Štafeta žien, 4x6 km, Oberhof | Víťaz: Nemecko (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | Obrovský slalom žien, 1. kolo, Kranjska Gora | Víťazka: Marta Bassinová (ITA) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Obrovský slalom žien, 2.kolo, Kranjska Gora | Víťazka: Marta Bassinová (ITA) (kon.) |
Green Bay Packers - Los Angeles Rams | 32:18 (kon.) |
Tímové preteky HS140, Zakopane | (kon.) |
Šprinty mužov a žien, voľne, Ulricehamm | (odl.) |
Tímový šprint mužov, skoky HS106, Val di Fiemme | Vítěz: Japonsko II (kon.) | | | Tímový šprint mužov, beh, 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Německo I (kon.) |
Max Holloway - Calvin Kattar | Max Holloway (kon.) | | | Carlos Condit - Matt Brown | Carlos Condit (kon.) |
Santiago Ponzinibbio - Li Jingliang | Li Jingliang (kon.) | | | Joaquin Buckley - Alessio Di Chirico | Di Chirico (kon.) |
Punahele Soriano - Dusko Todorovič | Soriano (kon.) |
koniec udalosti
SP - Štafeta žien, 4x6 km, Oberhof
Víťaz: Nemecko
Miroslav Revaj
Štartovná listina:
1. Švédsko – Mona Brorssonová, Linn Perssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová.
2. Francúzsko – Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Justine Braisazová-Bouchetová, Julia Simonová.
3. Nórsko – Ingrid Landmark Tandrevoldová, Ida Lienová, Tiril Eckhoffová, Marte Olsbuová Röiselandová.
4. Nemecko – Vanessa Hinzová, Janina Hettichová, Denise Herrmannová, Franziska Preussová.
5. Taliansko – Lisa Vittozziová, Irene Lardschneiderová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová.
6. Rusko – Jevgenija Pavlovová, Larisa Kuklinová, Světlana Mironovová, Uljana Kajševová.
7. Ukrajina – Darja Blašková, Julija Džimová, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná.
8. Rakúsko – Dunja Zdoucová, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Lisa Theresa Hauserová.
9. Švajčiarsko – Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová.
10. USA – Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Deedra Irwinová.
11. Bielorusko – Iryna Krjuková, Dzinara Alimbekavová, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová.
12. Česko – Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová.
13. Poľsko – Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Magdalena Gwizdońová, Karolina Pitońová.
14. Fínsko – Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Venla Lehtonenová, Erika Jänkäová.
15. Kanada – Nadia Moserová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Sarah Beaudryová.
16. Estónsko – Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová, Kadri Lehtlaová.
17. Slovensko – Veronika Machyniaková, Julia Machyniaková, Henrieta Horvátová, Aneta Smerčiaková.
18. Kórea – Jekatěrina Avvakumovová, Anna Frolinová, Ju-mi Jung, Mariya Abeová.
19. Japonsko – Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková.
20. Kazachstan – Jelizaveta Belčenková, Ljudmila Achatovová, Anastassija Kondratěvová, Galina Višněvská.
1. Švédsko – Mona Brorssonová, Linn Perssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová.
2. Francúzsko – Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Justine Braisazová-Bouchetová, Julia Simonová.
3. Nórsko – Ingrid Landmark Tandrevoldová, Ida Lienová, Tiril Eckhoffová, Marte Olsbuová Röiselandová.
4. Nemecko – Vanessa Hinzová, Janina Hettichová, Denise Herrmannová, Franziska Preussová.
5. Taliansko – Lisa Vittozziová, Irene Lardschneiderová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová.
6. Rusko – Jevgenija Pavlovová, Larisa Kuklinová, Světlana Mironovová, Uljana Kajševová.
7. Ukrajina – Darja Blašková, Julija Džimová, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná.
8. Rakúsko – Dunja Zdoucová, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Lisa Theresa Hauserová.
9. Švajčiarsko – Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová.
10. USA – Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Deedra Irwinová.
11. Bielorusko – Iryna Krjuková, Dzinara Alimbekavová, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová.
12. Česko – Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová.
13. Poľsko – Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Magdalena Gwizdońová, Karolina Pitońová.
14. Fínsko – Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Venla Lehtonenová, Erika Jänkäová.
15. Kanada – Nadia Moserová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Sarah Beaudryová.
16. Estónsko – Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová, Kadri Lehtlaová.
17. Slovensko – Veronika Machyniaková, Julia Machyniaková, Henrieta Horvátová, Aneta Smerčiaková.
18. Kórea – Jekatěrina Avvakumovová, Anna Frolinová, Ju-mi Jung, Mariya Abeová.
19. Japonsko – Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková.
20. Kazachstan – Jelizaveta Belčenková, Ljudmila Achatovová, Anastassija Kondratěvová, Galina Višněvská.
Druhé miesto v tejto štafete patrí troška prekvapivo Bielorusku, ktoré až do poslednej streľby bojovalo o prvé miesto. Tretia priečka patrí Švédsku a tesne za pódium zostalo Rusko. Vydarený pretek má za sebou Česko, ktoré končí na šiestom mieste.
Slovenská štafeta žiaľ bola stiahnutá dosť rýchlo, na trať sa dostali len sestry Machyniakové a naše ďalšie dve reprezentnatky Henrieta Horváthová a Aneta Smerčiaková sa už na trať nedostali. Sme tak klasifikovaný na poslednom 20. mieste, aj keď Veronika a Júlia strielali celkom dobre, bežecky to stále nestačí. Budeme však dievčatám držať palce, aby sa im začalo viacej dariť.
To je teda už z nášho prenosu všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte peknú sobotu! (16:08:22)