Trenčín – Zlaté Moravce 0:0 (zruš.) | Trnava – Skalica 2:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:2 (2:0)
MFK Skalica
Utorok 19.01.2021, 13:00 • Športový areál na Slávii, Trnava • Tipsport liga • Skupina C
    75. NEMERGUT (SKA) - 2:2

75
    Skalica dala gól!
    Gól strelil RICHARD NEMERGUT, ktorý premenil letiaci rohový kop na prednú žrď na vyrovnávajúci gól.
    51. ŠEBESTA (SKA) - 2:1

51
    Gól strelil DANIEL ŠEBESTA. Ten dostal zo svojej polovičky dlhú kolmicu, ktorú okamžite premenil na perfektný gól, keď preloboval vybehnutého Kamenára.
    31. BENOVIČ (TRN) - 2:0

31
    Trnava dala gól!
    Gól strelil SAMUEL BENOVIČ. Domáci teraz využili zaváhanie v skalickej rozohrávke, keď centroval Cabral a z druhej vlny sa presnou strelou blysol Benovič.
    28. OLEJNÍK (TRN) - 1:0

28
    Gól strelil STANISLAV OLEJNÍK. Ukážková brejková akcia Trnavy vyvrcholila milimetrovým centrom Koštrnu, ktorý Olejník pretavil hlavičkou do otváracieho gólu zápasu.

Matúš Macháč

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Skalica. Viac informácií tu.

Góly: 28. Olejník, 31. Benovič – 51. Šebesta, 75. Nemergut

Karty:   44. Tumma (TRN), 57. Karhan (TRN) – 30. Hollý (SKA)

Nepremenená penalta: 19. Šebesta (TRN), mimo

FC Spartak Trnava:
    1. polčas: Rusov – Koštrna, Grič, Tumma, Mikovič – Cabral, Savvidis, Benovič, Kolesár, Kotlár – Yusuf (15. Olejník)

2. polčas: Kamenár – Turňa, Mihál, Kóša, Tsaousis – Johnson-Nsumoh, Karhan, Savvidis (65. Ujlaky), Gembický,Jendrek – Olejník.

Náhradníci: Kamenár – Tsaousis, Mihál, Kóša, Turňa, Karhan, Jendrek, Gembický, Ujlaky, Johnson, Olejník

MFK Skalica: Junas – Nemergut, Černek, Blažek, Nečas, Mášik (71. Mader), Hollý, Nagy (65. Škovran), Horodník (86. Ravas), D. Šebesta (71. Straczek), A. Šebesta (65. Šulc).
    Náhradníci: Riška – Šulc, Mader, Škovran, Ravas, Straczek

Rozhodca: Dohál