Senica – Blansko sk 2:1 (kon.) | Trenčín – Zabrze sk 1:4 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:4 (kon.)

Górnik dal gól!
    Obrovskú chybu v rozohrávke predviedli Ramon a Bergsen, ktorí si vôbec nerozumeli. Pred bránkou o loptu prišli a BARTOSZ NOWAK trafil prázdnu bránku s úplnou ľahkosťou.

74
    Z priameho kopu prišla výborná strela ponad múr presne k žrdi. Bergsen bol na tento krásny pokus v podaní BARTOSZA NOWAKA prikrátky.

55
    Krawczyk sa takmer dostal k centru sprava a mohol mať veľkú šancu. Prakticky ju aj mal, lenže skvele proti nemu vyštartoval Bergsen a všetko zvládol.

49
    Manneh zakončil po rohovom kope ešte len do hráčov pred sebou, avšak KRZYSTOF KUBICA sa už v skrumáži tiel dostal ku gólovej hlavičke.

43
    Autorom gólu z pokutového kopu je DANIEL SCISLAK.

27
    Až teraz sa Alex Sobczyk až príliš ľahko dostal cez Križana do šestnástky, mal výbornú pozíciu. Zakončenie po trávniku skvele zastavil Šemrinec.

16
    Mladý Kmeť mohol byť dvojgólový. Po krídelnej akcii po ľavom krídle sa dostal k centru na hranici päťky, sklzom zasiahol loptu skôr ako Kudla, lenže prestrelil bránku. Z doterajších možností Trenčína to bola tá najväčšia šanca.

15
    Aktivita Trenčína pokračuje, zakončenia prichádzajú jedna radosť. Výborne k žrdi to mieril aj Amoah, znova sa musel predviesť Kudla.

13
    Kudla centrovanú loptu z rohového kopu nedokázal odvrátiť, prepadla za neho a Amoah hlavičkoval do prázdnej časti bránky. Veľmi dobrý blok predviedol jeden z hráčov Zabrze.

12
    Ďalšia dobrá šanca Trenčína. Znova to prišlo po ľavej strane, odkiaľ sa Pirinen posunul k päťke a zakončil pod brvno. Kudla výborne zasiahol.

8
    Corryn sa dostal zľava do veľkej šance, z rohu päťky mohol zvýšiť skóre, lenže Kudla teraz vytiahol dôležitý zákrok.

4
    Trenčín dal gól!
    Domáci idú do vedenia veľmi rýchlo. Zakončenie z hranice pokutového územia MATÚŠ KMEŤ upratal k žrdi mimo dosah Kudlu.

Výkop zápasu sa z avizovaného času 12:00 posunul o 20-30 minút. AS Trenčín to napísal na svojom Facebooku.

Matej Kubove

Góly: 4. Kmeť – 43. Scislak (pen.), 49. Kubica, 74. Nowak, 84. Nowak

AS Trenčín: 1. polčas: Šemrinec – Yem, Pires, Križan, Pirinen – Kmeť, El Mahdioui, Roguljić – Amoah, Čataković, Corryn

2. polčas: Bergsen – Mazanovský, Ramón, Kapuadi, Slávik – Kadák, Ibrahim, Zubairu – Gaži, Ikoba, Ghali

Górnik Zabrze: 1. polčas: Kudla – Evangelou, Wisniewski, Pawlowski – Rostkowski, Wojtuszek, Hajda, Scislak, Eizenchart – Sobczyk, Ryczowski

2. polčas: Chudý – Paluszek, Koj, Gryskiewicz – Masouras, Manneh, Kubica, Nowak, Janza – Krawczyk, Jimenéz