Stíhačka mužov, 12,5 km, Kontiolahti | Vítěz: S. Samuelsson (SWE) (kon.) | | | Štafeta žien, 4x6 km, Kontiolahti | Vítěz: Švédsko (SWE) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: Ž. Kranjec (SLO) (kon.) | | | SuperG žien, St. Moritz | (zruš.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: F. Zubčić (CRO) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Lillehammer | (odl.) | | | Skiatlon mužov, 30 km, Lillehammer | (odl.) |
Skoky mužů HS98, Lillehammer | (odl.) | | | Skoky žien HS98, Lillehammer | (odl.) |
Beh žien 5 km, Lillehammer | (odl.) | | | Beh mužov 10 km, Lillehammer | (odl.) |
Andrej Kalašnik - Tato Primera | Tato Primera (ESP) (kon.) | | | Samuel Krištofič - Mateusz Strzelczyk | Víťaz: Samuel Krištofič (SVK) (kon.) |
Lucie Pudilová - Cornelia Holmová | Víťaz: Lucie Pudilová (CZE) (kon.) | | | Karlos Vémola - Václav Mikulášek | Víťaz: Karlos Vémola (CZE) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Stíhačka mužov, 12,5 km, Kontiolahti
Vítěz: S. Samuelsson (SWE)
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 32:26,7 min (1)
2. Fabien Claude (FRA) +15,8 s (3)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +19,5 (3)
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) +23,9 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +27,9 (2)
6. Jakov Fak (SLO) +37,3 (1)
7. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +42,0 (2)
8. Emilien Jacquelin (FRA) +44,8 (2)
9. Johannes Dale (NOR) +48,7 (3)
10. Quentin Fillon Maillet (FRA) +51,4 (2)
11. Erlend Bjøntegaard (NOR) +52,1 (4)
12. Tarjei Bø (NOR) +1:01,4 (5)
13. Simon Eder (AUT) +1:05,0 (0)
14. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:06,2 (6)
15. Simon Desthieux (FRA) +1:06,2 (4)
16. Lukas Hofer (ITA) +1:12,1 (4)
17. Julian Eberhard (AUT) +1:12,1 (2)
18. Arnd Peiffer (GER) +1:18,8 (5)
19. Erik Lesser (GER) +1:26,4 (4)
20. Michal Krčmář (CZE) +1:33,1 (3)
21. Eduard Latypov (RUS) +1:43,4 (2)
22. Ondřej Moravec (CZE) +1:44,3 (2)
23. Benjamin Weger (SUI) +1:47,5 (5)
24. Alexandr Loginov (RUS) +1:49,3 (4)
25. Johannes Kühn (GER) +1:50,2 (5)
26. Artěm Prima (UKR) +1:51,1 (4)
27. Roman Rees (GER) +1:52,5 (3)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +2:06,7 (3)
29. Antonin Guigonnat (FRA) +2:19,8 (5)
30. Vladimir Iliev (BUL) +2:24,4 (3)
31. Peppe Femling (SWE) +2:26,1 (4)
32. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:29,5 (5)
33. Christian Gow (CAN) +2:31,7 (5)
34. Maxim Varabej (BLR) +2:33,6 (5)
35. Felix Leitner (AUT) +2:40,3 (4)
36. Anton Smolski (BLR) +2:45,1 (5)
37. Tero Seppälä (FIN) +2:45,9 (5)
38. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:51,5 (5)
39. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:54,0 (7)
40. Tomáš Krupčík (CZE) +2:57,4 (2)
...
57. Jakub Štvrtecký (CZE) 55:02,2 (9)
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 26:57,3 min (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +23,6 (3)
3. Fabien Claude (FRA) +25,2 (3)
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) +26,7 (1)
5. Jakov Fak (SLO) +31,8 (1)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +1:32,3 (3)
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:45,5 (2)
37. Tomáš Krupčík (CZE) +2:42,7 (2)
59. Jakub Štvrtecký (CZE) +4:48,7 (9)
Pořadí po třetí střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 20:04,7 (1)
2. Sebastian Samuelsson (SWE) +8,1 (0)
3. Arnd Peiffer (GER) +13,5 (2)
4. Jakov Fak (SLO) +15,2 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +16,4 (3)
...
