Kvalifikácia HS97, Râşnov | Vítěz: M. Eisenbichler (GER) (kon.) |
Zmiešaná štafeta jednotlivcov, Pokljuka | Víťaz: Francúzsko (Antonin Guigonnat, Julia Simonová) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 1. kolo, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obrovský slalom žien, 2. kolo, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Lara Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
koniec udalosti
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Cortina d'Ampezzo
Víťazka: Lara Gutová-Behramiová (SUI)
(2. Mikaela Shiffrinová (USA) 3. Katharina Liensbergerová (AUT))
Komentáre nie sú k dispozíci.
Poradie po 1. kole:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:13,22
2. Nina O'Brienová (USA) +0,02
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,08
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,26
5. Michelle Gisinová (SUI) +0,34
6. Alice Robinsonová (NZL) +0,51
7. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,57
8. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,75
9. Tessa Worleyová (FRA) +0,92
10. Meta Hrovatová (SLO) +1,12
11. Petra Vlhová (SVK) +1,17
12. Kristyn Lysdahlová (NOR) +1,23
13. Wendy Holdenerová (SUI) +1,25
14. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,31
15. Marta Bassinová (ITA) +1,54
16. Tina Robniková (SLO) +1,84
17. Stephanie Brunnerová (AUT) +1,95
18. Corinne Suterová (SUI) +2,04
19. Alex Tilleyová (GBR) +2,08
20. Sara Hectorová (SWE) +2,24
21. Estelle Alphandová (SWE) +2,31
22. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,41
23. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,86
24. Nuria Pauová (ESP) +2,94
25. Magdalena Luczaková (POL) +3,07
26. Andrea Filserová (GER) +3,08
27. Neja Dvorniková (SLO) +3,16
28. Leona Popovićová (CRO) +3,60
29. Cassidy Grayová (CAN) +3,61
30. Laura Pirovanová (ITA) +3,90
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:13,22
2. Nina O'Brienová (USA) +0,02
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,08
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,26
5. Michelle Gisinová (SUI) +0,34
6. Alice Robinsonová (NZL) +0,51
7. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,57
8. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,75
9. Tessa Worleyová (FRA) +0,92
10. Meta Hrovatová (SLO) +1,12
11. Petra Vlhová (SVK) +1,17
12. Kristyn Lysdahlová (NOR) +1,23
13. Wendy Holdenerová (SUI) +1,25
14. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,31
15. Marta Bassinová (ITA) +1,54
16. Tina Robniková (SLO) +1,84
17. Stephanie Brunnerová (AUT) +1,95
18. Corinne Suterová (SUI) +2,04
19. Alex Tilleyová (GBR) +2,08
20. Sara Hectorová (SWE) +2,24
21. Estelle Alphandová (SWE) +2,31
22. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,41
23. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,86
24. Nuria Pauová (ESP) +2,94
25. Magdalena Luczaková (POL) +3,07
26. Andrea Filserová (GER) +3,08
27. Neja Dvorniková (SLO) +3,16
28. Leona Popovićová (CRO) +3,60
29. Cassidy Grayová (CAN) +3,61
30. Laura Pirovanová (ITA) +3,90
Miroslav Revaj