Angers – Štrasburg 0:2 (kon.) | Dijon – Lille 0:2 (kon.) | Montpellier – Metz 0:2 (kon.)
Nîmes – Nice 0:2 (kon.) | Remeš – Nantes 3:2 (kon.) | Bordeaux – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
Lyon – Brest 2:2 (kon.) | Monaco – Lens 0:3 (kon.) | Paríž – Lorient 2:0 (kon.)
Rennes – Marseille 2:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
cz Streda 16.12.2020, 21:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo
    75. Yvan NEYOU - 1:2

75
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Zničehonic se hostující celek podruhé v tomto duelu dostává do vedení! Hodně prostoru měl nejprve před sebou Debuchy, který ovšem trefil pouze protihráče před sebou. Od něj se míč ovšem odrazil k YVANU NEYOUOVI, kterému se nechytatelným způsobem povedlo překonat Costila.
    24. Hwang UI-JO - 1:1

24
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Domácím se povedlo z rychlého protiútoku srovnat krok! Nejprve se do vyložené šance dostal Bouanga, který ovšem neuspěl. Poté jsme sledovali fantastický pas přesně na HWANGA UI-JA, jenž převzal těžkou nahrávku a poté nechytatelně zakončil přesně k levé tyči.
    15. Arnaud NORDIN - 0:1

15
    Následná akce hostujícího celku končí vedoucím zásahem! Hráči v zelených dresech se pohodlně dostali na druhou stranu, kde měl ARNAUD NORDIN trestuhodně příliš prostoru na ránu levou nohou. Ta se navíc parádním způsobem zakroutila ke vzdálenější konstrukci, kam se brankář Costil natahoval marně.

David Suchý

Góly: 24. Hwang Ui-jo (Baysse) – 15. Nordin (Bouanga), 75. Neyou

Karty:   8. Kwateng (BOR), 30. Otávio (BOR), 54. Sabaly (BOR) – 36. Boudebouz (SET), 77. Chazrí (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:14.
    Girondins Bordeaux: Costil (C) – Sabaly, Baysse, Pablo, Kwateng (61. Poundjé) – Adli, Otávio (81. Oudin), Bašić (61. Zerkane), Hwang Ui-jo (61. de Préville) – Ben Arfa, Maja (61. Briand).
    Náhradníci: Poussin – de Préville, Jovanović, Bakwa, Briand, Mara, Oudin, Zerkane, Poundjé.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Kolodziejczak (90+3. Sow), Trauco – Boudebouz (65. Chazrí), M. Camara, Neyou, Bouanga (65. Hamouma) – Aouchiche (73. Youssouf), Nordin (73. Douath).
    Náhradníci: Bajič – Douath, Hamouma, Chazrí, Krasso, Rivera, Sissoko, Sow, Youssouf.

Rozhodca: Frappartová – Berchebru, Finjean