Otrokovice – Black Angels 4:5 (po pr.) | Česká Lípa – Ostrava 2:9 (kon.) | Vítkovice – Liberec 3:4 (kon.)
Sparta – Královské Vinohrady 5:4 (kon.) | Střešovice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Pardubice – Chodov 7:11 (kon.)
Bohemians – Hattrick Brno 9:5 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 06.12.2020, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Livesport Superliga (CZ) • 12. kolo

K vidění byl vyrovnaný a těsný zápas, který postrádal šance! Celkově jsme mohli vidět podprůměrné utkání bez zvratů a brankových situací. Hlavně gólostroj Mladé Boleslavi se dnes poněkud zadrhl a ani Střešovice dnes nehýřily v útoku pohybem. Ty nakonec prohrávají těsným rozdílem! (18:52:08)

59:49
    Hráči hostí velmi dobře nyní vykrývali prostory a ani tato střela nepůjde na branku, neboť ji jeden z hráčů úspěšně zablokoval.

59:16
    Tatran se sice snaží, ale nedaří se jim pořádně zakončit na branku Bauera.

58:20
    Tatran už to zkouší i bez svého brankáře, když mají míček pod svou kontrolou a mohou tak nasadit šestého hráče do pole.

56:57
    Oddechový čas pro domácí.

56:48
    Ondřej Němeček dobře vypálil ze středu a Bauer proti němu úspěšně zasáhl a vyrazil míček zpět do hřiště.

55:12
    Dokonce přesilovky už zbývá jen kousek a ani hostům se dnes v přesilovkách moc nedaří.

53:57
    Hráč Boleslavi nyní promarnil příležitost ke střele ze střední vzdálenosti. Boleslav však pokračuje v kombinaci před brankou Střešovic.

53:29
    Filip Langer si počínal u mantinelu tvrdě a bude dalším vyloučeným hráčem Tatranu.

51:11
    Přesilovky dnes zkrátka domácím nejdou. Nedaří se jim vytvořit žádný tlak a Boleslav se brání velmi dobře.

49:55
    Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Jan Řehoř – 2 min., Bránění ve hře).

49:23
    Ojedinělý útok hostů! Hráč šel po levé straně, ale na Kříže si nepřišel. Ten si pohlídal prostor u své pravé tyčky.

48:25
    Sledujeme taky hodně často přerušení. No, třetí třetina se nám zcela vrátila do třetiny první, myšleno děním na palubovce.

46:46
    Ani jeden z týmů se nedokáže dostat do nějakého povedeného útoku.

45:09
    V rohu palubovky se dopustil domácí hráč faulu a musí přenechat míček soupeři, který bude rozehrávat.

44:36
    Tatran se nyní pokoušel o útočnou akci, která jim však nevyšla dle jejich představ.

43:00
    Boleslav drží od úvodních minut závěrečné třetiny míček a nepůjčuje jej svému soupeři.

41:29
    Martin Tokoš se od zadního mantinelu dostal až před branku, kde se pokoušel zastrčit míček do branky. To se mu nakonec nepovedlo. Obrana včas zasáhla.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 23. Sádlo (Ja. Kolísko) – 7. Natov (Suchánek), 30. Tokoš (Komárek)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Němeček, Vítovec, Pánek, Ullmann – Tlapák, Sádlo, Navrátil – Jak. Kolísko, Langer, Havlas – Novotný, Meliš, Šindelář – Klápa, Brautferger.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Suchánek, Řehoř, Gruber, Höffer, Pařízek, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Tomašík, Komárek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Korych, Zoufalý – Curney, Natov.

Rozhodca: Jakub Nábělek a Radek Štengl