Bratislava Capitals – Innsbruck | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Litvínov | 3:4 (kon.) |
Chicago – Columbus | 1:2 (kon.) | | | Buffalo – NJ Devils | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Barys – Ufa | 2:3 (po pr.) | | | Kazaň – Red Star Kunlun | 3:1 (kon.) | | | S.Moskva – Petrohrad | 0:5 (kon.) |
Helsinki – Metallurg Magnitogorsk | 1:5 (kon.) |
Slavia – Vsetín | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Kolín | 3:4 (0:3 po s.n.) | | | Poruba 2011 – Přerov | 5:3 (kon.) |
Třebíč – Vrchlabí | 5:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Kadaň | 4:1 (kon.) | | | Prostějov – Sokolov | 5:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Šumperk | 6:3 (kon.) | | | Jihlava – Kladno | 4:3 (2:0 po s.n.) |
po s.n. (0:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:4
(0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
SC Marimex Kolín
55:49
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Anatolij Protasenja – 2 min., vysoká hůl).
|
|
51:14
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Voženílek – 2 min., držení).
|
|
35:21
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
19:29
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Semirád – 2 min., podrážení).
|
|
16:27
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Michal Trávníček – 2 min., podrážení).
|
|
12:00
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Sebastian Jasečko – 2 min., sekání).
|
|
08:58
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Váchal – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
23. O. Bláha, 27. Furch (O. Bláha), 45. Š. Havránek (Severa, Trávníček) – 18. Šafránek (Z. Král), 26. Šafránek (Z. Král, Kukla), 54. J. Stehlík (Husa, Štohanzl), rozh. náj. Šafránek
Rozhodca: Petružálek, Pilný – Maštalíř, Roischel
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:1 David Šafránek (KOL)
0:1 Martin Tůma (UNL)
2. séria:
0:2 Lukáš Krejčík (KOL)
0:2 Jiří Severa (UNL)
3. séria:
0:3 Jan Stehlík (KOL)
0:3 Daniel Vrdlovec (UNL)
HC Slovan Ústí nad Labem:
Hamalčík (s.n. Haas) – Vladimír Brož, Klikorka, J. Drtina (A), Š. Havránek, M. Voženílek, Jasečko, Mareš – Tůma (A), Matějček, D. Sklenář – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – O. Bláha, G. Szturc, Grim – Furch, Costa, Protasenja.
Náhradníci:
Tréner:
SC Marimex Kolín: Š. Lukeš (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha, Váchal, Muška – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – L. Krejčík (A), Zumr, Petržilka – Síla, Štohanzl, Němec – R. Martínek, Semirád, J. Stehlík (A) – Mašín.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SC Marimex Kolín: Š. Lukeš (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha, Váchal, Muška – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – L. Krejčík (A), Zumr, Petržilka – Síla, Štohanzl, Němec – R. Martínek, Semirád, J. Stehlík (A) – Mašín.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Petružálek, Pilný – Maštalíř, Roischel
Diváci:
Vít Trubička
@VtTrubika