Trenčín – Sereď 1:0 (kon.) | Senica – Slovan Bratislava 0:3 (kon.)
1:0 (1:0)
ŠKF Sereď
Nedeľa 29.11.2020, 14:00 • Štadión MŠK Žilina, Žilina • Niké liga • 15. kolo

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (15:49:49)

Obrovská radosť na striedačke Trenčína, AS víťazí nad ŠKF Sereď 1:0 a vďaka trom mimoriadne cenným bodov sa posúva v tabuľke pred Pohronie aj Michalovce.

90+2

90+2
    Sereď sa rúti azda do posledné útoku, dopredu mieri aj Matthew Yakubu.

90+1
    Domáci futbalisti Trenčína držia loptu ďaleko od vlastnej bránky a smerujú za ziskom troch bodov.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne dve minúty.

90
    Dlhý center na hrot Trenčína pre Ikobu, táto lopta však bola pre amerického útočníka skutočne pridlhá.

90
    Máme tu koniec riadneho hracieho času, Trenčín stále vedie nad Sereďou 1:0.

89
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza David Depetris, prichádza Eduvie Ikoba.

89
    Yakubu je ďaleko z vlastnej bránky a takmer v polovici ihriska sa zapája do kombinácie svojho tímu.

88
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Denis Bušnja, prichádza Martin Mečiar.

87
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Abdul Zubairu, prichádza Hamza Čataković.

86
    Vysoký center pred Šemrinca hľadal Lačného, no jeho zakončenie bolo nepresné.

85
    Kadákov center do šestnástky Serede, Michalík si nerozumel s vlastným brankárom, no napokon hostia náročnú situáciu zvládli.

84
    Hráči oboch tímov už toho majú fyzicky celkom dosť, v Žiline dnes vládne nevľúdne zimné počasie a to pre futbal naozaj nie je nič moc.

83
    Jureškin sa pohybol snažil oklamať Slávika, ani na dva razy sa mu to však nepodarilo.

82
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Martin Slaninka, prichádza Senad Jarovič.

81
    Tréner hostí Peter Lérant sa všemožne snaží zvrátiť vývoj zápasu a chystá ďalšie striedanie.

80
    Do konca zápasu ostáva necelých 10 minút, Trenčín stále vedie nad Sereďou 1:0.

79
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Abubakar Ghali, prichádza Artur Gajdoš.

78
    Veľká šanca hostí! Lačný hlavou predĺžil rohový kop Serede, Adekorye však loptu v sklze nedokázal zasiahnúť!

77
    Sereď sa snaží zvýšiť svoj tlak, ale stále Šemrinec zatiaľ nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.

76
    Filip Tatranský sa šikovne predral do šestnástky Trenčína, prihrávkou však Lačného nenašiel.

75
    Ku lopte sa konečne dostal na hrote Serede Miloš Lačný, do zakončenia sa však nedostal.

74
    Sereď je trošku aktívnejšia než súper, stále to však nie je dostatočné na vyrovnávajúci gól.

73
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Alex Iván, prichádza Roko Jureškin.

73
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Denis Potoma, prichádza Bae Beom-geun.

71
    Pri lopte sú futbalisti Serede, tréner hostí Peter Lérant navyše chystá ďalšie striedanie.

70
    Začalo sa posledných 20 minút do konca riadneho hracieho času, Trenčín stále vedie nad Sereďou 1:0.

69
    Trenčania znovu v kombinácii na polovici súpera.

68
    V týchto momentoch vidíme viacero osobných súbojov v strede poľa.

67
    Michalík bude zahrávať priamy kop po faule na Alexa Ivána.

66
    Žltú kartu dostáva Adam Tučný (AS Trenčín).

65
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, avšak bez akýchkoľvek náznakov gólových šancí.

