Granada – Valencia 2:1 (kon.) | Atlético Madrid – Getafe 1:0 (kon.) | Vigo – Huesca 2:1 (kon.)
Elche – Real Madrid 1:1 (kon.)
Elche CF
1:1 (0:1)
Real Madrid
Streda 30.12.2020, 21:30 • Venue Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španielska LaLiga • 16. kolo

Druhý polčas ponúkol už len jeden presný zásah. Za domácich vyrovnal v 52. minúte z penalty Fidel a tak Elche doma prekvapivo remizuje s Realom Madrid 1:1. Hostia tak prerušili svoju šnúru víťazstiev a dnes so svojim výkonom nemôžu byť spokojní.

Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc! (23:24:03)

90+4

90+4
    Courtois zachránil hosťom aspoň ten jeden bod! Loptu z priameho kopu veľmi pekne zakrútil Verdú, ale brankár hostí vyráža loptu do bezpečia.

90+3
    Carvajal fauloval a domáci získavajú ešte priamy kop z veľmi zaujímavej pozície.

90+2
    Už to teda vyzerá, že Elche získa doma jeden bod.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90
    K centrovanej lopte sa dostal v pokutovom území Benzema, ale jeho zakončenie smeruje mimo domácej brány.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

87
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Lucas Boyé, prichádza Guido Carrillo.

86
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Marco Asensio, prichádza Vinícius Júnior.

86
    Real sa rozostavil v okolí súperovho pokutového územia, ale žiadna nebezpečná strela či prihrávka zatiaľ neprichádza.

85
    Ale domácich určite ešte netreba podceňovať, vedia veľmi rýchlo presjť do brejku. Snáď to bude ešte zaujímavý záver tohto zápasu.

84
    Zakončenie od Carvajala nebolo moc vydarené, brankár Badía pohodlne prebral loptu do svojich rukavíc.

83
    Stále však neprichádza žiadny poriadny impulz v hosťujúcich radoch. Veľa času na zmenu skóre už nezostáva.

82
    Teraz sa však hostia museli brániť po rýchlom brejku domáceho celku. Real to zvládol a skúša sa presunúť späť do útoku.

81
    Modrić dostáva loptu na útočnú polovicu, sledujeme kombináciu hostí.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Dočkáme sa ešte presného zásahu?

79
    Real Madrid pridáva na svojej aktivite, ale bude mať veľmi ťažké po druhýkrát v tomto zápase pokoriť súperovu defenzívu.

78
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Toni Kroos, prichádza Federico Valverde.