Poľsko – Rumunsko | 24:28 (kon.) | | | Česko – Rusko | 22:24 (kon.) | | | Nemecko – Nórsko | 23:42 (kon.) |
Španielsko – Švédsko | 23:23 (kon.) | | | Holandsko – Srbsko | 25:29 (kon.) |
koniec
Nemecko
23:42
(14:22)
Nórsko
3
|
Norka Kari Brattset Daleová byla potrestána žlutou kartou. (0:1)
|
Nemecko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | D. Eckerle | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | I. Roch | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | J. Behnke | 2/0 | 0 | 1 | ||
3 | PK | A. Berger | 2/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | E. Bolk | 4/0 | 0 | 0 | ||
4 | SS | A. Grijseels | 2/1 | 0 | 1 | ||
21 | LS | I. Grossmann | 0/0 | 0 | 1 | ||
2 | PS | M. Kalf | 1/0 | 0 | 0 | ||
29 | LS | A. Lauenroth | 2/0 | 0 | 1 | ||
23 | LS | A. Lott | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | J. Maidhof | 3/0 | 1 | 0 | ||
32 | LS | E. Minevskaja | 1/0 | 1 | 0 | ||
15 | SS | K. Naidzinavicius | 0/0 | 0 | 1 | ||
33 | P | L. Schulze | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | X. Smits | 4/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | M. Weigel | 1/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 23/1 | 2 | 0 | 5 | 0 | ||
Nórsko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
28 | B | R. Granlundová | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | E. Sando | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PK | M. Aune | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | K. Breistøl | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | K. Dale | 4/0 | 0 | 1 | ||
5 | P | M. Frafjord | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | E. Hegh Arntzen | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | C. Herrem | 7/0 | 0 | 0 | ||
20 | PK | M. Jacobsen | 3/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | V. Kristiansen | 3/1 | 0 | 0 | ||
6 | P | H. Løke | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | N. Mørk | 12/5 | 1 | 0 | ||
10 | SS | S. Oftedal | 4/0 | 0 | 0 | ||
2 | SS | H. Reistad | 4/0 | 0 | 1 | ||
7 | PS | S. Skogrand | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | S. Solberg-Isaksen | 1/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 42/6 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Nemecko:
Eckerle, Roch – Zapf, Berger, Grijseels, X. Smits, Behnke, Naidzinavicius, Bölk, Grossmann, Weigel, Lott, Maidhof, Lauenroth, Minevskaja, Schulze.
Náhradníci:
Tréner:
Nórsko: Sando, Granlundová – Reistad, Arntzen, V. E. Kristiansen, Frafjord, Løke, Skogrand, N. Mørk, Oftedal, Aune, Dale, Jacobsen, Herrem, S. Solberg-Isaksen, Breistøl.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Nórsko: Sando, Granlundová – Reistad, Arntzen, V. E. Kristiansen, Frafjord, Løke, Skogrand, N. Mørk, Oftedal, Aune, Dale, Jacobsen, Herrem, S. Solberg-Isaksen, Breistøl.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Mitrovićová – Kazanegraová (MNE)
Diváci:
Martin Augustin
@ogy_16