Kvalifikácia HS97, Râşnov | Vítěz: M. Eisenbichler (GER) (kon.) |
Zmiešaná štafeta jednotlivcov, Pokljuka | Víťaz: Francúzsko (Antonin Guigonnat, Julia Simonová) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 1. kolo, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obrovský slalom žien, 2. kolo, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Lara Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
koniec udalosti
MS - Zmiešaná štafeta jednotlivcov, Pokljuka
Víťaz: Francúzsko (Antonin Guigonnat, Julia Simonová)
(2. Nórsko (Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoffová), 3. Švédsko (Sebastian Samuelsson, Hanna Öbergová))
Viktor Kalinács
1. Francúzsko (Antonin Guigonnat, Julia Simonová) 36:42,4 (0+5)
2. Nórsko (Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoffová) +2,8 (0+9)
3. Švédsko (Sebastian Samuelsson, Hanna Öbergová) +22,6 (0+8)
4. Ukrajina (Artěm Prima, Darja Blašková) +35,9 (0+2)
5. Taliansko (Lukas Hofer, Dorothea Wiererová) +55,2 (1+6)
6. Rakúsko (Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová) +1:03,5 (1+7)
...
16. Česká republika (Mikuláš Karlík, Jessica Jislová) +2:39,1 (0+6)
21. Slovensko (Tomáš Hasilla, Paulína Fialková) +3:20,1 (0+14)
1. Francúzsko 24:17.5 (0+3)
2. Taliansko +4,9 (0+3)
3. Švédsko +10,7 (0+5)
4. Ukrajina +16,0 (0+1)
5. Nórsko +16,3 (0+9)
...
23. Slovensko +2:33,9 (0+13)
1. Francúzsko 39:04,8 (0+3) (Simonová, Jacquelin)
2. Švédsko +38,7 (0+5) (H. Öbergová, Samuelsson)
3. Nórsko +43,9 (3+8) (Eckhoffová, J.T.Bø)
4. Nemecko +1:02,0 (0+6) (Hettichová, Lesser)
5. Bielorusko +1:13,8 (0+6) (Solová, Lobastov)
6. Kanada +1:17,6 (0+4) (Lunderová, Ch.Gow)
7. Taliansko +1:36,3 (0+10) (Wiererová, Hofer)
8. Rakúsko +1:51,6 (0+9) (Zdoucová, Komatz)
9. Rusko +2:03,5 (2+12) (Pavlovová, Jelisejev)
10. Kazachstan +2:09,7 (0+5) (Belčenková, Kirejev)
---------------------------------
25. Slovensko +1 kolo (Smerčiaková, Baloga)
Česko neodštartovalo (Covid-19)
1. Nórsko 34:19.9 (0+6) (Röiselandová, J. T. Bø)
2. Nemecko +17.6 (0+5) (Preussová, Lesser)
3. Francúzsko +29.8 (0+4) (Bescondová, Jacquelin)
4. Švédsko +35.2 (0+7) (H. Öbergová, Samuelsson)
5. Švajčiarsko +40.6 (0+9) (Häckiová, Weger)
6. Rakúsko +54.5 (0+4) (Hauserová, Eder)
7. Rusko +1:00.5 (0+6) (Kuklinová, Jelisejev)
8. Kanada +1:03.4 (0+7) (Lunderová, Ch. Gow)
9. Taliansko +1:15.3 (1+13) (Wiererová, Hofer)
10. Ukrajina +1:27.2 (0+8) (Merkušinová, Pudručnij)
-----------------------------------
14. Česko +1:59,6 (Davidová, Krčmář)
26. Slovensko +1 kolo (Machyniaková, Hasilla)