Carolina – Chicago 5:3 (kon.) | Detroit – Florida 2:7 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 0:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 1:4 (kon.) | NJ Devils – Buffalo 2:3 (kon.)

59:50
    Vyrovnat mohl Zacha, když dostal přihrávku mezi kruhy, jenže z této dobré pozice trefil pouze clonícího Millera do lýtka!

57:59
    Teď už je Blackwood na lavičce, New Jersey je zase v šesti!
    56:44 P. K. Subban - 2:3

56:44
    Devils právě vstřelili branku!
    Máme tu drama! Domácí zdvojnásobili přesilovku odvoláním gólmana a stav šest na čtyři byl využit! Po kombinaci se puk dostal na vrchol pravého kruhu, kde napřáhl P. K. SUBBAN a jeho dělovka skončila za Ullmarkem! Dal tak svůj první gól této sezóny a snížil na 2:3. Asistence: Pavel Zacha, Jesper Bratt.

55:16
    Je tu přesilovka pro New Jersey a velká šance na snížení. Dvě minuty za podrážení obdržel Jack Eichel.
    52:31 Zacha trefil tyčku!

52:31
    Palmieri našel Zachu a ten předvedl rychlé sklepnutí. Nebyl daleko od gólu, trefil však pouze Ullmarkovu tyčku!
    40:40 Kyle PALMIERI - 1:3

40:40
    Domácí vstupují do třetí třetiny ve velkém stylu a snižují. Na levé straně si skvěle pokryl puk KYLE PALMIERI a z kruhu vyslal přesnou střelu na zadní tyčku. Od té se puk odrazil za brankovou čáru a je to 1:3. Asistence: Jack Hughes, Will Butcher.
    39:31 Palmieri ve dvou šancích

39:31
    Před koncem třetiny mohl alespoň snížit Palmieri, jenže mu ke štěstí scházelo několik centimetrů. Nejprve jeho střelu vyrazil Ullmark a když o pár okamžiků později vyslal švih, tak ten zacinkal o tyčku!
    37:46 Sam REINHART - 0:3

37:46
    Sabres právě vstřelili branku!
    Při dlouhé kombinaci to vypadalo, že hosté nemohou vymyslet pořádnou akci, ale najednou si Eichel všiml před brankou volného SAMA REINHARTA, poslal mu prudkou přihrávku a ten pak sklepl puk za bezmocného Blackwooda – 0:3. Asistence: Jack Eichel, Rasmus Dahlin.

37:16
    První přesilovka pro Buffalo, dvě minuty z držení dostal Dmitrij Kulikov.
    28:07 Sam REINHART - 0:2

28:07
    Hosté jdou do dvoubrankového trháku ai druhý gól padl bezprostředně po vyhraném buly. Puk se zase dostal na modrou čáru, odkud vystřelil Irwin, jeho pokus tečoval SAM REINHART a na tuto změnu směru nedokázal Blackwood adekvátně zareagovat – 0:2. Asistence: Matt Irwin, Brandon Montour,

14:28
    Druhá přesilovka pro New Jersey, dvouminutový trest za sekání si vykoledoval Sam Reinhart.

07:36
    Je tu první přesilovka utkání, hostující Cody Eakin dostal dvě minuty za hraní zlomenou holí.
    05:26 Colin MILLER - 0:1

05:26
    Hosté jdou do vedení! Po vyhraném buly na levé straně se puk dostal na modrou čáru, kde byl volný COLIN MILLER a jeho prudký švih se zastavil až v síti za Blackwoodovými zády – 0:1. Asistence: Taylor Hall, Eric Staal.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 41. Palmieri (J. Hughes, Butcher), 57. P. K. Subban (Zacha, Bratt) – 6. C. Miller (Hall, E. Staal), 29. S. Reinhart (Irwin, Montour), 38. S. Reinhart (Eichel, Dahlin)

New Jersey Devils: Blackwood (Dell) – Severson, T. Smith, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, D. Kulikov – Bratt, J. Hughes, A. Johnsson – Palmieri (A), Zajac (A), Šarangovič – Bastian, M. McLeod, Wood – Hischier (C), Zacha, Kuokkanen.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – C. Miller, McCabe (A), Dahlin, Montour, Borgen, Irwin – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Cozens, E. Staal, Hall – Okposo, Eakin, Rieder – Sheahan, Lazar, Skinner.

Rozhodca: Blandina, McIsaac – Sericolo, Tobias