Hromadný štart mužov, 15 km, Oberhof | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) | | | Hromadný štart žien, 12,5 km, Oberhof | Víťazka: Julia Simonová (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 1. kolo, Kranjska Gora | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Flachau | Víťaz: Sebastian Foss-Solevåg (NOR) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Kranjska Gora | Víťazka: Marta Bassinová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Flachau | Víťaz: Sebastian Foss-Solevåg (NOR) (kon.) |
Green Bay Packers - Los Angeles Rams | 32:18 (kon.) | | | Buffalo Bills - Baltimore Ravens | 17:3 (kon.) |
Kansas City Chiefs - Cleveland Browns | 22:17 (kon.) |
Muži HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) |
Tímové šprinty mužov a žien, voľne, Ulricehamm | (odl.) |
Skoky mužov HS106, Val di Fiemme | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Beh mužov 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Beh mužov 10 km, Val di Fiemme
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Milan Huppert
Konečné pořadí:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 27:16,1 min
2. Eric Frenzel (GER) +0,1 s
3. Vincenz Geiger (GER) +0,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +0,6
5. Alessandro Pittin (ITA) +0,7
6. Ilkka Herola (FIN) +0,9
7. Espen Bjørnstad (NOR) +1,6
8. Fabian Riessle (GER) +1,7
9. Manuel Faisst (GER) +1,7
10. Eero Hirvonen (FIN) +3,2
11. Lukas Greiderer (AUT) +3,7
12. Jens Luraas Oftebro (NOR) +4,0
13. Akito Watabe (JPN) +4,2
14. Andreas Skoglund (NOR) +4,3
15. Martin Fritz (AUT) +4,4
16. Johannes Lamparter (AUT) +4,9
17. Lukas Klapfer (AUT) +5,3
18. Magnus Krog (NOR) +6,7
19. Terence Weber (GER) +34,2
20. Samuel Costa (ITA) +38,8
21. Johannes Rydzek (GER) +56,4
22. Perttu Reponen (FIN) +58,9
23. Rjota Jamamoto (JPN) +1:01,9 min
24. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:11,2
25. Antoine Gerard (FRA) +1:12,5
26. Thomas Rettenegger (AUT) +1:18,3
27. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:19,2
28. Raffaele Buzzi (ITA) +1:20,8
29. Kristjan Ilves (EST) +1:26,3
30. Thomas Jöbstl (AUT) +1:26,4
...
35. Tomáš Portyk (CZE) +1:42,8
38. Jan Vytrval (CZE) +2:31,0
42. Ondřej Pažout (CZE) +3:14,3
Pořadí po skokanské části:
1. Rjota Jamamoto (JPN)
2. Laurent Muhlethaler (FRA) +0:02
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:03
4. Akito Watabe (JPN) +0:05
5. Jošito Watabe (JPN) +0:11
6. Espen Bjørnstad (NOR) +0:12
7. Alessandro Pittin (ITA) +0:14
8. Vincenz Geiger (GER) +0:16
9. Johannes Lamparter (AUT) +0:16
10. Terence Weber (GER) +0:19
11. Lukas Klapfer (AUT) +0:22
12. Fabian Riessle (GER) +0:26
13. Mario Seidl (AUT) +0:27
14. Andreas Skoglund (NOR) +0:28
15. Manuel Faisst (GER) +0:30
15. Ilkka Herola (FIN) +0:30
17. Lukas Greiderer (AUT) +0:33
17. Martin Fritz (AUT) +0:33
19. Eric Frenzel (GER) +0:36
20. Kristjan Ilves (EST) +0:40
21. Hideaki Nagai (JPN) +0:42
22. Thomas Rettenegger (AUT) +0:52
23. Samuel Costa (ITA) +1:00
24. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:02
25. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:02
25. Tomáš Portyk (CZE) +1:02
27. Johannes Rydzek (GER) +1:05
28. Perttu Reponen (FIN) +1:06
29. Niklas Malacinski (USA) +1:07
30. Jörgen Graabak (NOR) +1:08
...
42. Jan Vytrval (CZE) +1:42
43. Ondřej Pažout (CZE) +1:42
Průběžné pořadí SP (7/19)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 360
2. Johannes Lamparter (AUT) 265
3. Vincenz Geiger (GER) 251
4. Jens Luraas Oftebro (NOR) 236
5. Fabian Riessle (GER) 236
24. Tomáš Portyk (CZE) 43
34. Jan Vytrval (CZE) 13
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 27:16,1 min
2. Eric Frenzel (GER) +0,1 s
3. Vincenz Geiger (GER) +0,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +0,6
5. Alessandro Pittin (ITA) +0,7
6. Ilkka Herola (FIN) +0,9
7. Espen Bjørnstad (NOR) +1,6
8. Fabian Riessle (GER) +1,7
9. Manuel Faisst (GER) +1,7
10. Eero Hirvonen (FIN) +3,2
11. Lukas Greiderer (AUT) +3,7
12. Jens Luraas Oftebro (NOR) +4,0
13. Akito Watabe (JPN) +4,2
14. Andreas Skoglund (NOR) +4,3
15. Martin Fritz (AUT) +4,4
16. Johannes Lamparter (AUT) +4,9
17. Lukas Klapfer (AUT) +5,3
18. Magnus Krog (NOR) +6,7
19. Terence Weber (GER) +34,2
20. Samuel Costa (ITA) +38,8
21. Johannes Rydzek (GER) +56,4
22. Perttu Reponen (FIN) +58,9
23. Rjota Jamamoto (JPN) +1:01,9 min
24. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:11,2
25. Antoine Gerard (FRA) +1:12,5
26. Thomas Rettenegger (AUT) +1:18,3
27. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:19,2
28. Raffaele Buzzi (ITA) +1:20,8
29. Kristjan Ilves (EST) +1:26,3
30. Thomas Jöbstl (AUT) +1:26,4
...
