Preteky zmiešaných tímov HS97, Râşnov | Vítěz: Norsko (kon.) |
Štafeta žien, 4x6 km, Pokljuka | Víťaz: Nórsko (kon.) | | | Štafeta mužov, 4x7,5 km, Pokljuka | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Katharina Liensbergerová (AUT) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Katharina Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Šprinty mužov a žien, klasicky, Nové Město na M. | (zruš.) |
koniec udalosti
SP - preteky zmiešaných tímov, HS97, Râşnov
Vítěz: Norsko
Michal Hladký
Konečné pořadí:
1. Norsko 968,7 bodu
2. Slovinsko 945,3
3. Rakousko 924,6
4. Japonsko 920,8
5. Německo 875,8
6. Rusko 861,2
7. Polsko 856,9
8. Francie 785,5
...
9. Rumunsko 334,3
Pořadí po 1. kole:
1. Norsko 481,4 bodu
2. Slovinsko 472
3. Japonsko 462,2
4. Rakousko 461,5
5. Německo 438,6
6. Polsko 432,9
7. Rusko 424,3
8. Francie 402,6
...
9. Rumunsko 334,3
Startovní listina:
1. Andreea Diana Trambitasová (ROU)
2. Josephine Pagnierová (FRA)
3. Irma Machiniaová (RUS)
4. Nozomi Marujamaová (JPN)
5. Luisa Görlichová (GER)
6. Nika Križnarová (SLO)
7. Anna Twardoszová (POL)
8. Eva Pinkelnigová (AUT)
9. Maren Lundbyová (NOR)
10. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
11. Alessandro Batby (FRA)
12. Roman Trofimov (RUS)
13. Jukija Sato (JPN)
14. Pius Paschke (GER)
15. Cene Prevc (SLO)
16. Kamil Stoch (POL)
17. Daniel Tschofenig (AUT)
18. Daniel-André Tande (NOR)
19. Daniela Haralambieová (ROU)
20. Julia Clairová
21. Irina Avakumovová (RUS)
22. Sara Takanašiová (JPN)
23. Anna Rupprechtová (GER)
24. Ema Klinecová (SLO)
25. Kamila Karpielová (POL)
26. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
27. Silje Opsethová (NOR)
28. Daniel Andrei Cacina (ROU)
29. Valentin Foubert (FRA)
30. Jevgenij Klimov (RUS)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Karl Geiger (GER)
33. Žiga Jelar (SLO)
34. Dawid Kubacki (POL)
35. Manuel Fettner (AUT)
36. Halvor Egner Granerud (NOR)
1. Norsko 968,7 bodu
2. Slovinsko 945,3
3. Rakousko 924,6
4. Japonsko 920,8
5. Německo 875,8
6. Rusko 861,2
7. Polsko 856,9
8. Francie 785,5
...
9. Rumunsko 334,3
Pořadí po 1. kole:
1. Norsko 481,4 bodu
2. Slovinsko 472
3. Japonsko 462,2
4. Rakousko 461,5
5. Německo 438,6
6. Polsko 432,9
7. Rusko 424,3
8. Francie 402,6
...
9. Rumunsko 334,3
Startovní listina:
1. Andreea Diana Trambitasová (ROU)
2. Josephine Pagnierová (FRA)
3. Irma Machiniaová (RUS)
4. Nozomi Marujamaová (JPN)
5. Luisa Görlichová (GER)
6. Nika Križnarová (SLO)
7. Anna Twardoszová (POL)
8. Eva Pinkelnigová (AUT)
9. Maren Lundbyová (NOR)
10. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
11. Alessandro Batby (FRA)
12. Roman Trofimov (RUS)
13. Jukija Sato (JPN)
14. Pius Paschke (GER)
15. Cene Prevc (SLO)
16. Kamil Stoch (POL)
17. Daniel Tschofenig (AUT)
18. Daniel-André Tande (NOR)
19. Daniela Haralambieová (ROU)
20. Julia Clairová
21. Irina Avakumovová (RUS)
22. Sara Takanašiová (JPN)
23. Anna Rupprechtová (GER)
24. Ema Klinecová (SLO)
25. Kamila Karpielová (POL)
26. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
27. Silje Opsethová (NOR)
28. Daniel Andrei Cacina (ROU)
29. Valentin Foubert (FRA)
30. Jevgenij Klimov (RUS)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Karl Geiger (GER)
33. Žiga Jelar (SLO)
34. Dawid Kubacki (POL)
35. Manuel Fettner (AUT)
36. Halvor Egner Granerud (NOR)
1. Norsko 968,7 bodu
2. Slovinsko 945,3
3. Rakousko 924,6
4. Japonsko 920,8
5. Německo 875,8
6. Rusko 861,2
7. Polsko 856,9
8. Francie 785,5
...
9. Rumunsko 334,3