Trnava – Trenčín sk 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (1:0)
AS Trenčín
Utorok 12.01.2021, 13:00 • Športový areál Slávia Trnava • Tipsport liga • Skupina C

81
    Obrovská chyba Tummu pramenila do zakončenia Roguljića, no ten trestuhodne páli len nad.

65
    Trma vrma v pokutovom území Trnavy! Trenčín váhal so zakončením až sa napokon lopta dostala k Tučnému, ktorému v šmýkačke loptu vykopol Tsaousis.

45
    Žltú kartu dostáva Samuel Benovič (FC Spartak Trnava).

44
    Žltú kartu dostáva Eduvie Ikoba (AS Trenčín).

37
    Štandardnú situáciu si opäť vzal do réžie Kolesár. Lopta z jeho kopačky skončila po technickej strele len na brvne! Následne sa domáci dostali len k zakončeniu mimo bránky.

36
    Žltú kartu dostáva Ramón Rodrigues (AS Trenčín).
    29. Pirinen (TRN) - 1:0

29
    Trnava dala gól!
    Po päťke získali loptu domáci. Benovič sa však nepredral cez brániacich hráčov. Celú situáciu chcel vyriešiť JUHA PIRINEN prihrávkou na vlastného brankára, ale nezhodli sa a Fín loptu usmernil do prázdnej bránky.

24
    Obrovská šanca Trenčína! Na ľavej strane prenikol Corryn, ktorý vracal loptu na päťku, kde číhal Ikoba. Toho však parádne vychytal domáci Takáč.

15
    Do zakončenia sa dostal Bamidele Yusuf, ktorý z bezprostrednej blízkosti posiela loptu z prvej len tesne nad.

Matúš Macháč

Góly: 29. Pirinen (vla.)

Karty:   45. Benovič (TRN) – 36. Ramón (TRE), 44. Ikoba (TRE)

FC Spartak Trnava:
    1. polčas: Takáč – Jendrek, Kóša, Grić, Koštrna, Benović, Kolesár, Karhan, Johnson, Kotlár (C), Yusuf

2. polčas: Takáč – Boledovič, Mihál, Tumma, Tsaousis – Cabral, Kóša, Gembický, Benovič, Mikovič – Momoh.

Náhradníci: Rusov

AS Trenčín:
    1. poločas: Bergsen – Mazanovský, Ramón, Šulek, Pirinen – Kadák, El Mahdioui (C), Knežević – Gaži, Ikoba, Corryn

2. poločas: Šemrinec – Yem, Pires, Križan, Slávik – Kmeť, Ibrahim, Roguljić – Amoah, Letenay, Tučný

Rozhodca: Kružliak – Somoláni, Hancko