35. Tomáš Portyk (CZE) +1:42,8
38. Jan Vytrval (CZE) +2:31,0
42. Ondřej Pažout (CZE) +3:14,3
Pořadí po skokanské části:
1. Rjota Jamamoto (JPN)
2. Laurent Muhlethaler (FRA) +0:02
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:03
4. Akito Watabe (JPN) +0:05
5. Jošito Watabe (JPN) +0:11
6. Espen Bjørnstad (NOR) +0:12
7. Alessandro Pittin (ITA) +0:14
8. Vincenz Geiger (GER) +0:16
9. Johannes Lamparter (AUT) +0:16
10. Terence Weber (GER) +0:19
11. Lukas Klapfer (AUT) +0:22
12. Fabian Riessle (GER) +0:26
13. Mario Seidl (AUT) +0:27
14. Andreas Skoglund (NOR) +0:28
15. Manuel Faisst (GER) +0:30
15. Ilkka Herola (FIN) +0:30
17. Lukas Greiderer (AUT) +0:33
17. Martin Fritz (AUT) +0:33
19. Eric Frenzel (GER) +0:36
20. Kristjan Ilves (EST) +0:40
21. Hideaki Nagai (JPN) +0:42
22. Thomas Rettenegger (AUT) +0:52
23. Samuel Costa (ITA) +1:00
24. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:02
25. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:02
25. Tomáš Portyk (CZE) +1:02
27. Johannes Rydzek (GER) +1:05
28. Perttu Reponen (FIN) +1:06
29. Niklas Malacinski (USA) +1:07
30. Jörgen Graabak (NOR) +1:08
...
42. Jan Vytrval (CZE) +1:42
43. Ondřej Pažout (CZE) +1:42
Průběžné pořadí SP (7/19)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 360
2. Johannes Lamparter (AUT) 265
3. Vincenz Geiger (GER) 251
4. Jens Luraas Oftebro (NOR) 236
5. Fabian Riessle (GER) 236
24. Tomáš Portyk (CZE) 43
34. Jan Vytrval (CZE) 13
Čeští závodníci bohužel nebodovali. Tomáš Portyk neudržel bodované 25. místo, v běhu klesl o 10 míst. Jan Vytrval dojel tři pozice za českou jedničkou, Ondřej Pažout skončil v páté desítce. (14:51:17)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 27:16,1 min
2. Eric Frenzel (GER) +0,1 s
3. Vincenz Geiger (GER) +0,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +0,6
5. Alessandro Pittin (ITA) +0,7
6. Ilkka Herola (FIN) +0,9
7. Espen Bjørnstad (NOR) +1,6
8. Fabian Riessle (GER) +1,7
9. Manuel Faisst (GER) +1,7
10. Eero Hirvonen (FIN) +3,2
11. Lukas Greiderer (AUT) +3,7
12. Jens Luraas Oftebro (NOR) +4,0
13. Akito Watabe (JPN) +4,2
14. Andreas Skoglund (NOR) +4,3
15. Martin Fritz (AUT) +4,4
16. Johannes Lamparter (AUT) +4,9
17. Lukas Klapfer (AUT) +5,3
18. Magnus Krog (NOR) +6,7
19. Terence Weber (GER) +34,2
20. Samuel Costa (ITA) +38,8
21. Johannes Rydzek (GER) +56,4
22. Perttu Reponen (FIN) +58,9
23. Rjota Jamamoto (JPN) +1:01,9 min
24. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:11,2
25. Antoine Gerard (FRA) +1:12,5
26. Thomas Rettenegger (AUT) +1:18,3
27. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:19,2
28. Raffaele Buzzi (ITA) +1:20,8
29. Kristjan Ilves (EST) +1:26,3
30. Thomas Jöbstl (AUT) +1:26,4
...
35. Tomáš Portyk (CZE) +1:42,8
38. Jan Vytrval (CZE) +2:31,0
42. Ondřej Pažout (CZE) +3:14,3
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 360
2. Johannes Lamparter (AUT) 265
3. Vincenz Geiger (GER) 251
4. Jens Luraas Oftebro (NOR) 236
5. Fabian Riessle (GER) 236
24. Tomáš Portyk (CZE) 43
34. Jan Vytrval (CZE) 13