64
    Tempo zápasu nám po výbornom úvode druhého polčasu trošku upadlo, verme, že ešte nejaký gól dnes uvidíme.

63
    Trenčania sú v druhom polčase menej aktívnejší než v polčase prvom, zverenci Stijna Vrevena by mali trošku pridať.

62
    Hráči Serede znovu kombinujú pred šestnástkou Trenčína, Bušnja si však streleckú pozíciu nedokázal vypracovať.

61
    Hodina hry je za nami, Trenčín v Žiline stále vedie nad Sereďou 1:0.

60
    Obrovská šanca hostí, Filip Tatranský strelou preveril pozornosť Igora Šemrinca.

59
    El Mahdioui je aktívny aj strelecky, no Yakubu mu znovu pohotovým zákrokom pokazil gólovú radosť.

58
    Lenže priame kopy dnes Trenčínu príliš nefungujú, center Achrafa El Mahdiouiho končí v rukaviciach Matthewa Yakubua.

57
    Abdul Zubairu našiel prihrávkou Davida Depetrisa, ktorého však následne poslal na trávnika Filip Tatranský. Hráči Trenčína budú mať k dispozícii priamy kop.

56
    Žltú kartu dostáva Abubakar Ghali (AS Trenčín).

55
    V druhom polčase sú futbalisti Serede podstatne aktívnejší a odvážnejší než v polčase prvom. Ghali v strede poľa škaredo fauloval Slaninku a dostane žltú kartu.

54
    Nuž a po rohovom kope nepresné zakončenie v podaní Serede.

54
    Šulekova chybná rozohrávka, k lopte sa dostal Alex Iván, ale napálil loptu len do spomínaného obrancu Trenčína. Následne sa lopta odráža na rohový kop.

53
    Po rohu hostí sa odrazená loptu dostala ku Martinovi Slaninkovi, ktorý však ďalekonosnou strelou Šemrinca nevystrašil.

52
    Obrovská šanca Serede, center z pravej strany odvrátil tvárou Richard Križan takmer do vlastnej bránky! Lopta končí tesne vedľa Šemrincovej bránky, hostia budú kopať rohový kop.

51
    Juha Pirinen hľadal prihrávkou Davida Depetrisa, no nebol úspešný. Následne však v rozohrávke takmer zaváhal Matthew Yakubu!

50
    Martin Slaninka sa snažil o kombináciu s Filipom Tatranským, ten bol však faulovaný.

49
    Hráči Serede sú aktívni smerom dopredu, tréner ŠKF Peter Lérant im zrejme počas prestávky poriadne prehovoril do duší.

48
    David Depetris sa snažil predrať cez obranu Serede, cez trojicu hráčov to však mal príliš náročné.

47
    Ghaliho nepresná prihrávka na Depetrisa, dopredu tak pôjdu futbalisti Serede.

46
    Trenčania sa znovu snažia o kombináciu na polovici súpera.

46
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Filip Duranski, prichádza Filip Tatranský.

46

Po prvom polčase vedie AS Trenčín v Žiline nad Sereďou 1:0. Druhý polčas sa začne približne o 15:00.

45

45
    Krásny signál AS po rohu Tučného, zo stredu šestnástky sa ku strele dostal David Depetris, ale lopta mu vôbec nesadla na kopačku.

44
    Po rýchlom útoku Trenčanov bude nasledovať rohový kop z pravej strany.

44
    Alex Iván sa dostal do šestnástky Serede, v súboji s Pirinenom však spadol na trávniku, no pokutový kop to nebude.

43
    Jakub Kadák tentoraz skúsil strelu spoza šestnástky Serede, Yakubu znovu s prehľadom skryl loptu do svojej náruče.

42
    Matthew Yakubu teraz výborne čítal hru, Jakub Kadák sa síce dostal do streleckej pozície, ale trošku preváhal správny moment a napokon mu gólman hostí pokazil radosť.

41
    Zubairu vysunul po ľavej strane Tučného, ktorého center bol však veľmi nepresný.

40
    Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu, Trenčín zatiaľ vedie nad Sereďou 1:0.