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:35,9 (1)
10. Michal Krčmář (CZE) +1:43,9 (3)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:07,3 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:39,8 (5)
Pořadí po druhé střelbě
1. Tarjei Bø (NOR) 13:10,3 (0)
2. Johannes Dale (NOR) +24,9 (0)
3. Lukas Hofer (ITA) +28,1 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +28,6 (0)
5. Sebastian Samuelsson (SWE) +29,0 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +54,7 (1)
38. Ondřej Moravec (CZE) +1:27,7 (0)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:08,5 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:37,0 (4)
Pořadí po první střelbě
1. Tarjei Bø (NOR) 6:33,5 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +10,5 (1)
3. Erlend Bjøntegaard (NOR) +20.6 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +22,4 (0)
5. Johannes Dale (NOR) +22,8 (0)
...
7. Michal Krčmář (CZE) +29,4 (0)
38. Ondřej Moravec (CZE) +1:32,1 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:51,1 (0)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:04,2 (0)
Startovní listina
1. Tarjei Bø (NOR)
2. Arnd Peiffer (GER) +14
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +29
4. Benjamin Weger (SUI) +36
5. Erlend Bjøntegaard (NOR) +44
6. Jakov Fak (SLO) +45
7. Johannes Dale (NOR) +51
8. Benedikt Doll (GER) +51
9. Martin Ponsiluoma (SWE) +52
10. Michal Krčmář (CZE) +52
11. Fabien Claude (FRA) +54
12. Simon Desthieux (FRA) +56
13. Sergej Bočarnikov (BLR) +57
14. Lukas Hofer (ITA) +1:02 min
15. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:03
16. Erik Lesser (GER) +1:06
17. Felix Leitner (AUT) +1:09
18. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:10
19. Maxim Varabej (BLR) +1:11
20. Artěm Prima (UKR) +1:12
21. Antonin Guigonnat (FRA) +1:2
22. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:12,3 (2)
23. Jeremy Finello (SUI) +1:16
24. Klemen Bauer (SLO) +1:17
25. Christian Gow (CAN) +1:18
26. Peppe Femling (SWE) +1:24
27. Roman Rees (GER) +1:24
28. Johannes Kühn (GER) +1:25
29. Jesper Nelin (SWE) +1:25
30. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:26
31. Tero Seppälä (FIN) +1:27
32. Thierry Langer (BEL) +1:28
33. Matvej Jelisejev (RUS) +1:30
34. Alexandr Loginov (RUS) +1:33
35. Anton Smolski (BLR) +1:37
35. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:37
37. Julian Eberhard (AUT) +1:37
38. Florent Claude (BEL) +1:38
39. Emilien Jacquelin (FRA) +1:45
40. Vladimir Iliev (BUL) +1:47
41. Simon Eder (AUT) -1:48
42. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:49
43. Kalev Ermits (EST) +1:52
44. Jake Brown (USA) +1:52
45. David Komatz (AUT) +1:54
46. Eduard Latypov (RUS) +1:56
47. Ondřej Moravec (CZE) +1:57
48. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:06
49. Karol Dombrovski (LTU) +2:08
50. Grzegorz Guzik (POL) +2:09
51. Sean Doherty (USA) +2:10
52. Scott Gow (CAN) +2:12
53. Adam Runnalls (CAN) +2:13
54. Lucas Fratzscher (GER) +2:15
55. Anton Babikov (RUS) +2:22
56. Anton Sinapov (BUL) +2:22
57. Olli Hiidensalo (FIN) +2:23
58. Tomáš Krupčík (CZE) +2:24
59. Ďmitrij Lazouski (BLR) +2:25
60. Vytautas Strolia (LTU) +2:26
Průběžné pořadí Světového poháru (3/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 162 bodů
2. Tarjei Bø (NOR) 115
3. Sebastian Samuelsson (SWE)
4. Arnd Peiffer (GER) 114
5. Jakov Fak (SLO) 114
...
