Dunajská Streda – Zlaté Moravce | 1:3 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Dubnica | 0:4 (kon.) | | | Petržalka – B. Bystrica | 1:1 (kon.) | | | Bardejov – Žilina B | 1:4 (kon.) |
Šamorín – Podbrezová | 0:2 (kon.) |
Brno – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Teplice | 0:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Slavia | 0:3 (kon.) |
West Bromwich – Crystal Palace | 1:5 (kon.) | | | Sheffield Utd. – Leicester | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Arsenal | 2:0 (kon.) |
Liverpool – Wolverhampton | 4:0 (kon.) |
Granada – Huesca | 3:3 (kon.) | | | Osasuna – Real Betis | 0:2 (kon.) | | | Villarreal – Elche | 0:0 (kon.) |
Alavés – Sociedad | 0:0 (kon.) |
Brémy – Stuttgart | 1:2 (kon.) | | | Schalke – Leverkusen | 0:3 (kon.) |
Hellas Verona – Cagliari | 1:1 (kon.) | | | AS Rím – Sassuolo | 0:0 (kon.) | | | Parma – Benevento | 0:0 (kon.) |
Crotone – Neapol | 0:4 (kon.) | | | Sampdoria – AC Miláno | 1:2 (kon.) |
Lille – Monaco | 2:1 (kon.) | | | Angers – Lorient | 2:0 (kon.) | | | Bordeaux – Brest | 1:0 (kon.) |
Dijon – Saint-Étienne | 0:0 (kon.) | | | Nantes – Štrasburg | 0:4 (kon.) | | | Remeš – Nice | 0:0 (kon.) |
Metz – Lyon | 1:3 (kon.) |
Táborsko – Dukla Praha | 0:1 (kon.) |
Gliwice – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Podbeskidzie | 4:0 (kon.) |
Daniela Mesíková
Góly:
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 64. Parejo (VLR), 75. Albiol (VLR), 81. Coquelin (VLR) – 23. Milla (ELC), 67. Fidel (ELC)
Nepremenená penalta:
Villarreal CF:
Asenjo – M. Gaspar (C), Albiol, P. Torres, Estupiñán – Trigueros (82. Niño), Iborra (78. Coquelin), Parejo – Chukwueze (46. Alcácer, 78. Pino), G. Moreno, Baena (46. Kubo).
Náhradníci: Rulli – Ra. Funes Mori, Foyth, Kubo, Alcácer, Coquelin, Peña, J. Costa, Pedraza, Pino, Niño.
Tréner:
Elche CF: Badía – Barragán, Verdú (C), González, Josema – Josan (87. Lucumí), Marcone, Guti, Fidel – Milla, Morente (87. Mfulu).
Náhradníci: Rodríguez – Miño, Mfulu, Nino, V. Rodríguez, Calvo, Luismi, Y. Koné, Lucumí, Rigoni, Cifuentes, Álamo.
Tréner:
Náhradníci: Rulli – Ra. Funes Mori, Foyth, Kubo, Alcácer, Coquelin, Peña, J. Costa, Pedraza, Pino, Niño.
Tréner:
Elche CF: Badía – Barragán, Verdú (C), González, Josema – Josan (87. Lucumí), Marcone, Guti, Fidel – Milla, Morente (87. Mfulu).
Náhradníci: Rodríguez – Miño, Mfulu, Nino, V. Rodríguez, Calvo, Luismi, Y. Koné, Lucumí, Rigoni, Cifuentes, Álamo.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Tete Morente, prichádza Omenuke Mfulu.
Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Paco Alcácer, prichádza Yeremi Pino.
Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Samuel Chukwueze, prichádza Paco Alcácer.