Olomouc – Dunajská Streda 29:26 (kon.)
DHK Zora Olomouc
29:26 (15:16)
HC DAC Dunajská Streda
cz Streda 17.02.2021, 17:00 • Sportovní hala DHK Zora Olomouc, Olomouc • MOL liga žien • 13. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (18:39:24)

V Olomouci je dohráno, Zora se po vyrovnaném prvním poločase chopila iniciativy a kvalitním výkonem v útoku rozhodla o svém vítězství! Pro domácí hráčky je to první výhra po šňůře tří pořážek, na druhou stranu Dunajská Streda si na své konto připisuje druhou prohru v sezóně a její dlouhá série neporazitelnosti je u konce.

DHK Zora Olomouc – MŠK Dunajská Streda 29:26 (15:16)
    Nejvíce branek: Přikrylová 6, Fryčáková 5, Kašpárková 5 – Juhosová 7, Élöová 7/1, Bizik 6/2.
    Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
    Sedmimetrové hody: 2/0 – 4/3.
    Vyloučení: 3:3.

Konec zápasu. (29:26)
    60
    Poslední jménem na střelecké listině bude Cintia Bugárová, trefuje se sekundu před sirénou. (29:26)

60
    Třináct sekund před koncem se opět vylučuje, tentokrát jde ven ze hry Jarmila Trumpešová (OLO). (29:25)
    60
    Možná definitivní tečku za výhrou svého celku dělá svým prvním gólem v zápase Sovová. (29:25)
    59
    Bitva přeci jen ještě není u konce, necelou minutu a půl před koncem snižuje Kata Juhosová. (28:25)

58
    Teď už do slovenský tým bude mít hodně těžké, vyloučena je Viktória Oguntoyeová (DST). (28:24)

58
    Závišková chtěla pojistit vítězství svého celku, jenže trefila jen dřevo za hostující brankou. (28:24)

57
    Olomouc je jako přikovaná před klecí Dunajské Stredy, pohodlný náskok nejspíš udrží až do konce. (28:24)

56
    Zora velmi rychle zastavila výpad svých protihráček, zklidnila hru a přesouvá se dopředu. (28:24)

56
    Martina Přikrylová mohla skórovat posedmé, tentokrát ale trefila jen tyč! (28:24)
    55
    Beatrix Élöová přetavuje další nařízenou sedmičku v gól a stále drží svůj výběr ve hře. (28:24)

55
    Hostující hráčka se už zvedla, samotné Jansové ale musel z palubovky pomoci lékař. (28:23)

55
    Nikola Jansová (OLO) tvrdě zastavila zakončující protihráčů a dvě minuty si teď nezahraje. (28:23)

54
    Timeout je u konce, Dunajská Streda musí nyní zastavit krvácení a zpevnit svou obranu. (28:23)