9. Michal Krčmář (CZE) 86
16. Ondřej Moravec (CZE) 71
Celkové pořadí SP ve stíhacích závodech 2019/20
1. Emilien Jacquelin (FRA) 232 bodů
2. Martin Fourcade (FRA) 230
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 230
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 217
5. Alexandr Loginov (RUS) 197
...
21. Michal Krčmář (CZE) 78
29. Ondřej Moravec (CZE) 54
55. Martin Otčenáš (SVK) 15
60. Adam Václavík (CZE) 11
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 32:26,7 min (1)
2. Fabien Claude (FRA) +15,8 s (3)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +19,5 (3)
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) +23,9 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +27,9 (2)
6. Jakov Fak (SLO) +37,3 (1)
7. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +42,0 (2)
8. Emilien Jacquelin (FRA) +44,8 (2)
9. Johannes Dale (NOR) +48,7 (3)
10. Quentin Fillon Maillet (FRA) +51,4 (2)
11. Erlend Bjøntegaard (NOR) +52,1 (4)
12. Tarjei Bø (NOR) +1:01,4 (5)
13. Simon Eder (AUT) +1:05,0 (0)
14. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:06,2 (6)
15. Simon Desthieux (FRA) +1:06,2 (4)
16. Lukas Hofer (ITA) +1:12,1 (4)
17. Julian Eberhard (AUT) +1:12,1 (2)
18. Arnd Peiffer (GER) +1:18,8 (5)
19. Erik Lesser (GER) +1:26,4 (4)
20. Michal Krčmář (CZE) +1:33,1 (3)
21. Eduard Latypov (RUS) +1:43,4 (2)
22. Ondřej Moravec (CZE) +1:44,3 (2)
23. Benjamin Weger (SUI) +1:47,5 (5)
24. Alexandr Loginov (RUS) +1:49,3 (4)
25. Johannes Kühn (GER) +1:50,2 (5)
26. Artěm Prima (UKR) +1:51,1 (4)
27. Roman Rees (GER) +1:52,5 (3)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +2:06,7 (3)
29. Antonin Guigonnat (FRA) +2:19,8 (5)
30. Vladimir Iliev (BUL) +2:24,4 (3)
31. Peppe Femling (SWE) +2:26,1 (4)
32. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:29,5 (5)
33. Christian Gow (CAN) +2:31,7 (5)
34. Maxim Varabej (BLR) +2:33,6 (5)
35. Felix Leitner (AUT) +2:40,3 (4)
36. Anton Smolski (BLR) +2:45,1 (5)
37. Tero Seppälä (FIN) +2:45,9 (5)
38. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:51,5 (5)
39. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:54,0 (7)
40. Tomáš Krupčík (CZE) +2:57,4 (2)
...
57. Jakub Štvrtecký (CZE) 55:02,2 (9)
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 26:57,3 min (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +23,6 (3)
3. Fabien Claude (FRA) +25,2 (3)
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) +26,7 (1)
5. Jakov Fak (SLO) +31,8 (1)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +1:32,3 (3)
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:45,5 (2)
37. Tomáš Krupčík (CZE) +2:42,7 (2)
59. Jakub Štvrtecký (CZE) +4:48,7 (9)
Pořadí po třetí střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 20:04,7 (1)
2. Sebastian Samuelsson (SWE) +8,1 (0)
3. Arnd Peiffer (GER) +13,5 (2)
4. Jakov Fak (SLO) +15,2 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +16,4 (3)
...
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:35,9 (1)
10. Michal Krčmář (CZE) +1:43,9 (3)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:07,3 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:39,8 (5)
Pořadí po druhé střelbě
1. Tarjei Bø (NOR) 13:10,3 (0)
2. Johannes Dale (NOR) +24,9 (0)
3. Lukas Hofer (ITA) +28,1 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +28,6 (0)
5. Sebastian Samuelsson (SWE) +29,0 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +54,7 (1)
38. Ondřej Moravec (CZE) +1:27,7 (0)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:08,5 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:37,0 (4)
Pořadí po první střelbě
1. Tarjei Bø (NOR) 6:33,5 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +10,5 (1)
3. Erlend Bjøntegaard (NOR) +20.6 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +22,4 (0)
5. Johannes Dale (NOR) +22,8 (0)
...
