) +1,34
15. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,35
16. Stephanie Venierová (AUT) +1,48
17. Joana Hählenová (SUI) +1,50
18. Priska Nuferová (SUI) +1,86
19. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,96
20. Ilka Štuhecová (SLO) +2,02
21. Christine Scheyerová (AUT) +2,08
22. Jasmina Suterová (SUI) +2,09
23. Federica Brignoneová (ITA) +2,16
24. Marta Bassinová (ITA) +2,32
25. Francesca Marsagliaová (ITA) +2,37
26. Sabrina Maierová (AUT) +2,46
27. Ariane Rädlerová (AUT) +2,59
28. Julija Pleškovová (RUS) +2,91
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:25,53 min
2. Corinne Suterová (SUI) +0,32 s
3. Kira Weidleová (GER) +0,68
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,76
5. Laura Pirovanová (ITA) +0,79
5. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,79
7. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
8. Jasmine Fluryová (SUI) +0,82
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,94
10. Elena Curtoniová (ITA) +1,01
11. Tamara Tipplerová (AUT) +1,14
12. Petra Vlhová (SVK) +1,29
13. Nadia Delagová (ITA) +1,31
14. Isabella Wrightová (USA) +1,34
15. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,35
16. Stephanie Venierová (AUT) +1,48
17. Joana Hählenová (SUI) +1,50
18. Priska Nuferová (SUI) +1,86
19. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,96
20. Ilka Štuhecová (SLO) +2,02
21. Christine Scheyerová (AUT) +2,08
22. Jasmina Suterová (SUI) +2,09
23. Federica Brignoneová (ITA) +2,16
24. Marta Bassinová (ITA) +2,32
25. Francesca Marsagliaová (ITA) +2,37
26. Sabrina Maierová (AUT) +2,46
27. Ariane Rädlerová (AUT) +2,59
28. Noemie Kollyová (SUI) +2,73
29. Julija Pleškovová (RUS) +2,91
30. Roberta Melesiová (ITA) +3,01
Slovenská reprezentantka Petra Vlhová sa dnes na náročnej trati do prvej desiatky nezmestila, napokon končí na 12. mieste! Podstatné je, že dokázala opäť slušne bodovať a momentálnu stratu v boji o veľký kryštálový glóbus znížiť.
Zajtra je v tomto stredisku na programe ešte SuperG, ktorého sa zúčastní aj Petra Vlhová a viacero protagonistiek aj oboch zjazdov.
V tejto chvíli vám ďakujem za pozornosť, želám pekný deň! (12:57:00)