AEK Atény – Braga | 2:4 (kon.) | | | Zorja Luhansk – Leicester | 1:0 (kon.) | | | AC Miláno – Celtic | 4:2 (kon.) |
Lille – Sparta Praha | 2:1 (kon.) | | | Karabach – Tel Aviv | 1:1 (kon.) | | | Sivasspor – Villarreal | 0:1 (kon.) |
Linz – Tottenham | 3:3 (kon.) | | | Antverpy – Razgrad | 3:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Wolfsberger | 0:1 (kon.) |
Feyenoord – D. Záhreb | 0:2 (kon.) | | | Gent – Liberec | 1:2 (kon.) | | | CZ Belehrad – Hoffenheim | 0:0 (kon.) |
AS Rím – YB Bern | 3:1 (kon.) | | | Kluž – CSKA Sofia | 0:0 (kon.) | | | Arsenal – Rapid Viedeň | 4:1 (kon.) |
Molde – Dundalk | 3:1 (kon.) | | | Slavia – Be'er Sheva | 3:0 (kon.) | | | Nice – Leverkusen | 2:3 (kon.) |
Benfica – Lech Poznań | 4:0 (kon.) | | | Rangers – Liége | 3:2 (kon.) | | | Granada – Eindhoven | 0:1 (kon.) |
Omonia Nikózia – Solún | 2:1 (kon.) | | | Alkmaar – Neapol | 1:1 (kon.) | | | Sociedad – Rijeka | 2:2 (kon.) |
koniec
Molde FK
3:1
(2:0)
Dundalk FC
Patrik Czepiec
Góly:
30. Eikrem (Risa), 40. Omoijuanfo (Risa), 68. Ellingsen (Eikrem) – 90+5. Flores (Gannon)
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:4.
Rozhodca: Siebert – Schiffner, Achmüller
Diváci:
Karty: 52. Gregersen (MLD), 84. Risa (MLD), 90+1. Knudtzon (MLD) – 66. Gartland (DAK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:4.
Molde FK:
Linde – Wingo, Gregersen (68. Hussain), Sinyan, Risa – Aursnes (79. Christensen), Eikrem (79. James), Ellingsen – E. Hestad (79. Moström), Omoijuanfo (86. Bolly), Knudtzon.
Náhradníci: Ranmark, Craninx – Moström, Bolly, Christensen, Hussain, James, Holmgren Pedersen, Brynhildsen.
Tréner:
Dundalk FC: Rogers – Dummigan, Boyle (61. McEleney), Gartland, Hoare – Flores, Shields (68. Mountney), Sloggett (61. Cleary) – Kelly (73. McMillan), Oduwa (61. Duffy), Gannon.
Náhradníci: Corcoran, McCarey – Wynne, Leahy, S. Murray, Mountney, McMillan, McEleney, Duffy, Cleary.
Tréner:
Náhradníci: Ranmark, Craninx – Moström, Bolly, Christensen, Hussain, James, Holmgren Pedersen, Brynhildsen.
Tréner:
Dundalk FC: Rogers – Dummigan, Boyle (61. McEleney), Gartland, Hoare – Flores, Shields (68. Mountney), Sloggett (61. Cleary) – Kelly (73. McMillan), Oduwa (61. Duffy), Gannon.
Náhradníci: Corcoran, McCarey – Wynne, Leahy, S. Murray, Mountney, McMillan, McEleney, Duffy, Cleary.
Tréner:
Rozhodca: Siebert – Schiffner, Achmüller
Diváci:
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Magnus Wolff Eikrem, přichází Leke James.
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Eirik Hestad, přichází Mattias Moström.
Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Chris Shields, přichází John Mountney.