7. Michal Krčmář (CZE) +29,4 (0)
38. Ondřej Moravec (CZE) +1:32,1 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:51,1 (0)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:04,2 (0)
Startovní listina
1. Tarjei Bø (NOR)
2. Arnd Peiffer (GER) +14
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +29
4. Benjamin Weger (SUI) +36
5. Erlend Bjøntegaard (NOR) +44
6. Jakov Fak (SLO) +45
7. Johannes Dale (NOR) +51
8. Benedikt Doll (GER) +51
9. Martin Ponsiluoma (SWE) +52
10. Michal Krčmář (CZE) +52
11. Fabien Claude (FRA) +54
12. Simon Desthieux (FRA) +56
13. Sergej Bočarnikov (BLR) +57
14. Lukas Hofer (ITA) +1:02 min
15. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:03
16. Erik Lesser (GER) +1:06
17. Felix Leitner (AUT) +1:09
18. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:10
19. Maxim Varabej (BLR) +1:11
20. Artěm Prima (UKR) +1:12
21. Antonin Guigonnat (FRA) +1:2
22. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:12,3 (2)
23. Jeremy Finello (SUI) +1:16
24. Klemen Bauer (SLO) +1:17
25. Christian Gow (CAN) +1:18
26. Peppe Femling (SWE) +1:24
27. Roman Rees (GER) +1:24
28. Johannes Kühn (GER) +1:25
29. Jesper Nelin (SWE) +1:25
30. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:26
31. Tero Seppälä (FIN) +1:27
32. Thierry Langer (BEL) +1:28
33. Matvej Jelisejev (RUS) +1:30
34. Alexandr Loginov (RUS) +1:33
35. Anton Smolski (BLR) +1:37
35. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:37
37. Julian Eberhard (AUT) +1:37
38. Florent Claude (BEL) +1:38
39. Emilien Jacquelin (FRA) +1:45
40. Vladimir Iliev (BUL) +1:47
41. Simon Eder (AUT) -1:48
42. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:49
43. Kalev Ermits (EST) +1:52
44. Jake Brown (USA) +1:52
45. David Komatz (AUT) +1:54
46. Eduard Latypov (RUS) +1:56
47. Ondřej Moravec (CZE) +1:57
48. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:06
49. Karol Dombrovski (LTU) +2:08
50. Grzegorz Guzik (POL) +2:09
51. Sean Doherty (USA) +2:10
52. Scott Gow (CAN) +2:12
53. Adam Runnalls (CAN) +2:13
54. Lucas Fratzscher (GER) +2:15
55. Anton Babikov (RUS) +2:22
56. Anton Sinapov (BUL) +2:22
57. Olli Hiidensalo (FIN) +2:23
58. Tomáš Krupčík (CZE) +2:24
59. Ďmitrij Lazouski (BLR) +2:25
60. Vytautas Strolia (LTU) +2:26
Průběžné pořadí Světového poháru (3/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 162 bodů
2. Tarjei Bø (NOR) 115
3. Sebastian Samuelsson (SWE)
4. Arnd Peiffer (GER) 114
5. Jakov Fak (SLO) 114
...
9. Michal Krčmář (CZE) 86
16. Ondřej Moravec (CZE) 71
Celkové pořadí SP ve stíhacích závodech 2019/20
1. Emilien Jacquelin (FRA) 232 bodů
2. Martin Fourcade (FRA) 230
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 230
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 217
5. Alexandr Loginov (RUS) 197
...
