Bergamo – Turín 3:3 (kon.) | Sassuolo – Spezia 1:2 (kon.) | Juventus – AS Rím 2:0 (kon.)
CFC Janov – Neapol 2:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
3:3 (3:2)
FC Turín
cz Sobota 06.02.2021, 15:00 • Gewiss Stadium, Bergamo • Talianska Seria A • 21. kolo
    85. Federico BONAZZOLI - 3:3

85
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Domácí vedli ve 20. minutě již 3:0, ale pět minut před koncem je to 3:3! Spolupráce dvou střídajících hráčů vedla k vyrovnávací brance. Verdi poslal míč do vápna a FEDERICO BONAZZOLI parádní hlavičkou nedal brankář žádnou šanci!
    45+1. Gleison BREMER - 3:2

45+1
    No tak pozor, protože hostující celek už prohrává pouze o jednu branku! Po zakončení orazítkoval míč břevno, poté vznikl ve vápně Bergama obrovský závar, po kterém míč do branky uklidil GLEISON BREMER. No, druhý poločas bude nakonec ještě hodně zajímavý!
    43. Andrea BELOTTI - 3:1

43
    Hosté se ale přeci jen dočkali a snižují na rozdíl dvou branek. ANDREA BELOTTI penaltu neproměnil, ale okamžitě se dostal k dorážce a to už nezaváhal!
    21. Luis MURIEL - 3:0

21
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Tak to už zavání debaklem, protože domácí Bergamo jde do vedení 3:0! Po další rychlé akci se do zakončení dostal výborně hrající LUIS MURIEL, který nadvakrát překonal hostujícího brankáře!
    19. Robin GOSENS - 2:0

19
    Domácí jsou při chuti a zcela zaslouženě jdou do vedení o dvě branky! Po rychlé akci přihrál do vápna Muriel a ROBIN GOSENS dokázal z úhlu uklidit míč za bezmocného brankáře!
    15. Josip ILIČIĆ - 1:0

15
    Tak pozor, protože domácí jdou zničehonic do vedení 1:0! Po zisku míče přišla dlouhá přihrávka, po které šel JOSIP ILIČIĆ sám na brankáře. Zakončení domácí útočník nezvládl ideálně, ale nakonec skákavý míč za brankářem skončil.

Jakub Kopřiva

Góly: 15. Iličić (de Roon), 19. Gosens (Muriel), 21. Muriel – 43. Belotti, 45+1. Bremer, 85. Bonazzoli (Verdi)

Karty:   34. Romero (ABC), 42. Palomino (ABC), 87. Pašalić (ABC), 88. Tolói (ABC) – 25. Zaza (TUI), 27. N'Koulou (TUI)

Nepremenená penalta: 43. Belotti (TUI), brankár Tolói zneškodnil

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:11. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 24:17.
    Atalanta Bergamo: Gollini – Romero, Palomino, Tolói – Ruggeri (46. Djimsiti), de Roon, Pessina (86. Pašalić), Gosens – Muriel (59. D. Zapata), Malinovskyj (79. S. Lammers), Iličić (59. Al. Mirančuk).
    Náhradníci: F. Rossi, Sportiello – D. Zapata, Freuler, Djimsiti, Caldara, S. Lammers, Pašalić, Al. Mirančuk, Ghislandi.

FC Turín: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – Singo (76. Verdi), Lukić (56. Baselli), Mandragora, Rincón (82. Gojak), Murru (56. Ansaldi) – Belotti, Zaza (82. Bonazzoli).
    Náhradníci: Ujkani, V. Milinković-Savić – Bonazzoli, Linetty, Buongiorno, Baselli, Ansaldi, Gojak, Vojvoda, Lyanco, Verdi.

Rozhodca: Fourneau – Passeri, Di Vuolo