Česko – Čile 0:0 (zruš.) | J. Kórea – Rusko 26:30 (kon.) | Macedónsko – Čile 32:29 (kon.)
Švédsko – Egypt 24:23 (kon.) | Slovinsko – Bielorusko 29:25 (kon.) | Portugalsko – Alžírsko 26:19 (kon.)
Francúzsko – USA 0:0 (zruš.) | Francúzsko – Švajčiarsko 25:24 (kon.) | Island – Maroko 31:23 (kon.)
Nórsko – Rakousko 38:29 (kon.)
Francúzsko
25:24 (14:14)
Švajčiarsko
cz Pondelok 18.01.2021, 18:00 • Dr Hassan Moustafa Sports Hall, Gíza • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina E

60
    Portner skvěle zasáhl, jenže na druhé straně opět zazářil Gérard proti ráně Bena Romdhaneho a Francie proto vítězí nejtěsnějším rozdílem! (25:24)

60
    Do konce zápasu zbývá zhruba dvacet vteřin! Francie je u míče a nyní si vybírá oddechový čas, duel se určitě pokusí dohrát na útočné polovině! (25:24)
    60
    Zhruba půl minuty před koncem ještě vykřesává naději Sidorowicz! (25:24)

Švýcarský tým si ještě vybírá oddechový čas! (25:23)
    59
    Na druhé straně naopak skóruje a tohle se Švýcarskem nevypadá vůbec dobře, i když mělo dlouhou výhodu dvojnásobného přečíslení. (25:23)

58
    Jenže Gérard opět čaruje a vychytal Sidorowicze, v tuto chvíli je jasným lídrem svého výběru! (24:23)

58
    Tohle je teď pro Francii hodně nepříjemné, další dvě minuty totiž odpyká Mem a favorit se proto bude bránit ve čtyřech! (24:23)

57
    Jenže v důležitý moment zasahuje Gérard proti střele Raemyho a Francouzi teď určitě budou šetřit čas! (24:23)

56
    Po faulu na Rubina odpyká dvouminutový trest Lagarde. (24:23)
    56
    Francie ale získala míč a po rychlém brejku dává Abalo důležitý gól z křídla! (24:23)

55
    Jenže domácí mají Portnera, který naprosto exkluzivně vychytal Abala! (23:23)

54
    Sidorowicz neudržel nervy na uzdě a za nesportovní chování si odsedí dvě minuty, na lavičce se pořádně rozčiluje! (23:23)
    53
    Francouzi bleskově srovnali povedenou střelou Richardsona. (23:23)
    53
    Švýcarsko se dostává do vedení díky Raemymu a v závěrečných minutách nás proto čeká pořádné drama! (22:23)
    52
    Švýcaři však drží krok, Gérarda překonal Tynowski. (22:22)
    51
    První gól v zápase střílí Lagarde a Francie díky němu znovu vede. (22:21)
    49
    Nyní je znovu srovnáno, z levé strany skóruje Lier. (21:21)
    47
    A je to tady, Schmid se dnes dokonce prosazuje už podesáté! (21:20)
    46
    Francii ale vzápětí vrací dvoubrankové vedení Richardson střelou z devíti metrů. (21:19)
    46
    Schmid je opravdu ve formě, ranou z devíti metrů zaznamenal svůj devátý gól tomto utkání! (20:19)
    44
    Z devíti metrů nekompromisně vypálil Mem a Francie vede o dvě branky. (20:18)
    43
    Hra je teď hodně rozháraná. Po technické chybě Mema snížil z rychlého brejku Lier. (19:18)

42
    Gérard se teď zaskvěl proti ráně Rubina! (19:17)
    41
    Abalo se uvolnil na pravém křídle a s přehledem překonal Portnera. (19:17)
    38
    Francii však bleskově vrací vedení Mem. (18:17)
    38
    Po delší době se ozval Schmid a díky jeho osmé brance v zápase je srovnáno. (17:17)
    37
    A ti se nakonec prosazují, na rozdíl jediné branky snižuje aktivní Sidorowicz. (17:16)
    35
    Röthlisberger při svém rychlém brejku přišel o míč, na druhé straně skóruje Mahe a je to už jeho sedmý gól v zápase. (17:15)
    33
    Na opačné straně ukázal své kvality Mahe a prosazuje se už pošesté v zápase. (16:15)
    33
    Švýcaři okamžitě odpovídají zásluhou Miloševiće. (15:15)
    32
    Nyní fauloval Sidorowicz a následnou sedmičku proměnil Descat (15:14)