21. Michal Krčmář (CZE) 78
29. Ondřej Moravec (CZE) 54
55. Martin Otčenáš (SVK) 15
60. Adam Václavík (CZE) 11
Češi mají ve stíhačce taktéž zaděláno na zajímavý výsledek, desátý ve sprintu totiž skončil Michal Krčmář, který ve střelbě ani jednou nechyboval. Na stupně vítězů Krčmář ztrácí 17 sekund. Další Češi Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký a Tomáš Krupčík budou po nepovedeném sprintu startovat až v závěru startovní listiny a budou se snažit alespoň bodovat.
1. Tarjei Bø (NOR)
2. Arnd Peiffer (GER) +14
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +29
4. Benjamin Weger (SUI) +36
5. Erlend Bjøntegaard (NOR) +44
6. Jakov Fak (SLO) +45
7. Johannes Dale (NOR) +51
8. Benedikt Doll (GER) +51
9. Martin Ponsiluoma (SWE) +52
10. Michal Krčmář (CZE) +52
11. Fabien Claude (FRA) +54
12. Simon Desthieux (FRA) +56
13. Sergej Bočarnikov (BLR) +57
14. Lukas Hofer (ITA) +1:02 min
15. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:03
16. Erik Lesser (GER) +1:06
17. Felix Leitner (AUT) +1:09
18. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:10
19. Maxim Varabej (BLR) +1:11
20. Artěm Prima (UKR) +1:12
21. Antonin Guigonnat (FRA) +1:2
22. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:12
23. Jeremy Finello (SUI) +1:16
24. Klemen Bauer (SLO) +1:17
25. Christian Gow (CAN) +1:18
26. Peppe Femling (SWE) +1:24
27. Roman Rees (GER) +1:24
28. Johannes Kühn (GER) +1:25
29. Jesper Nelin (SWE) +1:25
30. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:26
31. Tero Seppälä (FIN) +1:27
32. Thierry Langer (BEL) +1:28
33. Matvej Jelisejev (RUS) +1:30
34. Alexandr Loginov (RUS) +1:33
35. Anton Smolski (BLR) +1:37
35. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:37
37. Julian Eberhard (AUT) +1:37
38. Florent Claude (BEL) +1:38
39. Emilien Jacquelin (FRA) +1:45
40. Vladimir Iliev (BUL) +1:47
41. Simon Eder (AUT) -1:48
42. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:49
43. Kalev Ermits (EST) +1:52
44. Jake Brown (USA) +1:52
45. David Komatz (AUT) +1:54
46. Eduard Latypov (RUS) +1:56
47. Ondřej Moravec (CZE) +1:57
48. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:06
49. Karol Dombrovski (LTU) +2:08
50. Grzegorz Guzik (POL) +2:09
51. Sean Doherty (USA) +2:10
52. Scott Gow (CAN) +2:12
53. Adam Runnalls (CAN) +2:13
54. Lucas Fratzscher (GER) +2:15
55. Anton Babikov (RUS) +2:22
56. Anton Sinapov (BUL) +2:22
57. Olli Hiidensalo (FIN) +2:23
58. Tomáš Krupčík (CZE) +2:24
59. Ďmitrij Lazouski (BLR) +2:25
60. Vytautas Strolia (LTU) +2:26
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 162 bodů
2. Tarjei Bø (NOR) 115
3. Sebastian Samuelsson (SWE)
4. Arnd Peiffer (GER) 114
5. Jakov Fak (SLO) 114
...
9. Michal Krčmář (CZE) 86
16. Ondřej Moravec (CZE) 71
1. Emilien Jacquelin (FRA) 232 bodů
2. Martin Fourcade (FRA) 230
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 230
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 217
5. Alexandr Loginov (RUS) 197
...
21. Michal Krčmář (CZE) 78
29. Ondřej Moravec (CZE) 54
55. Martin Otčenáš (SVK) 15
60. Adam Václavík (CZE) 11
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 6:33,5 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +10,5 (1)
3. Erlend Bjøntegaard (NOR) +20.6 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +22,4 (0)
5. Johannes Dale (NOR) +22,8 (0)
...
