Vyšehrad – Chrudim 2:3 (kon.) | Ostrava B – Třinec 2:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 4:1 (kon.)
Ružomberok – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Trebišov – Košice 3:2 (kon.) | Senica – Líšeň 2:1 (kon.)
Wisla Kraków – Žilina sk 2:2 (kon.) | Kraków – Termalica 2:0 (kon.) | Wisła Pł. – Wigry 2:0 (kon.)
Nitra – Púchov 2:1 (kon.) | Raków – Mariupol 2:2 (kon.)
FC Nitra
2:1 (1:1)
MŠK Púchov
Sobota 16.01.2021, 14:00 • UT Nitra • Prípravný zápas
    82. Jendrišek (NIT), Franko (NIT), Strelčík (PUC)

Zdroj: youtube.com – MY Noviny

82
    Jendrišek s Frankom v tutovke preváhali možnosť rozhodnúť zápas! Strelčík vynikol a Púchov ešte môže vyrovnať.

67
    Hostia posielajú do hry ďalších nových borcov.
    52. Alen MUSTAFIĆ - 2:1

52
    Nitra dala gól!
    ALEN MUSTAFIĆ otáča skóre duelu po krásnej individuálnej akcii z ľavej strany. Technická koncovka z hranice veľkého vápna!
    44. Alen MUSTAFIĆ - 1:1

44
    Je vyrovnané! ALEN MUSTAFIĆ stál na začiatku akcie, ktorá pokračovala cez Tancíka na ľavom krídle. Samotný Mustafić si potom zbehol dovnútra šestnástky, odkiaľ prízemnou strelou vyrovnal na 1:1.
    43. Michlík (PUC)

43
    Michlík to skúsil spoza veľkého vápna a jeho ľavačka minula ľavú tyč nitrianskej brány možno aj o menej ako jeden meter!
    40. Patrik KRČULA - 0:1

40
    Púchov dal gól!
    Defenzívna chyba Tancíka, rýchla akcia sprava, center doľava a osamotený PATRIK KRČULA zoči-voči Šípošovi využíva ponúknutú šancu na otvárací gól!
    17. Šefčík (NIT), Pilný (PUC)

17
    Šefčík zatočil priamy kop pod brvno a gólman Pilný vyrazil zakončenie na roh! Zatiaľ najkrajší moment.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Nitra. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Púchov. Viac informácií tu.

Góly: 44. Mustafić, 52. Mustafić – 40. Krčula

FC Nitra: Šípoš – Fabiš, Kolčák, Ferjani, Vrábel, Mustafić, Tancík, Kurt, Šefčík, Jendrišek (C), Franko
    Náhradníci: Trnovský – Šuľa, Radványi, Regäsel, Ferleťák

MŠK Púchov: I. polčas: P. Pilný – Ozimý, Pišoja, Lorincz, Kopiš – Machara – Michlík, Martinček – Kingsley, Rypák, Krčula

II. polčas. Strelčík – Prekop, Riška, Pavlovič, Kopiš – Michlík – Vápeník, Varga – Kapusniak, D. Pilný, Mráz

Diváci: Bez divákov