Šaľa – Zlín 32:27 (kon.) | Poruba – Prešov 25:22 (kon.) | Dunajská Streda – Písek 32:23 (kon.)
DHC Plzeň – Hodonín 20:25 (kon.) | Michalovce – Olomouc 34:19 (kon.)
DHC Sokol Poruba
25:22 (14:14)
ŠŠK Prešov
cz Sobota 06.02.2021, 18:00 • Hala Sareza, Ostrava (Moravská Ostrava a Přívoz) • MOL liga žien • 11. kolo
    60
    Tatiana Šutranová uzavírá střeleckou tabulku utkání, Prešov v Ostravě prohraje o tři branky. (25:22)

60
    Závěr utkání se obejde bez Silvie Poláškové (PRB), která je vykázána z palubovky. (25:21)

59
    Brankářka Poruby vytáhla z rukávu další zákrok, naděje Prešova jsou ty tam! (25:21)
    58
    O vítězství Poruby dost možná definitivně rozhoduje Adéla Baumbachová! (25:21)

57
    Uvidíme další sedmičku Prešova, na čáru se i tentokrát staví Taitana Šutranová! (24:21)
    53
    Náskok Poruby je rázem tříbrankový, z prostředku palubovky se prosazuje Polášková. (24:21)

52
    Prešov dostává ideální příležitost snížit, na dvě minuty je z palubovky vykázána Petra Tichá (PRB). (23:21)
    51
    Střela Markéty Prašivkové cestou do klece lízla tyč, ale nakonec síť svatyně rozvlnila. (23:21)

51
    Žlutou kartu nyní dostává člen realizačního týmu Prešova Maroš Vikartovský. (22:21)
    50
    Zahanbit se ale nenechala ani Tatiana Šutranová, která též nabídnutou sedmičkou nepohrdla. (22:21)
    49
    Silvie Polášková je k nezastavení, další sedmičkou zařizuje Porubě dvoubrankový náskok. (22:20)

48
    Jedna z domácích po převzetí přihrávky od Farářové napálila míč do tyče! (21:20)

45
    Tak tohle musí hodně mrzet! Jedna z Prešovských z úniku trefila jen spojnici! (21:20)

45
    Tatiana Šutranová (BRP) je na dvě minuty vyloučena, hostující tým čeká další oslabení. (21:20)
    44
    Domácím se daří výpad přetavit v přesný zásah, poprvé v zápase se prosazuje Farářová. (21:20)
    43
    Tou hráčkou byla Veronika Vagaská, která vzápětí přesnou střelou vyrovnává na 20:20! (20:20)

43
    Porubu nyní zachránilo břevno, míč se od něj ale odrazil k jedné z prešovských hráček! (20:19)

43
    Tentorkrát se vylučuje na straně domácích, mimo hru putuje Eliška Desortová (PRB). (20:19)
    42
    Silvie Polášková proměňuje další sedmičku, tentokrát zamířila do středu hostující klece. (20:19)

42
    Alena Dvorščáková (BPR) si v obraně počínala až příliš agresivně a je vyloučena. (19:19)
    39
    Sedmičku bez obtíží proměňuje Tatian Šutranová, v Sareze máme opět vyrovnáno. (19:19)

39
    Silvie Polášková (PRB) si vyjma devíti gólů do statistik dnes zapíše i jeden dvouminutový trest. (19:19)

39
    Další skvělý zákrok Mučkové, která prudkou ránu z pivota vyrazila nad sebe! (19:18)
    38
    V Porubě znovu zazněla gólová znělka domácích, devatenáctý gól Sokola střílí Eliška Desortová. (19:18)
    36
    Ani tentokrát mu náskok nevydržel dlouho, na konci šesté minuty totiž vyrovnává Mýlková. (18:18)
    36
    Další přesnou ránu do brankových hodů přidává Alena Dvorščáková, Prešov znovu vede. (17:18)
    36
    Přestřelka v Ostravě pokračuje vesele dál, sedmnáctou branku Poruby střílí Veronika Kučerová. (17:17)
    35
    Šutranová bez větších komplikací skóruje. (16:17)
    35
    Silvie Polášková proměňuje další sedmičku, v Sareze máme po chvíli znovu vyrovnáno. (16:16)