7. Michal Krčmář (CZE) +29,4 (0)
38. Ondřej Moravec (CZE) +1:32,1 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:51,1 (0)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:04,2 (0)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 13:10,3 (0)
2. Johannes Dale (NOR) +24,9 (0)
3. Lukas Hofer (ITA) +28,1 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +28,6 (0)
5. Sebastian Samuelsson (SWE) +29,0 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +54,7 (1)
38. Ondřej Moravec (CZE) +1:27,7 (0)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:08,5 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:37,0 (4)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 20:04,7 (1)
2. Sebastian Samuelsson (SWE) +8,1 (0)
3. Arnd Peiffer (GER) +13,5 (2)
4. Jakov Fak (SLO) +15,2 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +16,4 (3)
...
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:35,9 (1)
10. Michal Krčmář (CZE) +1:43,9 (3)
48. Tomáš Krupčík (CZE) +2:07,3 (0)
43. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:39,8 (5)
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 26:57,3 min (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +23,6 (3)
3. Fabien Claude (FRA) +25,2 (3)
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) +26,7 (1)
5. Jakov Fak (SLO) +31,8 (1)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +1:32,3 (3)
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:45,5 (2)
37. Tomáš Krupčík (CZE) +2:42,7 (2)
59. Jakub Štvrtecký (CZE) +4:48,7 (9)
Z českých reprezentantů skončil nejlépe Michal Krčmář, který na střelnici celkem třikrát chyboval, zejména při druhé střelbě se na střelnici hodně zdržel kvůli nutnosti dobíjet. 22. místo obsadil Ondřej Moravec, který musel na dvě trestná kola a posunul se z 47. místa na startu. Tomáš Krupčík uzavřel se dvěma chybami bodovanou čtyřicítku a Jakub Štvrtecký skončil až na 57. místě kvůli hned devíti trestným kolům.
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 32:26,7 min (1)
2. Fabien Claude (FRA) +15,8 s (3)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +19,5 (3)
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) +23,9 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +27,9 (2)
6. Jakov Fak (SLO) +37,3 (1)
7. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +42,0 (2)
8. Emilien Jacquelin (FRA) +44,8 (2)
9. Johannes Dale (NOR) +48,7 (3)
10. Quentin Fillon Maillet (FRA) +51,4 (2)
11. Erlend Bjøntegaard (NOR) +52,1 (4)
12. Tarjei Bø (NOR) +1:01,4 (5)
13. Simon Eder (AUT) +1:05,0 (0)
14. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:06,2 (6)
15. Simon Desthieux (FRA) +1:06,2 (4)
16. Lukas Hofer (ITA) +1:12,1 (4)
17. Julian Eberhard (AUT) +1:12,1 (2)
18. Arnd Peiffer (GER) +1:18,8 (5)
19. Erik Lesser (GER) +1:26,4 (4)
20. Michal Krčmář (CZE) +1:33,1 (3)
21. Eduard Latypov (RUS) +1:43,4 (2)
22. Ondřej Moravec (CZE) +1:44,3 (2)
23. Benjamin Weger (SUI) +1:47,5 (5)
24. Alexandr Loginov (RUS) +1:49,3 (4)
25. Johannes Kühn (GER) +1:50,2 (5)
26. Artěm Prima (UKR) +1:51,1 (4)
27. Roman Rees (GER) +1:52,5 (3)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +2:06,7 (3)
29. Antonin Guigonnat (FRA) +2:19,8 (5)
30. Vladimir Iliev (BUL) +2:24,4 (3)
31. Peppe Femling (SWE) +2:26,1 (4)
32. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:29,5 (5)
33. Christian Gow (CAN) +2:31,7 (5)
34. Maxim Varabej (BLR) +2:33,6 (5)
35. Felix Leitner (AUT) +2:40,3 (4)
36. Anton Smolski (BLR) +2:45,1 (5)
37. Tero Seppälä (FIN) +2:45,9 (5)
38. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:51,5 (5)
39. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:54,0 (7)
40. Tomáš Krupčík (CZE) +2:57,4 (2)
...
57. Jakub Štvrtecký (CZE) 55:02,2 (9) (14:28:09)