Vyšehrad – Chrudim 2:3 (kon.) | Ostrava B – Třinec 2:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 4:1 (kon.)
Ružomberok – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Trebišov – Košice 3:2 (kon.) | Senica – Líšeň 2:1 (kon.)
Wisla Kraków – Žilina sk 2:2 (kon.) | Kraków – Termalica 2:0 (kon.) | Wisła Pł. – Wigry 2:0 (kon.)
Nitra – Púchov 2:1 (kon.) | Raków – Mariupol 2:2 (kon.)
Wisla Kraków
2:2 (1:1)
MŠK Žilina
Sobota 16.01.2021, 13:00 • Stadion Miejski in Kraków • Prípravný zápas

86
    Tlak Wisly pokračuje a Beqiraj mohol otočiť duel v rozpätí dvoch minút! Petráš následne zmenšil strelecký uhol a Klemenz nedokázal presnejšie zakončiť.
    84. KIWIOR - 2:2

Zdroj: youtube.com – Wisła Kraków

84
    Wisla Kraków dáva gól! Obrovská smola! Po centri Abramovića z ľavej strany si JAKUB KIWIOR tečoval loptu do vlastnej brány!

81
    Hlavička z ôsmich metrov ide iba tesne nad brvno Petrášovej brány. Veľmi pekne to teraz domáci zahrali, ale vyrovnať sa im stále nedarí.

79
    Ďalšie zmeny v domácej zostave. Z hry sa porúčal Žukov a Piewka, do hry prišli Boguski a Burliga.

74
    Z ihriska odišli Savić a Frydrych, na ich miesta sa pobral Klemenz a jeden z hráčov na skúške.

71
    Michal Frydrych vidí takisto žltú kartu.
    58. Dawid KURMINOWSKI - 1:2

58
    Žilina dala gól!
    Striedajúci DAWID KURMINOWSKI v šestnástke oklamal Frydrycha a Žilina zrazu opäť vedie! Dobrá kolmica a poľský zakončovateľ to urobil priam rutinérsky.

52
    Bichakhchyan viedol brejk Žiliny a prízemne prihrával na Kurminowskiho, ktorý však nedosiahol na letiacu loptu!
    43. Paur (ZIL), Kaprálik (ZIL)

43
    Na prelome minút sa do priameho kopu oprel Jakub Paur, prestrelil múr a Lis loptu iba vyrazil. K dorážke sa nečakane dostal Kaprálik, ktorý túto možnosť neočakával a možno aj preto z malého vápna mieri iba vedľa ľavej žrde.
    36. Michal FRYDRYCH - 1:1

36
    Wisla Kraków dáva gól! K tomuto momentu sa schyľovalo už desať minút. Rohový kop, center do ohňa, hlavička opečiatkovala brvno a odrazila sa späť na malé vápno. Petráš bol mierne dezorientovaný a nedokázal reagovať na dorážku českého stopéra MICHALA FRYDRYCHA.
    35. Sadlok (WIS)

35
    Forbes páli len do padajúceho obrancu, maximálna obeta. Príležitosť pokračovala ďalej a Samuel Petráš zase raz zasahuje! Dôležité vytesnenie lopty vedľa brány po strieľanom centri od Sadloka. Krásny okamih.
    24. Jean Carlos (WIS)

24
    Jean Carlos da Silva s prvou vážnejšou strelou, Samuel Petráš ju musel spod brvna vyraziť na roh!
    15. Taofiq JIBRIL - 0:1

15
    Slovenský mančaft korunuje svoju aktivitu gólom! TAOFIQ JIBRIL si spracoval hruďou center Kiwiora a hoci si Lis na zakončenie siahol, tak lopta končí v sieti!

13
    Dawid Szot nešetrne zostrelil v strede poľa Ananga. A hoci sa v prípravných zápasoch karta často nevidí, tak pred poľským pravým obrancom sa teraz zažltelo.

4
    A toto bola ďalšia možnosť na otvorenie skóre! Adrián Kaprálik pálil z hranice veľkého vápna, ale Lis v bráne Krakova úspešne zasahuje. Nebola to dvakrát presná strela, čo v konečnom zúčtovaní rozhodlo.