B. Bystrica – Detva | 3:4 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 4:5 (kon.) |
Plzeň – Třinec | 5:0 (kon.) |
Chabarovsk – Barys | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Metallurg Magnitogorsk – S.Moskva | 4:3 (kon.) | | | Riga – D. Moskva | 5:4 (kon.) |
Vrchlabí – Třebíč | 4:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Kadaň | 8:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Frýdek-M. | 5:0 (kon.) |
Rögle BK – Frölunda | 0:0 (19:00) | | | Rögle BK – Frölunda | 0:0 (19:00) | | | Mníchov – Tappara | 0:0 (20:30) |
Mníchov – Tappara | 0:0 (20:30) |
po s.n. (2:3)
Amur Chabarovsk
4:5
(2:1, 1:2, 1:1 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
David Suchý
Góly a asistencie:
15. Polunin (Golubev), 18. Lugin (Butuzov, Pjanov), 28. Jordán (T. Zohorna), 53. S. Těreščenko (Pjanov) – 13. Frattin (Panjukov), 33. Akolzin (Musorov), 35. R. Starčenko (Blacker, Michajlis), 53. Michajlis (Akolzin, Dietz), rozh. náj. R. Starčenko
Rozhodca: Naumov, Ščenjov – Bersenjov, Judin
Diváci: 2150
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Valentin Pjanov (CHA)
0:1 Jakob Lilja (AST)
2. séria:
1:1 Denis Golubev (CHA)
1:1 Phil Varone (AST)
3. séria:
1:1 Dmitrij Lugin (CHA)
1:1 Nikita Michajlis (AST)
4. séria:
1:1 Alexander Polunin (CHA)
1:2 Roman Starčenko (AST)
5. séria:
2:2 Kirill Rasskazov (CHA)
2:2 Darren Dietz (AST)
6. séria:
2:2 Matt Frattin (AST)
2:2 Kirill Rasskazov (CHA)
7. séria:
2:2 Linus Videll (AST)
2:2 Denis Golubev (CHA)
8. séria:
2:3 Roman Starčenko (AST)
2:3 Kirill Rasskazov (CHA)
Amur Chabarovsk:
Alikin (Langhamer) – Turbin (A), Mašín, Vasiliev, Jordán (C), S. Těreščenko, Koriagin, Zimin, Charčenko – Gorškov, Golubev, Polunin – H. Zohorna (A), T. Zohorna, Rasskazov – Butuzov, Pjanov, Lugin – Archipov, Kuznecov, Gizdatullin.
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Ortio) – Dietz (C), Lintuniemi, Blacker, Heatherington, Orechov, Makljukov, Gajtamirov, Musorov – Frattin, Varone, Panjukov – Lilja, Valk, Videll (A) – Michajlis, Sagadejev, R. Starčenko (A) – Petuchov, Ševčenko, Akolzin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Ortio) – Dietz (C), Lintuniemi, Blacker, Heatherington, Orechov, Makljukov, Gajtamirov, Musorov – Frattin, Varone, Panjukov – Lilja, Valk, Videll (A) – Michajlis, Sagadejev, R. Starčenko (A) – Petuchov, Ševčenko, Akolzin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Naumov, Ščenjov – Bersenjov, Judin
Diváci: 2150
Marek Langhamer (AMR) náhradník
Hynek Zohorna (AMR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:14
Tomáš Zohorna (AMR) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:13
Dominik Mašín (AMR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:51
Michal Jordán (AMR) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:40 (10:40:08)
Střely na branku – 37:35.
Zblokované střely – 11:16.
Vyloučení – 3:8.
Využití přesilovek 2/8 – 0/3.
Vhazování – 28:25.
Autorem vítězné branky je ROMAN STARČENKO.