West Ham – Tottenham 2:1 (kon.) | Aston Villa – Leicester 1:2 (kon.) | Arsenal – Manchester City 0:1 (kon.)
Manchester United – Newcastle 3:1 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (0:2)
Leicester City
Nedeľa 21.02.2021, 15:05 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 25. kolo

Leicester víťazí na pôde Aston Villy 2:1 a minimálne dočasne sa dostáva na druhé miesto pred United. Domáci dokázali zápas zdramatizovať, keď hneď na začiatku druhého polčasu strelil kontaktný gól Traoré. Odvtedy však znova dali priestor Leicesteru, ktorý mohol streliť aj tretí gól, ale Maddison a Vardy svoje šance nevyužili. Takže všetko rozhodujúce sa stalo v priebehu pár minút ešte v prvom polčase, keď skórovali za hostí Maddison a Barnes. Aston Villa si v tabuľke nepolepší a pokračuje v kolísavých výsledkoch. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri anglickej Premier League znova nabudúce! (17:05:59)

90+5

90+5
    Mings sa dostal k hlavičke, ale lopta neletí do priestoru brány a to vyzerá, že je definitívna bodka za dnešným zápasom.

90+4
    Ešte štandartná situácia pre Aston Villu, čo je určite jedna z posledných šancí na vyrovnanie.

90+3
    Vardy sa dopustil útočného faulu, ale nemusí mu to vadiť, lebo Martinéz musí rozohrávať až od vlastnej brány.

90+2
    Obrana hostí vyzerá byť kompaktná ako po väčšine času v dnešnom zápase a domáci hráči už pôsobia trochu zúfalo.

90+1
    Bude sa nám hrať ešte päť minút, ale všetka snaha Aston Villy skončila dosť nepresným zakončením, ktoré neznamenalo žiaden problém pre Schmeichela.

90
    Nevyzerá to s Aston Villou nádejne, ale ešte predsa len by mohol byť k dispozícii dlhší nadstavený čas, pretože sa nám hra v druhom polčase často prerušovala.

89
    Watkinsa postrážil v osobnom súboji Amartey, takže žiadna príležitosť pre domáceho útočníka dostať sa k strele.

88
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Youri Tielemans, prichádza Hamza Choudhury.

87
    Domáci hráči majú loptu na kopačkách, ale stále je to vo vzdialenosti, ktorá nemá šancu ohroziť Schmeichela.

86
    Píska sa útočný faul jedného z hráčov Aston Villy, čo hrá do karát pre hostí, ktorí už len čakajú na záverečný hvizd.

85
    Martinéz musí rozohrávať až od vlastnej brány, čo nie je príliš pozitívne pre domácich.

84
    Ani roh nepriniesol pre hostí šancu, ale utiekli ďalšie cenné sekundy, ktoré ich priblížili k trom bodom.

83
    Leicester zapracoval precízne v defenzíve a Barnes vyzval Vardyho na strelu, ktorá však bola zblokovaná.

82
    Aston Villa už zrejme bude riskovať, pretože stále čaká od gólu na nejakú veľkú príležitosť.

81
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Douglas Luiz, prichádza Morgan Sanson.

79
    Leicester zvládol ďalšiu náročnejšiu situáciu a domácim už nezostáva veľa času, aby strelil aspoň vyrovnávajúci gól.

78
    Targett takmer zopakoval situáciu ako pri prvom góle Aston Villy, keď našiel centrom Traorého, ale tentokrát sa Traoré tesne nedostal k hlavičke.