ŠKF Sereď
0:1 (0:0)
FC Petržalka
Štvrtok 04.02.2021, 12:00 • Štadión ŠKF Sereď • Prípravný zápas

V zápase hranom na 2x40 minút minút bola úspešnejšia Petržalka, za ktorú sa presadil Viktor Vondryska. Sereď nevyhráva v príprave ani na šiesty pokus, pred pokračovaním Fortuna ligy tak nie je v ideálnej forme. (13:40:28)

80+1

62
    Petržalka dala gól!
    Druholigista predsa len zúročil svoju streleckú prevahu a približne dvadsať minút pred koncom sa ujal vedenia, keď domáceho gólmana prekonal VIKTOR VONDRYSKA.

46
    Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, ale z technických príčin nemáme ďalej informácie o priebehu duelu.

Po dohode klubov sa tento zápas hrá systémom 2x40 minút. O zmene skóre a konečnom výsledku Vás budeme informovať.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.

45
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a nariaďuje voľný kop. Proti pravidlám hral jeden z domácich futbalistov.

44
    Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od bránky hostí.

43
    Loptu držia na svojich kopačkách hosťujúci hráči, ktorí sa pomaličky presúvajú na územie protivníka.

40+1
    Gól však z tohto nepadol, blížime sa k prestávke.

40
    Vzápätí je tu po defenzívnom zákroku ďalší roh pre Petržalku.

39
    Skvelá výmena lopty medzi hosťami pri okolí bránkovej čiary znamená vybojovanie rohového kopu.

38
    Oba celky teraz krátko po sebe zaútočili, ale brány netrafili. Blížiaci sa polčas tímom určite pomôže.

37
    Faul domáceho futbalistu v okolí deliacej čiary. Voľný kop pre hostí.

36
    Hlásime piaty nepresný strelecký pokus od Serede.

35
    Petržalka to skúša, ale napriek tomu, že sa na rozdiel od svojho súpera dokáže trafiť na bránu, tak jej to tam nepadá.

33
    Ďalšia strela na bránu od hostí. Ani s týmto zakončením domáci brankár nemal problém.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Petržalka. Viac informácií tu.

Góly: 62. Vondryska

ŠKF Sereď: 1. polčas: Ayotunde Ezekiel – Mečiar, Salimi, Michalík, Mlakar – Machuča – Potoma, A. Fábry, Iván, Jureškin – Lačný.
    2. polčas: Ayotunde Ezekiel – Mečiar, Salimi, Hučko, Mlakar – Machuča – Daniel Espinar Vallejo, A. Fábry, Iván, Jureškin – Lačný. Striedali: Tóth, Šumský, Jarovič.

FC Petržalka: Ševčuk (46. Sokol) – K. Mihálek (46. Gembický), Farkaš, Filipiak, Trajkovski (46. Mrnka) – Jedinák (46. Hurný), Horvát (46. Kudlička), Obročník (57. Hronec), Huba (57. Habovčík), Dopater (46. Sliacky) – Oscar (57. Vondryska)

Diváci: Bez divákov