39
    Richard Križan posiela loptu dlhým nákopom na polovicu súpera, no Trenčania ju okamžite strácajú.

38
    Snaha o rýchly útok v podaní Serede, no Miloš Lačný bol napokon v postavení mimo hru.

37
    V závere polčasu má hra konečne trošku spád, verme, že to takto bude pokračovať aj ďalej.

36
    Alex Iván sa predral k šestnástke Trenčína, kde mu ju prebral Bušnja, no jeho delovku bez problémov skrotil vo svojich rukaviciach Igor Šemrinec!

35
    Trenčín dal gól!
    Rohový kop z pravej strany zatočil Tučný, lopta sa následne dostala až na hlavu RICHARDA KRIŽANA, ktorý ju dokázal dostať do siete Serede!

35
    Trenčania si zopakujú rohový kop, tentoraz z opačnej strany.

34
    Juha Pirinen konečne poslal z ľavej strany dobrý center pred bránku Serede, ktorým hľadal Jakuba Kadáka. Jeden z obrancov Serede loptu dokázal v poslednej chvíli odvrátiť na rohový kop.

33
    Igor Šemrinec si po dlhom čase siahol na loptu, aj to len preto, že pri ňom skončila náhodná nevydarená kombinácia.

32
    Pirinen dlhou prihrávkou našiel Abdula Zubairua, no ten následne nedokázal odcentrovať do šestnástky hostí.

31
    Na trávniku ostáva ležať obranca Serede Martin Slaninka, ktorý je však po krátkom čase späť na nohách a môže pokračovať v zápase.

30
    Polhodina zápasu je za nami, v Žiline sme gól zatiaľ nevideli. Čo je však horšie, nevideli sme ani žiadnu poriadnu útočnú akciu.

29
    Depetris v súboji nechtiac pristúpil nohu Adama Moronga. Po odpískanom faule pôjdu dopredu hráči Serede.

28
    El Mahdioui po druhý raz v krátkom slede fauloval Potomu, tentoraz sa šiel okamžite protihráčovi ospravedlniť.

27
    Výborná lopta kapitána AS Achrafa El Mahdiouiho na hrot Trenčína, tam sa však Abubakar Ghali až príliš ochotne porúčal na trávnik. Lopta končí v moci Matthewa Yakubuho, pokutový kop to nebude.

26
    Alex Iván centrom do šestnástky súpera hľadal Djibyho Ba, no ten bol postavení mimo hru.

25
    Denis Potoma nepríjemne faulovaný El Mahdiouim, žltá karta to nebude. Hostia však majú výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.

24
    Ďalší center hostí, tentoraz z pravej strany z kopačky Ivána. Doslova lahôdka pre Igora Šemrinca.

24
    Center Adama Moronga z ľavej strany našiel v šestnástke Trenčína Lačného, ktorý sa ešte snažil loptu hlavou sklepnúť pre Alexa Ivána, no ten jeho myšlienku zjavne nepochopil.

23
    Trenčania kombinujú, kombinujú a kombinujú, ale zatiaľ je to stále veľmi nepresné, domáci si nedokázali vypracovať žiadnu vážnejšiu šancu.

22
    Polovica prvého polčasu je za nami, Trenčín hrá v Žiline so Sereďou stále nerozhodne 0:0.

21
    Ďalšia rýchla akcia v podaní AS Trenčín, Kadákova prihrávka bola zastavená.

20
    Druhá strela Trenčína v dnešnom zápase. Znovu zakončoval kapitán tímu Achraf El Mahdioui, no minul ľavú tyč bránky hostí!

19
    Abdul Zubairu poslal po ľavej strane výbornú loptu do šestnástky hostí pre Ghaliho, ktorého následná prihrávka na Depetrisa bola nepresná.

