Teplice – Karviná 2:2 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Pardubice – Příbram 1:0 (kon.)
Sparta Praha – Bohemians 0:1 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (0:0)
FK Příbram
cz Sobota 30.01.2021, 16:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Česká FORTUNA:LIGA • 17. kolo

90+2
    Denis Laňka (1. FK Příbram) u postranní čáry skluzem fauloval Tischlera a dostává žlutou kartu. Ve stejné minutě dostal žluté napomenutí také Jan Rezek, který zápas strávil na lavičce.

58
    Žlutou kartu dostává Pavel Horváth (1.FK Příbram). Příbramskému trenérovi se nelíbil odpískaný faul proti jeho týmu.

48
    Dominik Kostka (FK Pardubice) u postranní čáry tvrdě dohrál Filipa Zorvana a z kraje druhého poločasu dostává žlutou kartu.