Bayern – Kolín nad Rýnom 5:1 (kon.) | Dortmund – Bielefeld 3:0 (kon.) | Stuttgart – Schalke 5:1 (kon.)
Wolfsburg – Hertha 2:0 (kon.) | Lipsko – Mönchengladbach 3:2 (kon.)
Borussia Dortmund
3:0 (0:0)
DSC Arminia Bielefeld
cz Sobota 27.02.2021, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga • 23. kolo

81
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo parádní střídání trenéra Terziće. Domácí se dostali do rychlého brejku. Jadon Sancho našel na středu hřiště Erlinga Haalanda, který už mohl zakončovat, ale raději ještě vylepšil pozici pro REINIERA, jež to měl do prázdné branky.

58
    Domácí pokračují v dobrém vstupu do druhé půle. Na značce pokutového kopu si míč postavil JADON SANCHO a míč poslal v klidu k levé tyčce. Stefan Ortega mířil přesně na druhou stranu branky, takže byl bezmocný.

48
    Naprosto parádní start Borussie do druhého poločasu. Jadon Sancho se z levé strany uvolnil na střed hrací plochy a ještě naservíroval míč MOHMOUDU DAHOUDOVI, jehož přízemní rána z voleje skončila za tyčkou hostující klece.