19
    Rýchla kombinácia hostí, po zákroku Šuleka končí lopta za pravou postrannou čiarou. Vhadzovať ju bude Adam Morong.

18
    Sereď sa snaží dostať dopredu, no zatiaľ sa to hráčom hostí v prvom polčase veľmi nedarí.

17
    Na trávniku ostáva ležať Djiby Ba, no napokon nebude potrebovať ošetrenie a môže pokračovať v zápase.

16
    Z veľkej diaľky skúsil strelu Achraf El Mahdioui, no s týmto pokusom nemal Yakubu absolútne žiadny problém.

16
    Trenčín znovu v klasickej kombinácii pred šestnástkou Trenčína.

15
    Pirinen posielal z ľavej strany polovysoký center pred bránku Serede, lopta sa kadejako poodrážala, no Yakubu nemusel zasahovať.

14
    Trenčania znovu v kombinácii na polovici Serede, ale je to pomalé, príliš nepresné a absolútne bez momentu prekvapenia.

13
    Yakubu šikovne našiel prihrávkou Moronga, ktorý sa okamžite vydal do útoku. Dostal sa takmer k šestnástky Trenčína, kde ho však zastavil Tučný.

12
    Center do šestnástky hostí poslal Jakub Kadák, obrana Serede si však s jeho pokusom hravo poradila.

11
    Súboj pri ľavej čiare pískaný v prospech Trenčína. Domáci tak majú výhodu ďalšieho priameho kopu.

10
    Trenčania znovu kombinujú na polovici súpera, prihrávka Križana na Depetrisa bola však nepresná.

9
    Abubakar Ghali operoval na pravej strane, bol však strážený Martinom Slaninkom, ktorý si na šikovného krídelníka Trenčína dal pozor.

8
    Na polovici súpera v tomto momente operujú futbalisti Serede, lopta končí sa postrannou čiarou, ale Sereď ju bude mať stále vo svojej moci.

7
    Center Achrafa El Mahdaoiho bol zblokovaný, Trenčania tento priamy kop doslova premrhali.

6
    Filip Duranski fauloval prenikajúceho Kadáka, Trenčín bude kopať zaujímavý priamy kop z ľavej strany, takmer z úrovne bránkovej čiary.

6
    Trenčania kombinujú na polovici súpera, Depetris našiel prihrávkou Ghaliho, ktorý bol však okamžite dostúpený obranou Serede.

5
    Dlhá lopta na ľavú stranu pre Juhu Pirinena, no toho čisto zastavil Adam Morong.

4
    Michalíkov nákop našiel Alexa Ivána, no toho už obrana AS včas zastavila.

3
    Na hrote Trenčína je dnes David Depetris, skúsený argentínsky útočník so slovenským pasom. Uvidíme ako sa to prejaví na hernom prejave Trenčanov.

2
    Trenčania sa snažia dostať dopredu kombináciu, vďaka vysokému napádaniu v podaní Lačného sa im to nedarí.

1
    Výkop zápasu patrí futbalistom Trenčína.

1

V Žiline vládne takmer zimné počasie, teplota je okolo 0°C a poletuje sneh.

Oba tímy nastupujú na trávnik žilinského štadióna.

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 15. kola futbalovej Fortuna ligy, v ktorom futbalisti AS Trenčín privítajú na žilinskom trávniku hráčov ŠKF Sereď. Zápas sa začína o 14:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Trenčínu sezóne nevychádza podľa, predstáv, AS patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže posledné 12. miesto so ziskom 11 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Stijna Vrevena prehrali so Žilinou 0:2. Najlepším strelcom tímu je Hamza Čataković, ktorý má na svojom konte štyri góly.

Seredi patrí v tabuľke Fortuna ligy priebežné ôsme miesto so ziskom 15 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Petra Léranta remizovali s Ružomberkom 0:0. Najlepším strelcom tímu je Dino Špehar, ktorý má na svojom konte štyri presné zásahy.

Zápas sa začína o 14:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.