30
    Sedm vteřin před koncem první půle he vyloučen Röthlisberger. (14:14)
    30
    A to se téměř záhy povedlo, přesnou mušku měl Sidorowicz. (14:14)
    29
    Na druhé straně dává svou sedmou branku v zápase nabuzený Schmid. (14:13)
    28
    Mahe teď svými trefami jasně táhna Francii, v tomto utkání se prosadil již popáté. (14:12)
    27
    Sidorowicz to teď udělal skvěle a ranou o zem rozvlnil síť. (13:12)

26
    Pardin dnes opravdu pokračovat nebude a odkulhává do útrob stadionu! (13:11)
    25
    Další povedenou ranou ale okamžitě odpovídá (13:11)
    25
    Do střelecké formy se dostal Milošević, jenž snížil střelou ze spojky. (12:11)
    24
    Mem vyskočil vysoko do vzduchu a z devíti metrů skóruje. (12:10)

23
    Gérard se chytil a vzápětí předvádí další brilantní zákrok! (11:10)

21
    Tohle ale vůbec nevypadá dobře! Tynowski totiž spadl na nohu Pardina a z hrací plochy musel být odnesen, místo něj se postavil mezi tři tyče Gérard. (11:10)
    21
    Po delší době se blýskl Portner a zlikvidoval střelu Fabregase, na druhé straně zakončil rychlý brejk (11:10)
    20
    Švýcaři opět přišli o míč a rychlý brejk proměňuje Porte razantní střelou pod břevno! (11:9)
    19
    Švýcarsko se střelecky zaseklo, naopak jasnému favoritovi se momentálně daří a vedení mu proto vrací Mem. (10:9)
    18
    Mahe teď řádí jako černá ruka a přidává svůj třetí zásah v tomto utkání, máme tedy srovnáno. (9:9)
    18
    Nařízenou sedmičku zkušeně proměnil Mahe. (8:9)

17
    Na druhé straně fauloval Svajlen a půjde si odpočinout na dvě minuty. (7:9)
    17
    Všechno teď ale napravil famózní Schmid a dává už svůj šestý gól v zápase. (7:9)
    16
    Na levém křídle se skvěle uvolnil Descat a s přehledem překonal Portnera. (7:8)
    15
    Na pivotu zůstal zcela osamocený Fabregas a zblízka snížil na rozdíl dvou branek. (6:8)
    14
    Do rychlého brejku vyrazil Schmid a nezaváhal, Švýcaři i díky jeho pěti trefám vedou už o tři góly! (5:8)
    12
    Milošević vypálil z devíti metrů a rozvlnil síť, mírný outsider tak vede o dvě trefy. (5:7)
    11
    Švýcarsku se zatím daří střelecky, další jeho branku přidává Sidorowicz. (5:6)
    10
    Na druhé straně okamžitě odpovídá Descat. (5:5)
    10
    Schmid je dnes k nezastavení a dává už svou čtvrtou branku v zápase. (4:5)
    7
    Následnou semdmčku bez potíží proměňuje Schmid. (4:4)

7
    Stejný hráč to však teď přehnal s důrazem a o zásluze je vyloučen na dvě minuty. (4:3)
    7
    Karabatić znovu úřaduje a dává svůj druhý gól v zápase. (4:3)
    6
    Švýcarsko i v oslabení srovnává stav, přesnou mušku měl Milošević . (3:3)
    6
    Nyní vrátil Francii vedení Remili hezkou střelou z pravé spojky. (3:2)

5
    Rubin povalil k zemi protihráče a musí si odsedět dvouminutový trest. (2:2)
    5
    Švýcarskou vzápětí srovnává stav zásluhou další branky Schmida. (2:2)

5
    Na druhé straně se poprvé vytáhl brankář Portner, jenž zblízka vychytal kanonýra Karabatiće. (2:1)
    4
    Až nyní se prosazuje Schmid a to hezkou střelou z devíti metrů. máme tedy sníženo. (2:1)