35
    První vyloučenou hráčkou druhého poločasu je Lenka Ratvajská (BPR), sedmička pro Porubu. (15:16)
    34
    Prešovské hráčky otáčí stav utkání, pod šestnáctou branku hostů se podepisuje Dvorščáková. (15:16)
    33
    Ten je ale záhy pryč, hned z další akce totiž gólmanku soupeře překonala Ščerberáková. (15:15)
    32
    Až nyní svůj celek posílá do vedení Desortová, ostravské hráčky mají znovu náskok. (15:14)
    30
    Do přestávky půjdeme za vyrovnaného stavu, který proměněnou sedmičkou zařídila Šutranová. (14:14)
    30
    Silvie Polášková je dnes ve formě a dalším zásahem vrací Porubě v poslední minutě vedení. (14:13)
    29
    Šutranová si nyní z hranice devíti metrů poskočila nad obránce a zakončila naprosto přesně. (13:13)
    28
    Alena Dvorščáková snižuje na rozdíl jedné branky, kontaktní gól je na světě. (13:12)
    27
    Domácí vedou o dvě branky, velmi rychlý brejk ve třináctý zásah přetavila Petra Tichá. (13:11)
    26
    Silvie Polášková se ani tentokrát nenechala zahanbit a Poruba se vrací do vedení. (12:11)
    25
    Polášková záhy odpovídá svou čtvrtou brankou v dnešním střetnutí, vyrovnaná bitva pokračuje. (11:11)
    25
    Na začátku pětadvacáté minuty se prosazuje Dvorščáková, Prešov se znovu ujímá vedení. (10:11)

22
    Gólmanka hostů se blýskla skvělým zákrokem, chytila střelu protihráčky z úniku! (10:10)
    21
    A o patnáct sekund později vidíme další přesný zásah, tentokrát z dílny Barbory Mýlkové. (10:10)
    21
    Nerozhodný stav vydržel pouhopouhých dvacet sekund, na střeleckou listinu se zapisuje Vencuriková. (9:10)
    20
    Poruba ale nakonec přeci jen vyrovnává, devátá branka domácích nese rukopis Poláškové. (9:9)
    20
    S brankami se po krátké pauze znovu roztrhl pytel, náskok hostkám vrací Tatiana Šutranová. (8:9)
    19
    Viděli jsme další gól ze sedmičky, který i tentokrát vstřelila Polášková. Máme znovu vyrovnáno. (8:8)
    19
    Na 7:8 v polovině devatenácté minuty upravuje Šutranová, Prešov má momentálně více ze hry. (7:8)
    18
    To ale velmi rychle mizí, Poruba se totiž hned z následující akce prosazuje střelou Poláškové. (7:7)
    18
    Po rychlé akci se z pravého křídla prosazuje Ratvajská, Prešov se ujímá jednobrankového vedení. (6:7)

15
    Na konci patnácté minuty je na dvě minuty vyloučena hostující Stanislava Ščerbáková (BPR). (6:6)
    13
    Máme vyrovnáno, v polovině třinácté minuty se prosazuje Stanislava Ščerbáková! (6:6)
    12
    Dvanáctá minuta je na branky bohatá, další míč do klece poruby poslala Lenka Ratvajská. (6:5)
    12
    Silvie Polášková nenechala nic náhodě a vrací domácím dvougólovový náskok. (6:4)
    12
    Až nyní hosté snižují, čtvrtou branku Prešova má na svědomí Tatiana Šutranová. Její druhá trefa. (5:4)
    11
    Dlouhé dobývájí porubské klece k trefě nevedlo, naopak na druhém konci palubovky z prudkého brejku skóruje Hana Maiwaelderová. (5:3)

8
    Další žlutá karta pro tým z Prešova, sudí ji udělil Aleně Dvorščákové (BPR). (4:3)
    8
    Ostravský tým je znovu ve vedení, poprvé v zápase se prosazuje Eliška Desortová. (4:3)
    7
    A hned z dalšího brejku je opět vyrovnáno, pod třetí branku hostů se podepisuje Dvorščáková. (3:3)
    7
    Silvie Polášková ze sedmičky vrací Porubě jednobrankový náskok, Prešov míří do útoku. (3:2)

7
    Sudí opět vytáhl z kapsy žlutou kartu, tentokrát jí viděla Mária Diana Vargová (BRP). (2:2)
    6
    Je vyrovnáno, do pravého horního rohu míč nekompromisně uklidila Tatiana Šutranová. (2:2)

6
    Petra Tichá (PRB) je po ostrém zákroku na dvě minuty vyloučena ze hry, Prešov čeká sedmička. (2:1)

3
    První žlutou kartu dnešního utkání si do statistik zapisuje Tereza Dybalová (PRB). (2:1)
    3
    Poruba se ujímá vedení po přesném zakončení Petry Tiché z pivota. (2:1)
    2
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, po devíti sekundách se prosazuje Mýlková. (1:1)
    1
    Dlouhá kombinace Prešova končí první brankou, z levého křídla v pádu skórovala Vencuriková. (0:1)